Wersja do druku
Cytuj: Sativa napisał Można telegram do użytkownika @Urlak ktoś coś :P? priv
Cytuj: Vailandur napisał To tak jak te mityczne wjazdy na chate bo ktoś miał torrenty jak bede w polsce i mi sie przypomni to znajde protokol przeszukania ;d
Od 4 lat bez problemu więc jebać.
w sumie to znam typa co mu wjechali na chate za komentarz na :owsiak na fejsie więc wszystko mozliwe