No to jakoś wczesnie wchodziłeś ;d , mnie dopadały naprawde często o 21 jak sie logowałem to było i tak ,że musiałem czekać ok~~20 minut i to naprawde nie raz tak miałem. Co nie zmienia faktu ,że teraz praktycznie to niezauważalne ;P
Wersja do druku
No to jakoś wczesnie wchodziłeś ;d , mnie dopadały naprawde często o 21 jak sie logowałem to było i tak ,że musiałem czekać ok~~20 minut i to naprawde nie raz tak miałem. Co nie zmienia faktu ,że teraz praktycznie to niezauważalne ;P
Szukałem na stronach ze skrótami do wowa ale nigdzie nie znalazłem co to znaczy
hc
bot farm run
Oraz jak napisać czy ktoś jest chętny na random cataclysm heroic
@Tanis
haha, masz wgle ilvl na HC? ;p
Znajdź sobie Guild i rób z nimi dungeony, później raidy.
Mam problem z grą od dwóch dni, po zalogowaniu niektóre grfiki nie wgrywają mi się, tzn widzę czarny kontur. Zobaczyłem to pierwszy raz przy AH Stormwind, myślałem że to przez dużą ilość ludzi i grafika nie zdążyła się wgrać. Po /reload było już ok. Ale zdarza mi się to często, co poradzicie?
@Edit.
a nie można przez Dungeon Finder HC'ków robić? Tak jak w Woltk/Tbc?
Jak niby skrótem napisać całe zdanie? Nie możesz po prostu Any1 up for random hc? Na chuj Ci skróty do tego? ( co ja pierdole przecież to i tak skrócone 'o')
Nie , nie wiedziałem wszystkiego od początku powstania gry ale gdy zna się angielski chociaż w stopniu podstawowym to wszystkiego można się dowiedzieć na chociażby wowhead.com czy jakiejkolwiek innej stronie.
Do usług.
expienie na bg? Jak to działa? :P Dostaje expa za zabijanie? Na moim serwie był tylko honor :(
Orientuje się ktoś teraz jak jest z healerami na end game? Są na chwile obecne najlepsi i najgorsi, czy jest to w miarę równo?
po kilku priv servach chcialbym pograc nareszcie na globali, ale cholerka ciezko mi ogarnac co i jak, wiec moglby mi ktos rozpisac ile kosztuje wszystko co musialbym kupic, zeby grac na cata? Oraz czy dobrym bylby arcane mag w hordzie, myslalem nad elfem/trollem, no i jak to jest z tymi 10 dniami triala? one sa na cata? No i jak dlugo zajmuje wam zrobienie 85?
@down
zacznij ze mna grac normalnie na cata ; o
W sumie zastanawiam sie nad kupnem podstawki i burning crusade, bo jest z 40 dniami za 50 zl~~ Czy zbytnio nie ma to sensu? Wotlk kosztuje wiecej niz te dwa razem. Ponadto nie mam narazie pojecia o WoWie, gralem z 10h na Andeeri.
What should I do, torg? ;_;
Co powinieneś zrobić? To zależy od tego czy lubisz gry mmo - jeśli tak to nie ma lepszej od wowa (niestety inne chińskie gówna nie dorastają do pięt i nie zanosi się, żeby jakieś mmo pobiło wowa)
Zalet nie będę wymieniać bo jeśli się trochę zainteresujesz i poczytasz to będziesz wiedział ;d
Ale oczywiście nie musi Ci się podobać , więc ja proponuje zagrać w triala (20lvl to max więc dużo tam nie obadasz ale zawsze) i dopiero potem ew. dodać podstawke i TBC i pograć do tego 70lvla. Potem już będziesz wiedział czy chcesz w to grać dalej i dopiero wtedy kupisz wotlk i ew od 80 cata.
@Siwek_marcin
W tym temacie już chyba milion razy ktoś zadawał takie pytania ale napiszę w skrócie co i jak..
Trial daje Ci 10dni gry na PODSTAWCE czyli nie możesz grać blood elfem/draenei/DK/worgen/goblinem. Max lvl to 20, masz też sporo ograniczeń ale ogólnie podstawy gry można jakoś obadać bo prawdziwa gra zaczyna się na max lvlu w obecnym dodatku czyli obecnie 85lvl.
