Zawsze jak pickuje chogatha to mam kompletnych retardow, np sona: IMA BEST ktora jest rambo i leci na blue jak przeciwnicy coverują ; o!
@down
Mowie, ze mam taki uraz bo nie bylo gry w ktorej mialbym kogos ogarnietego grajac chogathem
dzisas
Wersja do druku
Zawsze jak pickuje chogatha to mam kompletnych retardow, np sona: IMA BEST ktora jest rambo i leci na blue jak przeciwnicy coverują ; o!
@down
Mowie, ze mam taki uraz bo nie bylo gry w ktorej mialbym kogos ogarnietego grajac chogathem
dzisas
hehe to na pewno dlatego, że pikujesz cho'gatha
Mimo że physical, to leczy się z spellvampa a nie lifesteala.
W sumie za 600g różnicy z bloodthirsterem jest te dodatkowe 25% spellvampa, -5% steala, -40 ad [zakładając full stacking, bez jest tyle samo ad] i 75 ap do tarczy.
@down
do czego się odnosisz? Tu nie ma dyskusji, to jest na 100% pewne że q urgota używa spellvampu a nie lifestealu. Q urgota to jest "zaklęcie" zadajace psych, ale ogółem to procuje np. rylais, a nie malleta.
@
nie wierzysz - sprawdź.Cytuj:
no swietnie sie spellvampujesz z tarczy i ulti
Wydaje mi się że leczy ponieważ po pierwsze : Psych Dmg po drugie : On-hity
to jak w koncu dziala lifesteal i spellvamp? Spellvamp dziala zawsze, kiedy uderzymy ze spella, czy tylko kiedy obrazenia sa magiczne? A lifesteal dziala z autoataku + spelle pod AD typu Volley?
nie, life steal leczy tylko kiedy uderzasz z AA lub kiedy używasz spellu z on-hit effectami (Q mf, Q gp, Q eza itd)
spellvamp wszystkie spelle które nie mają on-hit effectów (i zadają obrażenia oczywiście).
lifesteal dziala pod autoattack i spelle z on hits effect typu Q eza, Q mfki, wlasnie sprawdzialem Q urgota ze spellvampem i to dziala xD
to troche glupie bo robienie na niego hextecha to strata golda, urgot ma core itemy, nie mozna sobie gdzies miedzy wsadzic hextecha.
i takie pytanie po za tym:
czy spellvamp dziala na madreda, na true dmg ireli, na W skill kog mawa, Q caitlyn, voley ashe, etc?
dlaczego uwazacie ze galio jest slaby? jego ulti niszczy tfy, no i ma spory dmg jak na tanka + jego w, dajace po 90 armora i m resa wydaje sie byc bardzo okej. jak dla mnie jest bardzo dobrym tankiem/offtankiem.
a, zapomnialem. 2 meele pushuje turett, flashujesz do niego, ulti + fortify = double kill (w early ofc, takie sytuacje sie czesto zdarzaja)
Zagralem Galio ostatnio ok. 5 razy. Bardzo fajnie sie nim gra, mocny harass w early - e+q praktycznie zabija miniony (a przynajmniej magi). Nie ma jednak Duzego base health, wiec w early-mid game nie czulem sie zbyt pewnie. No i CC ma dosc trudne do okreslenia - samo ulti swietne, ale z duzym cd, to troche za malo. Fajnie sprawdza sie jako ap offtank (te ~150-200ap mozna wyciagnac z pasywa + ew. abyssal)
Fajnie, ze z W mozna dac resisty komus innemu kto jest aktualnie targetowany i dodatkowo samemu sie z tego leczyc. Bardzo fajny skill. :)
@edit:
IMO dmg ma nadal calkiem przyzwoity, jestem w stanie majac Chalice swobodnie, powoli sprowadzac do parteru wiekszosc postaci, wlasnie spamujac z Q.
Ale to nie to samo co dawny galio
Co mu zmienili że nie jest już taki dobry? xd
damage oslabili
a ostatnio zbuffowali range z ulti
Nie aż taka wielka strata, bo często na last item składam bloodthirster, a gunblade z tego co się teraz przyjrzalem to może być dobry zamiennik, bo zwiększa przeżywalność i daje jeszcze jeden slow jak się W skończy.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak gram Urgotem, to kompletnych kretynów w 99% przypadków mam i nie mogę prawidłowo zbadać wyników z bloodthirsterem i z gunbladem.
oraz dmg z Q i bodajze z E
3 potrzebuje do gry na szybko!
add Kastowsky ( EU )