mam postac na marsie (39 fa) i na mercury (45~~~fa) chcialbym troche porgrac ale niemam z kim ^^ wiec moze podacie swoje nicki i powiecie gdzie gracie? ;d
Wersja do druku
mam postac na marsie (39 fa) i na mercury (45~~~fa) chcialbym troche porgrac ale niemam z kim ^^ wiec moze podacie swoje nicki i powiecie gdzie gracie? ;d
Zeby troche obudzic temat to wrzucam 3 screeny z dzisiejszego IC2. Z teamem ktory widac na screenie zrobilismy dunga w 54minuty. Drop raczej kiepski, 4xuchh,3xuch,fchh i kilka mithrili craftowanych wartych nie wiecej jak 3kk. Ponawiam propozycje, zeby pisac do mnie jezeli ktos chce isc na jakiegos dungeona ;) Online jestem zazwyczaj wieczorami. Btw. ostatni boss, pomimo wlaczonej bm i wszystkich buffow na hp z one hitowal mnie xd. Niestety na screenach go nie ma.
http://i117.photobucket.com/albums/o...-2008-0000.jpg
http://i117.photobucket.com/albums/o...-1953-0002.jpg
http://i117.photobucket.com/albums/o...-1949-0003.jpg
Wróciłem do cabala po kilku dniach przerwy i uporania się z crashami przez mój zajebisty sprzęcior.
Czy da się grać w cabala na 512 mb ramu? Tak, da się! Po ustawieniu wszystkich opcji systemowych na wydajność, a nie na jakość, po cleanie rejestru i całego systemu - tak, mogę znów grać.
Tutaj kilka fotek.
Te z mikołajem to jak klepaliśmy naszym low lvlowym-kumplowym teamem sante - nie było łatwo bo niskie lvle, ale daliśmy radę ;)!
Dodam jeszcze, że mam pewien kod bonusowy na scrolla który daje w chuj dużo + scroll premium account (i ta deska co jest na screenie). Był on podany w newsie rok temu, i teraz za free sobie pykamy na paccu ; dd Dla ciekawskich - szukajcie.
Później jeszcze może dodam ogólny stan postaci, na razie łapcie to.
odswiezam temat ; d
Ludzie, wbijac do gry - to jest najlepsza darmowa gra moim zdaniem.
Gramy na mercury - jak cos pisac do PhysicalBL
Ja bym zaczął grać z wami, ale pewnie nie kapne o co chodzi ;/ jak by ktoś był chętny mi pomóc to proszę PW :)
http://www.cabalonline.com/index.asp
To jest strona tego Cabala?
42 Warrior i wciaz rosnie, gram na Mercurym :P nick: Kallm
Gram Bladerem - nie ogarniam o co w nim chodzi :D dostałem 100k Alz od jakiegoś szweda. mój nick JacussPL
100k to jest nic, na jakim serwerze grasz? Gra bladerem zaczyna się od 50+ , wtedy robisz przyzwoity dmg
Rob wszystkie questy po kolei , za nie bedziesz dostawal kase wbijal lvle i otrzymywał eq. Do mniej wiecej 40 lvla nic z eq nie kupuj , wystarczy to "questowe".
jak grasz na jupiterze (chyba wlasnie na tym servie mam swoja stara postać) to Ci odpale z 10kk alz.
Gram na Mercury a poza tym - mi się to i tak znudzi - narazie questy są fajne to robie ;) Wybrałem bladera bo mi się o tak podobał ;)
Jest ktos z marsa ? Chodzi mi o osoby lvl 150+, moze pofarmili bysmy jakies dungi, samemu mi sie nie chce.
@up
Co ty gildii nie masz,że na torgu ludzi do dungów szukasz?Poza mną i tobą to chyba nikt na marsie nie gra,w sumie ja po hacku też już nie.
pozdrawiam
Mam już 23 lvl i nadal robie questy - jeszcze mi się nie znudziło = succes . :) Mój nick JacussPL
wkoncu wbilem 90 - to dziwne, do 75lv szlo mi okropnie, a potem wbilem 90lv w jeden dzien ;p
gra jest coraz latwiejsza, przyjemniejsza i ciekawa - coraz wiecej dungeonow dostepnych, nowe eq, buffy wojny, slowem - gra jest zajebista ; d a, i nie polecam grac bladerem jesli chcecie robic rzeznie na warach. to dobra klasa na dungeony, na bossy srednio wypada przy debuffach force bladera. polecam force archera, ktory jest tanszy i na tym samym poziomie trudnosci jak wizzard. pozatym ma wiekszy zasieg, i ten luk moim zdaniem ktory wyglada w tej grze bajecznie dodaje +10 do respektu. tak samo jak tarcza force shieldera. najbardziej standardowy do pvp i pve jest warrior, ktory wyciska taki dmg ze glowa boli. def tez umiarkowany, zaraz po shielderze. klasy sa idealnie zrownowazone - i wielki plus, przedmioty z cashshopu nie czynia nas rzeznikami, mozna kupic fryzurke, stroj, peta, czyli udogodnienia. calkowicie zbedne rzeczy, ktore dodaja zajebistosci - gra jest mega ;]
edit
nie wiecie przypadkiem czy te krotkie buffy typu intuition, field of xxx albo art of xxx sa dozwolone w europejskim duelu? bo wiem ze w korea nawalaja czym wlezie uzywajac wszystkie buffy jakie sa, bm2 i blader wypada NAJLEPIEJ.
why?
Intuition [+90% szansy na unik]
Instant Immunity [Calkowita odpornosc na stun, knockback, down itd, nie mozna nas dotknac]
Art of Fierceness [Ogromny kop do ataku]
Intense Blade [Dodaje ogromna ilosc sword amp, wiekszy kop niz art of fierceness]
I Bm2, czyli astral claws ;]
= NAJPOTĘŻENIEJSZA Maszynka do zabijania
down
bl wypada we wszystkim dobrze, ale nie najlepiej. to moim zdaniem spory plus ; d
i fa nie wypada najlepiej moim zdaniem bez buffow, wi ma wszystkie skille stunujace wiec jesli nie mozna uzywac instant immunity to nie mozna sie ruszyc. wi wtedy boi sie tylko combo ; d