Po bodajże patchu 4.0.0 (pre cata) wszystkie klasy dostały dużego kopa do lvlingu i można dosłownie każdym specem lvlować. Wybierając rase kieruj się głównie wyglądem bo raciale są istotne tylko dla koreańców chcących wycisnąc 101% ze swojej klasy - postać ma Ci się podobać bo w końcu będziesz się przez dłuższy czas na nią gapił (w dodatku od tyłu przeważnie ; d)
Na początek musisz kupić wow classic (podstawka ), potem dopiero możesz pozostałe dodatki (tbc, wotlk, cata) każdy odblokowuje pewny rzeczy i zwiększy max poziom Twojej postaci(po wykupieniu wszystkich dodatków razem z cata jest to 85) , a ceny masz np na http://www.keye.pl
Jakieś inne pytania to kto chce niech pisze PW ale i tak znając życie za 3 dni ktoś napisze posta CO KUPIĆ ŻEBY GRAĆ W WOWA ???????????.
dzięki za warna xrx.Musze ograniczyć kurwy ;c
paladyn imho jest teraz imba i nie ma praktycznie szans na zabicie dalszych bossów bez pala holy. Buffy + jego heal = cały raid żyje.
Tak, gram dudu resto i uważam, że jest w miarę lepiej, poczekamy na patch 4.0.6, ale jak na razie nie widzę nic, co poprawi komfort gry druidem restoration. Priest? Znajoma mówi, że ciężko dość jest, ale daje radę.
Zapraszam wszystkich nowych graczy na serwer Auchindoun :)
A wiesz ile już gier miał pobić wowa? Aion, Age of Conan itd niestety żadne z nich nie osiągnęło nawet 20% popularności wowa.
gw2 - grałem w 'podstawke' i po tym co widziałem nie zachęcili mnie do 2jki ale kto wie.
rift - marny klon wowa w dodatku chujowo wykonany ale 2/10 za chęci.
star wars mmo - no coś o tym słyszałem , grałem już w wiele części SW i w sumie mmo mogłoby być fajne ale póki co trzeba czekac.
Nie twierdze, że wow jest idealny ale obecnie niestety nic nie dorasta mu do pięt.
W żadnej z tych gier które wymieniłeś ,nie ma takiego klimatu jak w WoWie. Co nie zmienia faktu ,że fabuła nie jest już tak zajebista jak to było min. w TBC. Osobiście to nie wierze ,że nagle większa ilość graczy wowa odejdzie na rzecz jakichś nowych mmo bez wyrobionej marki. Wow będzie w topce zawsze , kwestia tylko czy zejdzie z pierwszego miejsca , póki co konkurenta nie widzę .
Dzisiaj bede gral w cb rifta to sie wypowiem. Btw wow to klon EQ2 wiec nie ma sensu mowic ze cos jest klonem wow'a, sorry. W wow'a gralem 4~ lata wiec wypowiem sie raczej obiektywnie ;d.
No ale fakt faktem, WoW ze swoją grafiką powinien się bardziej rozwijać, obecnie to na wielu komputerach można odpalić WoWa na full detalach, zaprosić na ekran 100 graczy, kazać im tańczyć i cieszyć się sensowną ilością fps'ów.
Zmiany powinny objąć głównie detale na ziemi, naturę i tekstury tak aby gracze z lepszym sprzętem mogli się nacieszyć.
