kurwa kolejny atencjusz
ja mocno śmiechłem, jeżeli gówno cię interesuje co wklejam, to jest opcja ignoruj lub po prostu nie patrz się na ten post omg
Wersja do druku
rosi, twoja stara daje dupy za biedronkom :))))
zal mi graczy bez skinow, omg. jak mozna byc tak biednym i nie kupic sobie chociaz jednego skina na main postac? biedaki do gazu!
jaziq, ale 4szambo najlepsze co nie?
ej i nauczcie sie w koncu znaczenia slowa atencjusz lolek
no w koncu...
http://img339.imageshack.us/img339/9080/beztytuushp.jpg
chyba drugi grey ww na torgu?:)
Odpalilem sobie normala zeby posplitpushowac sobie yi. Gosc chyba lubi napierdalac normale :d
http://img685.imageshack.us/img685/801/lllllllk.png
Jak to możliwe, że wy gracie kiedy serwer jest off? Dopiero teraz włączyli przecież. I jest ponad 9k osób w kolejce...-.-
Na splitpusha to IE i PD raczej beznadziejne, nie sądzisz?:p Sword of the divine, warmog, atma, merce, bloodthirster, yomu imo
No przecież dzisiaj wgrywali patch w czasie 1am do 2pm, czyli u nas 10-23.
nie kretyny na mobafajer nie ma takiego buildu z rushowaniem gunblade -.- a na vlada spellvampa tez sie nie sklada bo masz bić a nie się leczyć. gunblade można rushowac ale trzeba się pilnowac bo małe survi zreszta to nie zbyt wart rushowania item na poczatek
IMO wota to core na vlada.
Naprawde throat jesteś dobry gość. Sam mam kumpla który ma 2100 ELO i nawet jak ktoś lami to się nie pluje, a przyjmuje wszystko na spokojnie, a Ty po 2.5k grach masz 1600 elo i uważaszsię za boga tej gry : ). Pociesze Cię, jak na czas który poświęciłeś jesteś bardzo słaby.
kurwa mac nie wytrzymam
robie 8/0/6 irelia kurwa mac
I DO CHUJA JEBANEGO PRZEGRYWAMY BO TARIC 2/6 GALIO 2/6 MALHAZAR 10/12 NO JA PIERDOLE MAM 1000 ELO I KURWA JUZ Z TEGO NIE WYJDE BO TAKIE RETARDY SA W MOIM TEAMIE
z 1200 na 1008 dzis, pozdrawiam
Płacz niektórych o tym elo hell jest naprawdę żałosny xD
Nie da się każdej gry wygrać w lolu to jest jasne chociażbyś stanął na głowie, jednak nie możliwe jest, że każdą grę grasz rewelacyjnie i nie możesz wyjść. Zazwyczaj ejst tak, że raz na 10 gier trafi siętak, że ładnie się ufarmisz na topie, ale ktoś sfeeduje bardziej niż Twój przeciwnik na linii i wtedy zaczyna się wielki płacz że nie da się wyjść z elo hell. Ja osobiście miałem grę xinem 3/0 i 120 creepów w 16 minucie, a i tka przegraliśmy bo team feedował, niby cholerstwo, niesprawiedliwość, ale wiem, że miałem tez kilka gier gdzie grałem dość słabo, albo niewystarczająco dobrze żeby wyjść na najlepszego zawodnika w grze, dlatego tam szukam swoich błędów i staram się grać każdą grę dobrze a nie wrzucać na cały team, balans czy cholera wie co jeszcze.
rysiekk podasz twojego builda i taktyki do mordy?
Hmm, proponuje powarnowac wszystkich co bluzgaja na teepa bez zadnych argumentow, cytatow itp.
jesli masz czelnosc sie do mnie odzywac pachole, to naucz sie pisac moj nick
protip
oce nie gra akali od dawien dawna
nie no dobry gunblade bo akali to taki champion ze jej sie ad i lifesteal przydaja, np triforce tez jest dobry, bo masz attack speed i slowa duzo tez, albo last wihsper i infinity edge dobre sa tez
ty jestes po prostu kolejnym debilem, ktory czyta stronnicze posty innych debili, ktorzy sugeruja sie jeszcze innymi debilami. w ostatnich 10 postach~~ jest cos o tym ze "pierdole bez sensu", ale zaden z w/w debili nie wymienil co konkretnie i wypominaja mi to co pisalem, gdy mialem 10 lvl i gralem tylko ashe z healem, bo kurwa oni nigdy nie mieli 10 lvla!
i tak, jestem bogiem tej gry w w porownaniu do tych, ktorzy spadli do 1000 elo, a teraz kazdy kolejny post to "OMG GRAM 1V5 BO NIE DA SIE WYCARRYOWAC, ZAL!!"
