Xerax napisał mi PW wczoraj że zaczyna od nowa na cerberusie grać.
Więc narazie conajmniej 3 osoby.
Mam sube którą mógłym z wami expic jak wbijecie 40 jak i WC oraz SE do buffow.
Wersja do druku
Xerax napisał mi PW wczoraj że zaczyna od nowa na cerberusie grać.
Więc narazie conajmniej 3 osoby.
Mam sube którą mógłym z wami expic jak wbijecie 40 jak i WC oraz SE do buffow.
Chcecie grać na takim truchle ? Przecież to mija się z celem , server powoli podupada , coraz mniej graczy a na serverze same latarki.Lepiej zagrać na jakimś innym w miarę świeżym servie...
Nick na cerberusie mam Kazuar tak jakby co :p
a znasz jakis lepszy server na h5 ? bo ja podziekuje sciagac znowu klienta lineage od nowa ; ) gram z 3ma znajomymi wiec im tym bardziej sie nie bedzie chcialo, ledwo ich namowilem na granie w l2, padlo na h5 bo najpierw myslalem nad whiteknightem ale to jakis slaby polaczkowy serv wiec wole cerberusa z 1k+ ludzi, moze jest upadajacy ale ma wiecej ludzi online niz inne nowe powstale ktore maksymalnie maja po 400 oO
White Knight jest zabugowany, nie działa nobless quest, 7s i kilka innych rzeczy, a exp leci cholernie za szybko. No i dużo osób zabija 'za nic' - bo przechodzisz przez cata na ich spocie. Grałem tam trochę, ale chyba wrócę na Cerberusa. Mam 40+ EE, 61 SH, 52 Spoil i inne takie tam bajery. Wkurza mnie trochę 'dualbox', bo granie solo EE/SE/PP prawie nie ma sensu, chyba, że znajdziesz party, o co jest dość ciężko. :S
Chcecie to grajcie , tyle ze "żywych" graczy gra może z 400-500 osób , reszta to boxy i shopy , zresztą są dobre nowe servery na których gra więcej osób jak na Cerebrusie ... i szczerze mówiąc nie widzę problemu sciągać na nowo klienta , tak ciężko odpalić kompa na noc ?
Ja mogę grać na dowolnym serwerze H5 - mam instalkę, tylko muszę mieć 'setup.exe' - moje jest zawirusowane wirusem Sality, nie może tego pliku wyleczyć avast...ale to sobie jakoś załatwię raczej :d
ja mam kilka charow moge znowu zaczac grac z ziomkiem jak cos ja 78 tytan ewentualnie 70 sorc ziomek 80 sh;p
+full support okolo 70lvle wiec z buffami nie bedzie problemu
#edit ofc mowie o cerberusie
Tak przy okazji - słyszeliście o tym, co ma dojść w kolejnej kronice? GoD? Usuną 7s i kilka innych ciekawych rzeczy, max lvl - 99, a po 85 i zadaniu nowa profesja, właściwie kilka będzie w nią szło. Ciekawe, chociaż częściowo 'zabijanie' gry. Może się nie znam.
W sumie też mogę grać na Cerberusie, ale to trzeba jeszcze kilku chętnych :p
ja +2 ziomkow zaczniemy grac na 100% +ty, xerax jego 3 ziomkow i kaziu mamy 9 osob juz;d
Synek! Ja tu chce, ja bardzo chcę. Ale mi się póki co nie chce - aczkolwiek się mnie zachce jakoś pod koniec Sierpnia, jak wytrzymacie do tego czasu to ja chcę!
Krótko mówiąc, grałbym - ale nie mam czasu. Wiec zagram jak bedziesz czas.
tylko wezcie pod uwage ze ja mam 40 lvl, a moich dwoch kumpli zaczyna dopiero :p bo jeden juz ogarnia ta gre lepiej niz ja. Ale do 70 + daleka droga : ))
ja zaczynam rgac nukiem wiec mozemy poexpic razem jak cos pisz do afura lub soulmaker
do 61 szybko idze potem juz troche gorzej;d
@2up: Teraz i tak w miarę szybko level leci. 40 poziom spokojnie można wbić w kilka godzin. Gorzej z kasą na sprzęt...Chociaż niektórzy mają jakieś MAGICZNE sposoby. :S
Klan założony o inv pisać do mnie (IGN: Kazuar) lub Xerax
Takie pytanie to jest h5 tak? Jaki exp rate i czy trzeba questa na profe robić bo nie cierpię tych q. A wątpię bym miał 3kk do 40lvl, żeby zrobić q na marki ;d.
Takie małe zaproszenie do gry na serwerze :p
https://i.imgur.com/zDEe8.jpg
https://i.imgur.com/zDEe8.jpg
zagram chyba z wami , mam coś koło 65 lvl zerka ubrany w full set light maja , czyli nie jest tak źle ;p
a co do kasy - opanujcie mannor system ;-)
SH trochę ciężko się 'manorowało'. Mam nieco owoców na 60 lvl do Rune, ale zawsze zdążą wykupić przede mną. No, przynajmniej tak robili - dawno już nie grałem. Musiałbym tego spoila dobić do tego 60 poziomu, ale dmg, który zadaje spoil jest...ehm, taki sobie. Albo inną postacią 60 lvl. Albo jakąkolwiek inną zacząć.