I tak przecież podkręcili grafike więc nie wybrzydzaj. Jeżeli grasz na full detalach to naprawde grafice nie da się dużo zarzucić przy tak wielkim obszarze który jest nam dostępny. Do tego żeby skupiali się na pojedyńczych detalach , dopracowywali każdy szczegół z zajebistą dokładnością to jestem pewny ,że byś nie ujrzał Cataclysmu w tym roku =)
Między everquestem 2 a wowem był jakiś tydzień różnicy w premierze.
kumpel na gg mi pokazal fajne filmiki wowa alpha 2003 i wstecz
nie wiedzialem ze wow byl tak podobny( troche nawet lepiej to wygladalo) do tych pseudo mmorpg (animacje atakow , wyswietlanie dmg , ui) dopiero teraz rozumiem tak naprawde o ile wow przerasta te cale gowno :P
w 1 filmiki widzialem wode (2003) ktora wyglada tak jak dzisiejsza w cata :P, postaci byly takie bardziej realistyczne(nie takie okragle/bajkowe jak teraz)
@edit down
nie mowie tylko o grafice,tylko ogolnie o mechanice gry .Jestem jednym z tych , dla ktorych ona bardzo malo sie liczy , dlatego gram w wowa (prawie od jego poczatkow) i gardze tymi ktorzy wmawiaja sobie ze te ich " nowoczesne super realistyczne " gowna zajebiste i najlepsze ;p ,a wow ssie.
@edit2
bah ty komentujesz wypowiedzi wyzej ;p
rzucacie się na grafikę jakby to było w grze najważniejsze, a potem wychodzą takie modern warfare'y 2 które oprócz grafiki nie oferują nic...
WoW tbc i wotlk mial zaje klimat moglem grac caly dzien, a teraz jak wyszedl cata to wszystko uj strzelil. Nie ma co robic, w pare dni zrobilem full bloodthirsty seta, vicious 2h axe i mi sie znudzilo. PvE nigdy nie lubilem, nie po to gram w mmorpg zeby klepac sie ze sztuczna inteligencja. Areny w uj niezbalansowane shaman resto/holy pala + feral drood/war = own. Na tym sie dla mnie WoW skonczyl.
To nie wylewaj już swoich żalów tutaj ; <
Popieram, sam gram na Celeronie D (tak wiem..) na którym na instach czasami mam 5fps.
I tak poprawili już częściowo grafikę.
Co do nowych lokalizacji:
Vashir - nie przypadło mi do gustu.
Mount Hayal - też nie zbyt piękne, jeszcze to beznadziejne intro :D
Uldum - intro beznadziejne, jedynie questy fajne.
Ludzie ogarnijcie się, ile można napierdalać areny/bg, zacznijcie grać PvE.
- z wypowiedziami "WoW upadnie" dajcie sobie spokój, jest to gra która przyciąga największą ilość graczy. Blizzard planuje już dwa następne dodatki.
Znów wróciłem do WoWa juz mam 65 maga na bl'u , może ktoś zapodać dobrym poradnikiem jak koxic profki ?
Na tailoringu mi glownie zalezy
edit. Co sądzicie o RWBoT , lub o powerlvl na allegro? Nie będę miał przez pare dni czasu na gre a lvl mógłby rosnąć ;d
Wiesz co powiem Ci ze pve wyglada swietnie ,bosy fajne , tzreba sie zgrac , smieszne gadki na ts... no ogolnie bardzo dobra zabawa , lecz proges bardzo wolny. Mam na mysli , to zeby sie ubrac w najlepszy gear , trzeba poswiecic naprawde duzo czasu , bo inst nie moge robic ile mi sie podoba. Walka z bosem jest ekscytujaca, ale naprawde siedziec do 4 rano w inscie zeby wszystko wyczyscic jest troszke nie na reke. I w koncu po zabiciu 10 raz tego samego bosa staje sie to naprawde nudne.
Arenki moge robic praktycznie caly czas i w kazdej chwili moge skonczyc. Wydaje sie ze walki sa bardzo przewidywalne , ale w gruncie rzeczy tak nie jest bo z kazdym patchm skile sie zmieniaja +nowe itemy powoduja ze wiecej ludzi gra setupumi ktore wczesniej nie byly grywalne. Na dodatek 10 aren z tymi samymi przeciwnikami nigdy nie bedzie wygladac tak samo ( no chyba ze nikt z was nie wyciaga wnioskow) i naprawde to sprawia wielka frajde , szczegolnie spotykajac ludzi z 2800 ktorzy po prostu czaruja swoim skillem , wtedy nawet przegrana tak bardzo nie boli.
