Krew mnie zalewa... Wolny dzień, zimno na dworze, nuda w cztery dupy a ja nie moge pograć...ide na lola... :s Tam przynajmniej nie wyrzucam kasy w błoto.
Wersja do druku
Serwery już działają jbc.
Znowu sprzedałem konto hahah, wywalcie z gildii jak coś :D.
Bede próbował odzyskać moje stare konto bo widze ,że gościu nie gra ;d
A gdzie moje 12k :x <znaczki>
wazorn zlodzieju XD
//enh sham gowno w 2s, nie polecam
zagralem 2 areny z holy palkiem, 2 winy, ale kazdy po 10 minutach nudnego tunnelowania, bo burst mam raz na 3 min, a defensywnych cd jest troche wiecej i maja podobny/nizszy cooldown ;_;
nawet nie wiesz jak blizz jest naiwny ;P (a zarazem pomocny !) napisz, że nie grałeś w wowa ten rok czasu , ostatnio postanowiłeś wrócić i zauważyłeś, że najwidoczniej ktoś cie zhackował keyloggerem czy czymś takim. Napisz wszystko co wiesz o koncie, data założenia, pierwsze dane na koncie, cd keye , potem standardowo poproszą Cie o skan dowodu i po robocie.
Ja robiłem tak samo jak to Hammett opisał, oni są niesamowicie pomocni, można to też ostro naginać i wykorzystywać ;)
no no, tylko jak odzyskasz konto i nowy owner się skapnie, a transakcja była przez allegro to możesz się w ładne (kosztowne) gówno wpędzić. Jak mu będzie zależało, to sprawe poprowadzi tak, że kompa ci zarekwirują jako narzędzie umożliwiające popełnienie przestępstwa oszustwa (mało prawdopodobne, ale możliwe).
Rofl, sprzedaż załatwiana była przez mmobay.net, sprzedałem postać jakiemuś angolowi. Teoretycznie to nielegalnym jest kupować konta blizzardowe.
Nie jest legalne, gdyż należy ono do blizzarda (ty jesteś tylko i wyłącznie użytkownikiem), który de facto nie wyraża zgody na handlowanie kontami. A to, że łamie to regulamin gry to inna sprawa :p.
Zastanawiam się tylko czy jest sens teraz pisać do nich i odzyskiwać to wszystko. Musiałbym i tak kupić prepa zapewne, no i postać jest przeniesiona na inny serwer, nie sądzę żeby przenieśli mi postać na poprzedni za friko co? :D
dlatego w aukcji dodaje się zapisek " sprzedaję czas poświęcony na blabalbla a konta są własnościa Blizzarda". I to jest jak najbardziej legalne w myśl KK
Zależy, do jakiegoś czasu, po "hacku" mogą przywrócić postać do stanu sprzed "hacku". Taka informacja jest w dziale odzyskiwania konta na stronie battleneta