nie aż taki
Wersja do druku
nie aż taki
Witam. Mam konto w WoW'ie grałem kiedyś i pytanko jeśli chciałbym się troche pobawić bez kupowania paida mógłbym skasować stare konto i użyć tych kluczy do jeszcze jednego darmowego miesiąca? z góry dzięki, Xi :P
pamietajcie tez, ze ceny golda na blu sa pare/parenascie razy mniejsze niz na kazdym innym serwerze. kolega ktory zrobil transfer do international gildii do tej pory sprzedaje tam golda po 1-3 ojro/1k :)
Zacząłem grać dzisiaj na Burning Legionie, Human Hunter :P
Na razie wykorzystuję ten pierwszy darmowy miesiąc (tak kupiłem WoW'a na CD bo zauważyłem w sklepie a chciałem od dawna zagrać). Jak mi się spodoba to pewnie będę grał dalej.
Jak na razie ogarniam podstawy, grałem ledwie 15 minut może.
Mógłby mi ktoś podrzucić jakieś sprawdzone poradniki dla newbów? Wiem, że gugle itepe ale nic wystarczająco szczegółowego nie znalazłem (tylko takie ogóły, opisy klas itp).
Pjona
Rofld, przeco to end-game'owe jest, po co mu to teraz? ;/
To już prędzej:
http://www.wowwiki.com/Hunter
http://www.wowwiki.com/Hunter_builds
i ew. trochę później, wraz z tym podanym przez wazorna powyżej:
http://www.accidentally.pl/index.php...=48&Itemid=187
Wbiłem 10 level (Hunter, Blood Elf jeśli to ma jakieś znaczenie) i mam wybrać talent, który najlepiej? Beast Mastery, Markmanship czy Survival?
Do lvlowania polecam drzewko Beast Mastery lub Survival.
Jak chcesz bić głownie swoim petem (zwierzakiem), to: http://www.wowhead.com/talent#cfhcckGdRRo
Jak głownie szczelać to: http://www.wowhead.com/talent#cZZcbhfMhrRsd
zaczalem robic loremastera i przy low lvl questach pokazywalo mi ze dostaje repe u "horde" o_O to znaczy ze zgarniam ta repe u kazdej grywalnej rasy czy co? ;'d bo zagnego paska horde w reputation nie znalazlem
Orientuje sie ktos, jaka karte potrzeba zeby zrobic transfer przez battle.net'a? ;) Chujowo mi sie na BLu gra i zaluje ze zrobilem tu transfer : (