to ze niby dobrzy gracze ktorzy niby przez baddiesow w teamie spadli do elo hell beda mieli nowa szanse
Wersja do druku
to ze niby dobrzy gracze ktorzy niby przez baddiesow w teamie spadli do elo hell beda mieli nowa szanse
ale wy macie problemy z tymi rankedami, jak jestescie dobrzi dobieracie sobie jakiegos ziomka z podobnym skillem gracie duo wychodzicie na mid elo bez problemu
ziomeczki, nie wiem czy ktos podal, czy nie.
http://www.own3d.tv/live/3634/ESL_TV_Studio_2
finaly esl w lola. Za chwile faza banow/pickow.
Sk vs COMPETO
Sk Oce moj mistrz Rumblowania ; )
Ładnie nim gra, bardzo mi sie podoba.
@
GG Sk
Ładnie zagrali
lol jaki bullshit, Wickd nie gra bo to szwabski turniej i musi byc trzech szwabow w teamie, a ocelote jest hiszpanem i ktostam francuzem
elo
I do tego ta jakosc streama jak na moim se k750i. Ogladac sie tego nie da.
this \/
Dawno dawno temu grając na US po wbiciu upragnionego 30lvla wbiłem 1400~elo po booscie zacząłem spadać(mniej więcej 1win po którym 2lost) i przestałem grać na US kończąc na 1350~.(mając ashe 20-20 przy UWAGA 9.2/2.2/10.2 pergame~~~~)
Przeniosłem się na EU bo każdy znajomy grał właśnie tam - moje wyczyny skończyły się na 1300 po czym będąc głodnym zemsty trollowałem gry aż spadłem (umyślnie) do 1200~.
Obecnie nie gram rankedów bo na normalach mam większy fun i lepszych graczy.
Teraz powiedz mi jak wejść do 1500+ na stałe? Kiedy ja w każdej grze mam 10/3/10 mniej więcej a inni 0/10? Nie twierdzę, że jestem zajebisty i chcę 2k elo ale no kurwa widzę jak gram ja, a jak inne nieogary na 1200-1300elo i boli mnie to, że mam takie same elo jak 0/10 ap ashe itd. Człowiekowi aż się odechciewa grać tych rankedów kiedy Ci wyjdzie mecz i w ogóle , ale i tak kretyni zmieniają wynik na DEFEAT. Piszę cały czas 'mia' , pinguje dodatkowo bo debil prędzej zobaczy spam pingów niż tekst na czacie, warduje swój lane zawsze, a jak jungluje to najważniejsze spoty, staram się dostosować do team'u lub counterpickując oponentów, w champ select zawsze proszę o granie swoim best championem, a nie z rotacji.
No co ja kurwa mam więcej robić? Czasami mam wrażenie, że grając pierwszy raz czymś i tak miałbym dobre staty podczas gdy jakieś nuby ze skinami 0/xxxxx.
Ale oczywiście jestem chujowy i nie zasługuję na jakieś 1500elo bo to ja carryuje każda grę (z czego większą połowę przegrywam l0l). Zarówno na US i EU mam problem właśnie z tym przedziałem 1200-1350.
Czasami zastanawiam się jak taki bigfat wbija tyloma kontami takie elo bo kiedy ja widzę 1-2 feederów + 1afk co się często zdarza to aż się odechciewa grać ;p
#tl.dr
Wie ktos moze jakich masteriesow i run Oce uzywa na Rumbla?
@hammett
grasz duo, na takim elo solo to najgorsze co może być. Bierzecie np ad carry + solo top offtank, ap mid + jungler, ad carry + jungler itd
najgorzej jak macie last picki, bo wtedy prawdopodobnie nie pickniecie ad carry czy ap i jesteście skazani na nooby.
zresztą o ile na twoim elo przewaga noobów, którzy po prostu nie potrafią grać jest większa niżeli trolli którzy umyślnie psują Ci grę (aka trynde heal ignite, bo był w przeciwnym teamie kiedy ja wycarryowałem swój).
score nie mowi o tym czy dobrze zagrales, nie raz mialem gankplankow 6/0 byli useless, gdy ja robiac 8/9/15 carryowalem cala gre, ashe na hell elo kiepski pick, dmg ma maly, latwo ja zabic, brak escape, ma tylko tego slowa ktorego ignoruja sobie takie masterki 1200 elo
Stream on.
http://www.own3d.tv/live/64482
Dajcie znać czy dzwięk/grafika/wszystko ok.
Ostatnio zacząłem używać yomumu na xinie(semi tank oczywiście)i po użyciu aktywu wrogowie mogą tylko latać, niech ktoś spróbuje bo warto