Zastanów się czy mając 75% tenacity serio potrzebujesz jeszcze +10 tenacity? Ty to pewnie wziąłbyś te masterke przeciw dwóm stunom i jednemu slowowi w enemy teamie, lulz.
Wersja do druku
nie liczylem tego na kalkulatorze tak o, tylko zdecydowanie nie oplaca sie warmog ze wzgledu na mechanike, brak aspd - brak zmniejszania cd na q, przedluzania W, wiecej furii ktora jest megapotrzebna (i laduje sie dosc dlugo)
a nie dziwie sie, bo jestem prawie w 100% pewien, ze nigdy nie grales na dobra lux, moze ona sobie bezproblemowo trzymac cie na dystans, a jak bedziesz chcial jakies aggro/divowac to dostajesz snare i tyle. oczywiscie nie ma szalu, ale lux jest w stanie wytrzymac
Ja na każdą postać, której nie umiem rozjebać (bo jestem badsem, bo typ gra dość dobrze, bo akurat takie postacie się dobrały) pushuję, żeby chociaż cs tracili i jungler więcej do mnie wpadał.
Jak np. gram Morganą i widzę, że przez pierwsze 3-4 lvle typ gra defensywnie, tylko lasthituje miniony, to maxuję plamę i go trzymam pod turretem, do tego maxuję tarczę i jak jest np taki Nocturne albo WW jako jungler, to mam wyjebane, mam 100 csu koło 12-16 minuty, a typ np. 60-70, bo wiadomo, że nie każdą postacią i nie każdy potrafi wyłapać 100% pod turretem
GPkiem tak samo, jak nie wygrywam linii, to stawiam warda-dwa i napierdalam creepy aż miło, typ stoi pod turretem, a ja w tych drugich krzakach i tylko push push push.
A najlepiej IMHO na Singedzie się to sprawdza, po 6 lvlu i z catalystem + mercami ciężko paść, 2-3 osoby na gank potrzebują, a Ty tylko tp/flash i non stop pushujesz, takim attention whorem jesteś, co najmniej jedna osoba musi Cię trzymać, a jak nie ma jakiegoś aoe typu ulti Anivii, czy plama Branda/Morgany to w końcu ten turret padnie. A jak wpadają na ganka, to Twój team w tym czasie robi smoka albo dajesz tp na bota i zaczynasz to samo robić z botem (wtedy mogą barona robić), a jak nie masz tp, to i tak masz wyjebane, bo jesteś Singedem i w każde miejsce na mapie dobiegasz w sekundę ;d
Polecam ten styl pushowania,
Luxik
bardziej oplaca sie na lee sina
do jungli
flash czy tp
musze poprobowac z tp ;d,
bo rzadko kiedy uzywam flesha, bo mam w + ward
^ Może Exhaust w takim razie? Dobry exhaust nie jest zły, zawsze się przyda.
Na pewno nie tp, imho najlepszy jest exhaust/ignite - oba zapewniają jeszcze bardziej pojebane ganki i jeszcze większą dominację na laning phase, do tego exhaust przez całą grę jest mega użyteczny.
A tp i tak b. często typ na topie ma :3
tp w jungli raczej no need, to już właśnie lepiej ten exhaust, albo flash + w i chase, ewentualnie może surge
mi raz gre rozjebal lee sin z tp, taki counter gank ze to huj
9/10/11, merce, frozen mallet i atma to core, wits end, ga, fon, randuin - luxury/jezeli potrzebne
https://i.imgur.com/iiYq9.png
https://i.imgur.com/iiYq9.png
https://i.imgur.com/0btIo.png
https://i.imgur.com/0btIo.png
Tenacity nie skaluje sie w ten sposob.
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Tenacity_(stat)
Merce + pelny pasyw Irelii:
a nie 75% :) jezeli mialbys dodatkowo 10% tenacity z masteries, byloby:Cytuj:
1-((1-0.35)*(1-0.40))=61%
a nie 85%.Cytuj:
1-((1-0.35)*(1-0.40)*(1-0.10))=64,9% (65%)
o, dzieki, nie wiedzialem
i skad ten build sie wzial, tj. mallet + atma? Znaczy, napisal ktos guide'a z takim buildem? Bo ja zawsze sobie rushowalem triforca, potem GA, a teraz _kazda_ irelia jaka widze na topie to mallet+atma. Poszukalbym tego guidu sam ale niestety na tym internecie nie moge nic zbytnio robic ;d
A triforce not viable na irelie?
+ philo stone nie skladac? z tego mozna shurelye, a bez triforce'a troche boli brak movement speeda.
btw, kto teraz kontruje irelie na topie?
Riven, GP w early, akali, cos jeszcze?
To build Wickda jest. Ostatnio i on i Hotshot opowiadali, jak bardzo bezuzytecznym itemem jest triforce na Irelie. Sam phage jest slaby, sam sheen jest slaby, sam zeal tez jest taki sobie - jedynie po zlozeniu calosci, gdy nie zapycha ci to trzech slotow ten item (warty wciaz 4k!!!!!!!!!!!) zaczyna byc <ok>. Lepiej jest zlozyc ja tanky i bazowac na W, duzo wiecej dmg zadasz. Dodatkowo mallet>triforce jezeli chodzi o slowa i tankyness. EWWQWR, R > W > E > Q, jestes nie do ruszenia na linii (jezeli masz z kims problemy to lantern jest swietna opcja), jestes tanky, masz AD (czego brakowalo w triforce buildzie) i masz duzo hp.
A movement speed masz z run i masteries +6,5% =o
Imho Nasus, jeśli wcześniej early gank na Irelię pójdzie.
Może Ryze, bo ma 10x większy burst od niej.
Yorick pokona na lini
Właśnie zaczyna się MLG stream dla nie ogarniętych http://pro.majorleaguegaming.com/live/league_of_legends
EG vs Dignitas soon !