3 i 4 to takie do przejscia potem sprzedania / zamiany
a jedynka i dwojka to raczej do zostawienia na polce na pare miechow
Wersja do druku
Ktos chetny w najblizszym czasie/dniach na GTA IV MP?Oczywiscie zadne DM, tylko tak pojezdzic i porobic dziwne rzeczy :).
W związku z tym, że póki co jestem niestety pozbawiony połączenia z internetem na moim klocku postanowiłem kupić Just Cause 2. Jak dla mnie to gra idealna na ferie. Za jakiś czas kupie sobie Halo: Reach i Bad Company 2, ale to już do multiplayera.
Jak ktos nie widzial to tu lista exclusivow na xoboxa :
http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/1...oku-79885.html
Szkoda tylko ze wiekszosc pod kinecta, jak by nie byl taki drogi to bym kupil, poczekam moze za pol roku cena spadnie to sie skusze ;]
Najbardziej czekam na GoW'a. Bo i tak nie ma nic lepszego z tych ex'ów. Chciałbym, żeby zrobili grę-horror, która byłaby idealna na samotne wieczory :D Kino domowe, 5:1 i Ty sam.
Czyżbyś miał ochotę pograć w Dead Space, które druga część wychodzi lada chwila?
Xbox to gówno.
Co byście wybrali ? Gta 4 Czy just cause 2 ? Która gra zapewni wiecej godzin szalonej gry? Co byście wybrali ? Przeszedłem Gta Vice City i Gta:SA gry fenomenalne pod względem rzeczy do wykonywania ;p gta 4 mnie kusi grafika i np. w z powodu wypadku wypadajace (niszczace sie szyby itd) Co byście polecali ? ;) Nie grałem jakby co w żadną część Just Cause
Jezeli liczysz tylko na grafike a nie sama gre i jej fabułe, itp. to pogratulowac kierunkiem wyboru gry.Jezeli liczysz na sama grafike, to bierz smialo GTA IV.
Same misje zwiazane z fabuła w GTA sa monotonne.Jechac gdzies, zabic kogos(ew. uciec jeszcze), wrocic gdzies.Zdarza sie inne misje, ale nie licz na wielka roznorodnosc.
GTA IV ma fajny gameplay, i jak ma sie z kim grac to jest to fajna frajda.
JC2 to typowy rozpierdziel.
Dokladnie to samo mu mowilem, misje jedz - zabij - wroc. Dopiero potem sie gra troche rozkreca. (Teraz misja z napadem na bank, masakra...), a w Just Cause nie gralem, chociaz jedynka byla calkiem calkiem.
Teraz ode mnie pytanko ;D
Alan Wake, czy Resident Evil 5 wybrac?
Alan wake cos mnie bardziej kreci, spodobala mi sie jakos ta gra, resident nie wiem jak piatka, ale czworka jakos mi nie bardzo podeszla. Tylko rozwalalo sie te zombiaki ;D
A Alan Wake to jest taka bardziej przygodowka, czy survival horror?
Witam mam pewien problem, mianowicie, zainstalowałem grę na dysku twardym mojego białego pudła i gdy biorę opcję 'uruchom z dysku twardego' wyskakuje mi, że mam włożyć płytę z grą X. Dlaczego tak jest? Coś źle zrobiłem?
#up
nawet jesli zainstalowac na dysku twardym musisz wlozyc plyte..
Alan wake świetny. Tak mnie wciągnął, że włączyłem w sobotę koło 8, a wyłączyłem dopiero po 22, przy okazji przechodząc grę... Polecam. Do tego wszystko zrobione jest jak dobry serial. Ani to przygodówka, ani typowy survival horror. Zabijasz cienie, nawiedzone przedmioty/maszyny, ale nie ma w tym nic strasznego raczej.