Poppy właśnie dlatego jest słaba przy obecnej mecie, bo nie ma dla niej miejsca, a na 3vs3 sieje pogrom. Imo tylko jungle Poppy.
Wersja do druku
top lane poppy jest dosc kurewna ale strasznie malo ludzi nia gra na dobrym poziomie dlatego nigdzie jej nie widac, nie wiem czemu.
Bardzo dobry champion z kurewnie mocnym pasywem i zajebisty anty-carry bedac jednoczesnie dobrym bruiserem z odpowiednim buildem. + calkiem dobre CC.
Testowalem juz wszystkie logiczne kombinacje z Sivir, ale tu nie chodzi o slowy i heale. Tu chodzi o redukcje armora z W Tarica dzieki czemu Q Sivir potrafi zdjac pol hp przeciwnika nawet na early lvlach. Na tym polega ten support, nie na healowaniu. To jest ofensywne early gowno, na 6 lvlu dostaje jeszcze troche do swojego bursta. Exhaust + ignite Taric na 6 lvlu z Sivir calkowicie dominuje linie do takiego stopnia, ze odechciewa sie nawet do minionow podchodzic, a twoj support musi kupowac pierdyliard wardow na glupie krzaki na linii ;d
no, podobno zruinowales mu gre z brazzersikiem i obrazales polske na czacie
ale nie chodzilo mi o to jak on gra sadze ze gorzej ode mnie, tylko, ze dla kazdego inne elo jest najgorsze jak to kiedys ktos mondry (dyrus??? nie pamietam) pisal na 2k elo sa trolle i jungle teemo, elo hell sie nigdy nie konczy
jak widze goth poppy to sie boje, zawsze mnie xabija ;_;
na topa trzebaby maksowac ten skill co daje armor i mogloby byc, ale ja tam nia nie gram bo jest paskudna
Jak już rozmawiamy o poppy to jak z buildem?
Testowałem różne, od ap po ad od atmoga po tanka.
Imo najlepiej mi się gra
buty+poty > sheen > vamp scepter > triforce > hextech > dalej w zależnosci od przeciwników, albo pod tanka dalej albo ad albo cokolwiek wszystko działa
Jakie wy pomysły macie na jej build?
Nie wiem bo nia nie gram, ale pewnie skladalbym cos w stylu:
Sorce/merce>sheen>hextech>triforce>madred. Z takim buildem w late game jestes hyper-carry i rozpierdalasz wszystko co sie rusza zanim Ci ulti zejdzie. True story
Wtedy nadawała by się na ad carry na botlane. Nawet jakby to E trzeba było włączać, ale miało cooldown odpowiedni to byłoby spoko. Kończy się E i akurat kończy się cd, tak jak np. ma nunu na W.
@taric+sivir = gg
Jak się teraz buduje corkiego? Coś się zmieniło czy nadal triforce poprzedzony 2-3 doran's blade'ami? Plus najpierw maxuje się Q czy E? Zawsze było Q, ale z tego co pamiętam to E dostało buffa jakiś czas temu, a ja dawno corkim nie grałem.
z tego co pamiętam doublelift chyba grał nią na DH rok temu i zabił ad carry na samo q praktycznie z lich banem ;d
teemo solo top hybryda:
co zbudować na life steal/spell vamp?
@edit
tak myślę że hextech gunblade to chyba świetna sprawa będzie no nie? ;d
@down
ja się nie znam, dowiedziałem się w grze żebym poszedł solo top teemo i budował się na hybryde to posłuchałem.
co w takim razie lepiej budować(wiem już ktoś podawał build na teemo ale to było dawno i nie umiem znaleźć)?
a po co? raczej to toxic shoota całkiem przyzwoity dmg wychodził ;p
imo na teemo on hit itemy, frozen malet i as
teemo solo top najlepiej to latarfia(lecisz z farmą) frozen malet i potem walisz nashor tooth i potem sytuacyjne z nastawieniem na speed attack podbiegasz tylko do przeciwnika i patrzysz jak mu życie spada
Mi tak bynajmniej najprzyjemniej się gra fakt faktem papier ale taka już ta postać