Epicko!
Wersja do druku
Epicko!
Mega Epicko Kill! ;d Hoho ;d kurde caly czas wychodza no w sumie lepsze gry na pc i xboxa :D
ps3 do dupy!
Heh ps3 bedzie miec spore problemy i powoli microsoft stara sie zeby xbox byl jak najlepszy, dzis nawet rano hack mialo ps3 na kolejne 1 milion osob, wiec takie zagrywki ze strony microsoftu wyjda na dobre.
Cholera, no cały czas nie moge się przezwyczaić do tego trybu walki w Dragon age 1 ;d Jakoś strasznie glupi jak dla mnie ;x wole bardziej "Gothicowe" ;D Ale możliwe że przeczołgam przejście tej 1 ;d A jeszcze jedno dobrą grą jest gra Two Worlds2? ;d bo mam zamiar jakiegos RPG'a kupic a wiedzminek bedzie dopiero w ~listopadzie, a gothic 4 z tego co widziałem klapa;/
two worlds 2 jest supper. gram akurat w to. Wg mnie lepsze od każdego Gothica i chyba od Dragons Age 1 (bo od 2 na pewno). Spoko system walki , craftingu , alchemii i w ogole jest wszystko co powinno być w zajebistym rpgu . nie znudzisz się.
O jeessuuuu xd orgazm ;d Ja chcę już wiedzmina! ;] Oglądał ktoś / czytał relacje z konferencji CDP SUMMER DAY ? :d Ja czytam własnie ładna lekturka ;d Dobry brat tibijski wkleja linka! http://www.gram.pl/news_8AzlGOq2_Rel...mmer_Days.html
Jak ktos by chciał poczytać, a lenistwo nie pozwala na wysiłek :D (jakby kogoś to uraziło to SORRY NIE CHCIAŁEM !) :P
Mogli by zrobić dwupak wiesiek 1 + 2 ;d
A i wie ktoś może o co chodzi z Tym? Michał Iwiński na piersi dumnie prezentuje koszulkę Assassin, która jest oferowana w ramach rekompensaty za wpadkę CDP
A tu wywiadzik z producentem jeszcze jkbc :D
http://polygamia.pl/Polygamia/12,953...smy_.html?bo=1
Pokazałem mojej mamie co to jest kinect i jutro z rana chce pojechać do sklepu zobaczyć co to jest,więc jest szansa,że dostane xboxa na spółkę z matką ^^
Taviik, kupuj Kinect Sports to pociśniemy razem xD
Ja mam takie pytanie: na czym polega rejestracja gier?
Przypisują się one do konta? Bo np. kupuję używane BC2 na allegro,a osoba ma ją zainstalowaną na xboxie i może równie dobrze w nią grać... wytłumaczy mi ktoś na czym polega kupowanie używek i czy w jakiś sposób można zostać okantowanym?
Jaka znowu rejestracja???
Heh to nie jest ps3 :P
Sa jeszcze w grach specjalne kody na jakies dodatkowe rzeczy (mapy czy cos) takie cos chyba w bf jest, ale z tego co wiem taki vip code mozna sobie kupic nowy, gra zawsze bedzie dzialac.
Aha i jeszcze jedno, to ze gosc ja ma na xboxie nieznaczy ze moze odpalic, nawet jesli ma zainstalowa gre musi miec plyte do odpalenia :)
@topic
Dorwalem wczoraj darksidersa na xboxa, gra wyjebista cos jak dantes inferno, jak ktos nie gral to polecam.
Bo nie moze i tyle, takie zabezpieczenie...
Ktoś chętny może na coop Gears of War 2? (1,5 aktu na insane mi brakuje)