Chłopaki, dajcie jakiś porządny, nie zabudowany i nie zaludniony serwer. <3
Wersja do druku
Chłopaki, dajcie jakiś porządny, nie zabudowany i nie zaludniony serwer. <3
Inaczej:
Jeżeli kupiłeś klucz do Bety będziesz miał dostęp do pełnej wersji i patchy do niej.
Jeżeli kupiłeś klucz do Alfy będziesz miał to samo co mają ludzie od Bety + darmowe, nazwijmy to DLC.
Patrząc na grafikę tej gry śmiem twierdzić, że jest to tibia w 3d, tylko że gorsza. Nie grałem więc pewny nie jestem. Ktoś potwierdza me zdanie? Ciekawi mnie ta gra.
Tego się nie porównuje do tibii, bo w minecrafcie nie bijesz szczurów i nie zbierasz gp, i nie próbujesz trapować brazoli. To jest gra polegająca na budowaniu i przeżyciu. Ma skomplikowane mechanizmy działania (redstone circuits, crafting). Wszyscy, którzy twierdzą, że grafika jest do dupy są w wielkim błędzie. Gra wciąga i każdy średni komputer ją pociągnie.
Gra wciąga nawet na singlu, na multi, jesli nie ma kretynów, którzy wszystko niszczą jest jeszcze lepiej.
Kupiłbym, ale 60zl to za duzo.
Z resztą, gra ma spory potencjał, dałoby sie zrobić z niej RPG.
Dajcie jakieś PL serwy,bo draperia ciągle off. =s
(tak znam s.mycraft.pl...)
hje hje, troche to budowalem
Toż ja lepsze w survivalu rzeczy buduję nawet ;d
Co powiecie na to żebym odpalił draperie bez modów, bez piratów, na czas ogarnięcia modów, przekonwertowania cuboida i ogarnięcia komend WorldGuard Protect Area. Vote start.
Odpal nowa mape bez modow bez piratow
odpal jak chcesz,tylko odpal :|
eee, a to nie na wszystkich serwerach da sie grac na piracie?;dd
to pogralem z Wami ;d
No pewnie, odpalaj najzajebistszy serwer na świecie, tylko z nową mapą chwilowo, bo nie chcę, żeby mi moje bogactwo ukradli. ;d
@down
+1 :D
Odpalaj z nową mapą, zrobimy wreszcie Rooka w Minerze! : D
ej ziomalki chcialbym pograc sobie z kumplem w minekrafta przez hamaczi abysmy se budowali itp. no i jak to zrobic? niby costam pobralem ale jakos nie dziala mi ten serwer i cos ;// mamy orginale jakby co :P
piratom nie pomagamy
Przekaz z zaświatów:
@downCytuj:
2011-01-29 22:00:20 :: Kukurydza
napisz w temacie o minecrafcie
2011-01-29 22:00:26 :: Kukurydza
ze jak ktos chce pograc sobie pobudowac czy tam wojne porobic
2011-01-29 22:00:28 :: Kukurydza
na piracie przez hamaczi
2011-01-29 22:00:33 :: Kukurydza
to zeby napisal na gg 3394265
2011-01-29 22:00:35 :: Kukurydza
to ja tam napisze co i jak
Wreszcie, poziom rozmowy level up.
uwaga, temat przeniesiony do gier, więc podwójnie uważajcie na to co piszecie - temat trzyma poziom, jest spoko, przypominam dla pewności :)
Noo, wreszcie mogę coś tu napisać ;d
Jestem za udostępnieniem serwa dla piratów, bo jak ich nie ma to suchoza i nudoza, a z nimi jest beka whui.
Okej, potrzebuje osoby, która rozwiąże problem mojego kuzyna. Otóż, ściągnąłem ten plik minecraft_server.exe wszystko gra, ustawiłem server.properties i oboje logujemy się na COMODO EasyVPN. On niestety nie może wbić na server, mimo, iż wpisuje moje ip, wyskakuje mu zawsze "Time out". Jak on stawia server to nawet on sam nie może się na niego zalogować. Port 25565 ma odblokowany, w antyvirusie program ma dodany do zaufanych, jak może ze mną grać? ;x
a jaki port ustawic? i czy jak to odpale to bedzie wszystko normalnie jak w minekrafcie czybeda jakies mody?
Fajne jest to kolorowanie wełny,mam tera super biało-czarną ścianę! ;qq
Ogólnie przypominam, że to już hp nie jest.
Mam pytanie:
Kiedy będzie draperia on?
Wczoraj grało się przekozacko, z kriperami i innymi potworami xd
to budujemy tego rooka czy nie budujemy? postaw ktoś serwa i jedziemy ;d
Wie ktos moze skad zdobyc clay i jak zmienic wyglad tego ludka? ;d
Clay szukaj na plażach, zaś wygląd ludka zmieniasz w MC Skin Editor.
Ludzie to mają pomysły. ;q
[y]va1-JK3pu2o[/y]
Da sie jakos wylaczyc zombiaki i noc ;d?
Da się wyłączyć noc dzięki TeledahnMod (always daytime)
Jak myślicie, w czasie nieobecności notcha reszta Mojangu będzie coś robić? Od 3 dni żadnych newsów nie ma, co prawda nie sprawdzałem twiterów reszty teamu ale mogli by zrobić jakiś changelog gdzie codziennie pisali by o tym co zrobili.