Okej więc jeżeli kogoś to uratuje , w Niedzielę po 16 mogę wysłać Guest Pass[2] kto pierwszy na pw ten dostanie. Wymienię się również na Dota 2 Pass.
Wersja do druku
Okej więc jeżeli kogoś to uratuje , w Niedzielę po 16 mogę wysłać Guest Pass[2] kto pierwszy na pw ten dostanie. Wymienię się również na Dota 2 Pass.
Od 60 lvla na czym tam sobie chcesz, chociaż najlepiej 1 akt 5 zółtych/niebieskich+ leo + My little pony albo akt 4+ diablo. Dlaczego tak? Ponieważ od 60 lvla po zabiciu czempiona (niebieskie/złote) dostajesz stackable 15% do MF i GF , oraz dodatkowy loot z bossów (tak, żółte przedmioty wypadają z bossów^^- dla przykładu z diablo wypadło mi 6 niebieskich i 3 złote).Cytuj:
od kiedy na jakim poziomie jakiego bossa opłaca się huncic dla loota;D?
Po 1. akcie na koszmarze :P
http://s16.postimage.org/hv1kxz7xw/Screenshot012.jpg
Równe 19h i diablo na normalu wącha kwiatki od dołu ;d
Barb to elegancki tank.
Filmiki po zakończeniu aktów wyborne.
Kochałby tą Leę, słodka jest <3
przeszedłem tego króla szkieletów z 100% eksploracja wszystkiego i zabiciem 100% mobow w jakies 2-3h, niestety biedack-trial nie pozwala na wiecej XD
moze mi ktos powiedziec - na guest passie blokuje sie dalsza fabula i nie idzie nawet wyjsc z tej krypty? :D bo nie widze nigdzie wyjscia
no Lea jest zajebista ;d ta animacja z azmodanem jest przepiekna
skąd wziąć te matsy na kostur XD
dzwonek wirta gdzieś widziałem, o reszcie nie mam pojęcia ;d
zgadzam się, mag + monk miażdżą, chociaż w zasadzie imo monk + monk byłby jeszcze lepszą kombinacją.
pojawia się wtedy nowe przejście w miejscu gdzie jest tron Leorica.
aktualny stan postaci
http://www20.speedy.sh/yvF9x/download/Screenshot000.jpg
Mam dylemat jak uj. 33 monk i 36 hunter, czym lepiej grać dalej? Mam jakieś 200k na itamsy.
? co wy tu piszecie o keyach za 230zł+ jak na allegro za 160-180 jest od zajebaaaania oofert?
Ma ktoś z was error 3006 podczas logowania? :O
@up
Chyba czasami tak jest jak są przeładowane serwery.
To nie czasem ten błąd z demon hunterem i templariuszem?
KLIK