No właśnie widziałem te nowe skille, ale gdybym chciał robić spoila daggera, to musiałbym robić raczej nowego dwarfa, bo na tym mam za mało SP. No, ewentualnie musiałbym zacząć z lekkim poślizgiem...Dobry jest taki krasnal?
Chciałem sprzedać u Manora moje owocki, ale znowu mi się nie udało. Poszedłem sobie expić na Blazing Swamp - w nieco ponad godzinkę 2 lvle - z 62 na 64. Kupiłem sobie SoMa jakiś czas temu, trochę głupio, bo rzadko kto sprzedaje BSSA, są dość drogie, no i żeby zrobić Acumena to...no, trochę roboty. Ale kosi się nim całkiem, całkiem. I nie schodzi tyle BSS co Homunun~. Chociaż BSSC są o wiele tańsze. No nic. Przy okazji wypadł mi Common Bow B-Grade. Zostawię go sobie na razie :d
Dobra jestem online i bede tak do 24 co najmniej.
Sporo osob widze gra ale nie jest w gildii pisac do Kazuar / Losche
Narazie w gildii mamy 6 osob w tym 2 80lvl ;p
To ja zaraz wbiję, bo jak ja grałem, to ciebie nie było ;d
Na Blazing Swamp kasa też leci całkiem nieźle - nawet po 10k z mobka, +Asofe, +Enria, +CL (rzadko)
ja dojde jturo bo dopiero dzisiaj do kalnu jutro dopiero dojde do klanu bo mam kare za odejscie z poprzedniego
i ja może się dołączę, tylko klienta pobiorę jutro postać założę :P tylko jedno pytanie czy będzie tak jak ostatnio parę dni się pogra i znów będzie baye baye i inny serw czy tym razem gramy po to żeby coś osiągnąć na serwie i zdominować inne klany itp?
Ja grałem długo na serwerze ;d
To inni zaczeli odchodzic wiesz i ja opuscilem klan dla jakiegos wiekszego.
Teraz wraca torg tu to i ja wroce.
Zobaczymy jak to bedzie
Takie pytanko. Opłaca się grać EE? Jest to moja ulubiona postać, a na wielu servach tylko jako box używana. Jak jest na tym?
Jak to Kazuar mi wczoraj odpowiedział na to pytanie:
'EE jest do pvp'
'Przynajmniej na tym serwerze'
'Wiesz, kiedyś był taki EE, którego nikt nie mógł zabić na pvp'
~mniej więcej. Jeśli chcesz, to graj :d Ja zrobiłem i...jakoś mnie tak nie bawi. Powiedziałbym, że to taki okrojony Bishop+SE. Coś jakoś tak :s
o panowie pamietam jeszcze passy na stare konto moj nick to DevilTank :D 57 SK :Dhehe dobrze wrocic na stare śmiecie :D
Glupi A grejd tyle mnie kosztowal ze nie mam juz nic kasy :D i w dodatku brzydko wyglada....
9 wrzesnia startuje nowy serwer h5 low rate. Spodziewaja sie na starcie 4-5k osob. Moze ktos bylby zainteresowany zagrac?
Link: http://l2.ws/
Ja z ziomkiem moze wbijemy;) zalezy jak z czasem bedzie
Gdyby się zebrała większa ekipa to też mogę wbić. Grałbym Palkiem albo Tyrkiem
No nic, szkoda że nie ma chętnych
no moj klan wbija ale ja sam dopiero w przyszlym tygodniu
siema ile to ma GB i czy trudno sie na poczatku ogarnac? bo nie wiem czy zaczynac
5.72 GB + update to pewnie wyjdzie z 7 GB. Gra jest dość rozbudowana, więc na początku można czuć się "zagubionym", jednak to wtedy najbardziej wciąga i łatwo się odkrywa to i owo. Do tego jest dużo stron dla nowych, na których można się wiele dowiedzieć, więc nie ma problemu.
a ja tam pie!@#$% te prywatne serwery poszedłem grac na eu :P i sie fajnie gra bez lagów :p
może jakiś serwer i zagramy?
ja się pisze, ale na jakim servie? Jakimś ogarniętym, co może zarobilibyśmy pare groszy jak już skonczymy grać? :)
http://www.cdaction.pl/news-22663/
pisalby sie ktos na gre? bo ja mam juz 5 osob z starego klanu do grania;p
Ma wejsc do konca roku
#down no my wbijamy na angielski na polski niema sensu;p
wooow dlaczego polska wersja....... ehh jezscze 2 lata temu sie gralo na ruskim f2p z latka na angielski. do kupienia bedzie premium exp x 2 logowanie bez kolejek i inne pierdolki typu czapki bo to samo jest na ruski. moze wroce ale napewno na english wersje
gra ktos na serwerze innovy?
jak cos pisac w grze do SoulMaker lub tu pw
gram razem z klanem jak cos moge pomoc;)
Będe grał na oficjalu... podobno całkiem dobrze to wszystko wygląda!
Tyle że mam wąptliwości co do ITEM SHOPU - żeby tego nie spaprali.
Ponoć teraz L2 to już nie taki grindownik , LVL leci bardzo szybko ;)
ja kto teraz wyglada? jest juz darmowy, jak wyglada exp rate jakie, polskiej wersji jeszcze nie ma? link plox bo nie jestem na biezaco.