Wieksza frajde sprawia mi zabicie takich osobnikow, ktorzy maja dziesiatki spelow/umiejetnosci + uzywaja ich w przemyslany sposob, niz 1 bos ktorzy ma 10 spelow i za kazdym razem uzywa ich dokladnie tak samo.
Pve dla mnei istnieje tylko po to zeby dostac ciekawe itemy , ktore moga przydac sie w pvp - np trinkety dbw itp
Robie to juz pare lat , oczywiscie z przerwami dlugimi ( np juz miesiac nie gram i do matury planuje wytrzymac, wczsniej czekalem na cata pol roku i praktycznie nie logowalem). Prawda ze nudzilo mi sie z czasem , albo mialem dosc nerwow po przegranych walkach. Zawsze wracalem i bylem lepszy. Smialo moge powiedziec ze wow zapewnil mi wiecej rozrywki wlasnie przez PVP
ogladanie streama wrathful gladiatora ktory wlasnie z toba walczy i dostaje po dupie + drze morde > all
kurde jestem psychopata - boje sie ze po matuzre jak wroce do wowa to juz nie bede umial grac ;p
@Malykot
Gram w ally, więc zbieranie punktów na bg jest trudne (Horda wygrywa większość bg)
- server Burining Legion. Może dlatego że łączy się parę światów.
Sprzęt nie pozwala mi na wszystko, więc pewnie zrobię Loremastera ;p
Jaką klasa grasz?Cytuj:
kurde jestem psychopata - boje sie ze po matuzre jak wroce do wowa to juz nie bede umial grac ;p
@termere
Tailoring się trudno wbija obecnie, cata-lvle profki (Embarsing Clothy)
Masz maga to zrób herbalizm+alchemia, albo enchaning.
Kurwa, używanie tego ścierwa jest tak daremne ,że nie powinienem o tym się wypowiadać.
Żal mi ludzi którzy widzą w tej grze tylko lvl, coraz to nowszy gear, max skill w profesjach i używają takiego syfu żeby tylko wzbogacić się i wyprzedzić konkurencje. Naprawde nie potraficie potraktować tej gry po prostu jako dobrą zabawe?
Chyba o czymś nie wiem.
Hai,
Nie udzielałem się tu w ogóle bo jakoś grając w WoW nie czułem się związany z TORGiem. Teraz nadeszła chwila, że te dwie gry się łączą bo chcę zrobić zamiankę mojego konta na tibijskie, 3x 80lvl w tym dk 5,5k achiev points. Tu jest link do oferty: http://forum.tibia.org.pl/showthread...to-na-open-pvp
zachęcam, konto jest gitara :)
to nie jest temat dotyczący handlu, paszoł won
na prawdę wierzysz, że dostaniesz jakieś konto za tak gówniane postacie?
Drama achiev kill:
http://img689.imageshack.us/img689/9...0711205902.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/9...0711205902.jpg
Drugie podejście, trzy osoby robiły tego bossa pierwszy raz ;d
Ja swojego huntera full heirloom + bonus z gildi , do 60 lvl expilem nieco ponad dzien /played
Miałem nie grac w wowa ale jednak , 84lvl nf mage na bl'u. Są jakieś gildie pvp po stronie alliance?
Jak wbić najszybciej te nieszczęsne 9mln expa ?
Otóż nie mogę czegoś rozkminić
http://allegro.pl/60-dni-prepaid-wor...455978327.html
Koles do ktorego wyslemy rafa za 62 zl daje nam 60 dni gry lub 30+rakieta , pytanie jakim chujem mu sie to oplaca skoro podstawka + prepaid to koszt ~100
Nie bój się o gościa i nie pytaj jak mu się to opłaca, korzystałem z jego usług, 100% pewniak i szybki, zajebisty kontakt. Tylko brać nic więcej : )
No to się wkurwiłem. Z czystym sumieniem ,po zaliczonej sesji chce spokojnie pograć. Zamawiam prepa ,nie dość ,że odpisali mi dopiero po 3 dniach to jeszcze z informacją o braku kluczy. Nie polecam inexusa
lol wazorn ty jestes jakis inny
najpierw piszesz ze paragon nie jest najlepszy na swiecie a teraz jakis inexus, lolololololol