i nie przypominam sobie zebym z toba gral, moge rownie dobrze stwierdzic ze grasz na poziomie 700 elo, bedzie to rownie rzetelne jak twoja wypowiedz
elo
#up
nie sugeruj sie radami kogos, kto niedawno dowiedzial sie, ze tarcza morgany nie blokuje ignita
http://solomid.net/guides.php?g=1730
Hmm, ja tam widzę 4 buildy, ale cóż jestem ślepym kretynem. Powołałeś się na teraźniejsze mobafire, a nie dawne mobafire. Zresztą i mobafire które było rok temu gdy ty miałeś swój rzekomy 10 lvl było wystarczająco dobre dla ludzi którzy je dobrze używali, a nie przeczytali pół zdania z każdego dodanego build i łączyli w całość. Dziwi mnie to, że nie wspomniałeś o Leaguecraft, gdzie top buildy są zamieszczane przez osoby które, żadnego rankeda nie grały daną postacią. Nie przyszedłem tu się kłócić, lecz jedynie stwierdzić fakt, że przez 3-4 ostatnie miechy nic się nie zmieniłeś, a jak widzę inni twierdzą, że przez rok. Uświadom sobie chłopaku, że nie jesteś w tej grze BOGIEM i nie wiesz / nie robisz wszystkiego najlepiej. Nie zmuszaj innych by myśleli tak jak ty, nie wmawiaj komuś czegoś jeśli nie możesz poprzeć tego solidnymi argumentami, bo głównie dysponujesz tylko jakiś zdaniem które usłyszałeś na stream. Nie w twoim przypadku, ale takie samo zachowanie było gdy hotshot grał Rumble i uznał go za up shita który nie umie Shena zabić, a potem się okazało, że to jednak op shit, lecz ludzie nie potrafili tego zrozumieć, bo hotshot inaczej powiedział.
Ogółem miło było Cię usłyszeć na teamspeaku gdy bodajże lapst3r poprosił Cię byś zagrał ze mna, gutkiem i paroma innymi osobami Go4lol. Nawet osoby które torg odwiedzają sporadycznie, nie uczestniczą w tych wszystkich dyskusjach mają identyczne zdanie na twój temat. Przykro mi, ale taka jest prawda i proszę oszczędź se trudu odpisując na to próbując jak zwykle ratować swoją twarz schodząc po części z tematu i wypisując bez sensowne argumenty.
Ktory to taki kozak ze Irelią nie umie wycarrować teamu na 1200 elo?:D
tl;dr
widze cos o mobafire, wiec tak dla scislosci, pre-clg mobafire to topka buildow, w ktorych KAZDY guide ze swiftami mial ~85% oceny
>gutek
>lapst3r
LOL WAIT, JA MIALEM GRAC Z LAPSTEREM (hmm, 21/0/9 swain to dobrze jak tak gram na go4lolu i robie 0/6 na midzie?) i gutkiem, czyli jeszcze pewnie primkiem?
a na leaguecrafta wchodzilem tylko lurknac custom skiny, wiec mam to najzwyczajniej w dupie
4 a 3 buildy to real duza roznica, szczegolnie ze ostatnio bylem tam wczoraj albo przedwczoraj
Znowu lol nie dziala :D? ehhh
A mi praktycznie lecą cały czas zwycięstwa, na usie jak i na eu.
Teraz przykładowo zagrałem sobie blitzem 1 raz, enemy team nieciekawy, wszyscy mieli jakieś skiny więc se myśle ogarniaja te postacie.
Early game bylo ich ale i tak wygralimy ; p
mam 8/0/6 i nie umiem grac, spoczko.
jak amm wygrac gre, jak idziemy na barona to taric idzie w afka na 3 min a caitlyn defuje bottom mimo tego ze tam nikogo nie ma? ;d;d;
@
zapomnialem o tryndzie ktory w 15 minucie mial 9 cs
a jak spytalismy go czemu nie farmi to sie spytal co to farma xD
ta gra nie polega na samym zabijaniu.
czy tylko mi lol nie dziala? :X bo mialem format i juz 5 raz przez godzine offline :P?
na forum napisali, że zawsze o 3 będzie "reset eu" na 3h
tzn do podziału
Jakieś info, do której US będzie off?
Okej, teraz ta postac z 65% op zrobila sie 100% OP KURWA JA PIERDOLE. Z drugiej jednak strony tego potrzebowala, bo to bylo cholernie irytujace gdy nie wybuchala swoich markow ;d.Cytuj:
Akali
If Akali uses Shadow Dance on a champion, she will attempt to attack the target upon successfully arriving
Znaczy ze co, teraz dziala jak pasyw Kog'mawa - po jakims czasie samo umiera a respi sie z full hp jak przy ulti Zileana? NIE ROZUMIE :|Cytuj:
Yorick
Omen of Death
Removed the health decay on the Revenant and Reanimated pets
@up
Koleś po śmierci odradza się ja u Zileana, z tym, że teraz w ogóle nie umiera.
I wygląda na to, że z syfu zrobił się op xD
edit bo niedoczytałem...
Ktos ma jakies info na temat tego "czasowego wylaczenia" Yoricka ? znowu bug czy jak
Cytuj:
Bio-Arcane Barrage
Cooldown increased to 17 from 15
Duration increased to 10 from 6
damn, girl!Cytuj:
Teleporting to a ward will now reveal the ward to enemies for a few seconds
Ja tez myslalem, ze umiem grac ale pewien mistrz z 1600 elo slawny polak nad polaczki mnie przekonal ze jednak not.
A tak na serio zagraj sobie 1v1 z kumplem, ktory ma o wiele wieksze elo.
Np. ja po wbiciu 30 myslalem, ze umiem grac, to zagralem 1v1 z ziomkiem z 1700 po czym dowiedzialem sie ze chuja umiem
problem w tym ze w zasadzie 1vs1 jest zadnym wyznacznikiem poziomu gry. chociaz w sumie dowiedzialbys sie jak bardzo zostalbys zruchany na solo linii