aukcje po 1zł to te same aukcje co za 8, 10, 20zł. jedno konto ma 10000000 osób
Wersja do druku
aukcje po 1zł to te same aukcje co za 8, 10, 20zł. jedno konto ma 10000000 osób
czyli co, raczej nie ma sensu zakładać serwera?
W sumie, jak się zbierze z 10 osób to można jakieś małe gówno kupić, powgrywać podstawowe mody, jebnać mapkę rooka na temple i jazda xD
Serwer z 10zł więc to nie majątek tylko kwestia czy ktoś będzie na nim grał :D
Serwer tylko dla torga, nie ma sensu bytu. Ja już 2 razy próbowałem:D ktoś musiał by zainwestować troche czasu i pieniędzy, żeby zrobić serwer minecrafta pod patronatem torga, może by to miało sens.
Żeby serwer miał racje bytu musiałby mieć white liste, gdy jej nie będzie miał byle kto wbije i wszystko rozjebie :P
Mieć ma*, zwłaszcza w okresie który się niedługo zacznie - wakacyjno-posesyjnym. Ot trzeba tylko kogoś kto ma czasu i zrobi to z głową, bo sam serwer jakiś wybitnie drogi nie jest. Popularność MC opadła, ale nadal znajdą się ludzie chętni do stawiania klocków.
* - Też próbowałem i wyszło bardzo dobrze. Ot w pewnym momencie było trochę przekombinowane.
najlepiej sie gra na multi jak masz zaufane osoby bez zadnych pluginów wszystko mozna niszczyc a nie ze kazdy ma dzialke 10 na 10 a 1000 kratek dalej mapa rozjebana do bedrocka
Tak się nie da ;)
Sam pamiętasz bo chyba z nami próbowałeś to zrobić.
Wszystko to co my wspólnie budowaliśmy ktoś rozpierdalał jak nikogo na serwerze nie było.
jak się nie da jak się da
whitelista, dodatkowo tylko dla ludzi z oryginałką i jedziemy :)
I..... 4 osoby online w szczycie :D
Na Deeperii nie było whitelisty, a nie przypominam sobie jakiegos skrajnego trollowania. Przynajmniej przez czas mojej gry.
Ja osobiście chętnie bym pomógł, pograł, ale niestety, nie mam tyle czasu co w 2011r, ciężko byłoby mi wygospodarować te pare godzin dziennie. No i zupełnie nie ogarniam tego nowego MC. Konie, jakieś enchanty, smoki, co to kurwa jest.
tez bym chetnie pogral, ale ta gry zabiera mnostwo czasu :(