Zbaw nas ode złego. Sztos
Wersja do druku
Witam podrzuci ktos ciekawe thrillery (psychologiczne)? Ogladalem Nieproszeni goście mega film, pobieram Siła strachu podobno tez dobry jednak bym jeszcze jakies fajne obejrzał bo sporo wolnego czasu ;-)
Prosze podrzuccie cos dobrego
Gra z Douglasem jest bardzo dobra ponoć, chociaż mnie nie kupiła, także nie wiem czy mogę polecić ;P
A jak nie widziałeś, to Se7en koniecznie sprawdź.
Ja z kolei szukam czegoś z klimatu survivalu, czyli filmów o ludziach w zmaganiach z naturą. Coś jak Zjawa, Lekcja Przetrwania z Hopkinsem czy The Grey z Neesonem. Podrzucajcie podobne tytuły. Widziałem też Jeńca, Niepokonanych, Dramat w Andach, Czekając na Joe i kilka innych filmów, których nie pamiętam. Mogą być też jakieś sensowne animal attack, ale tu wiem, że ciężko o coś dobrego. Ostatnio obejrzałem Martwą Rzekę i to mi się naprawdę podobało, aż się zdziwiłem, że film tak słabo oceniony. Widziałem Szczęki, Duch i Mrok też zaliczony. Jakieś inne pomysły?
@Astinus ;
The Book of Eli pewnie widziałeś? Zatem mam w zanadrzu Into the White.
edit: w sumie do przetrwania poniekąd pasuje jeszcze ten nowy Mad Max aczkolwiek mi się nie podobał.
Into the Wild miałeś raczej na myśli? ;p widziałem, Book of Eli też. I ten Mad Max również mi się nie podobał, za dużo w nim wszystkiego poza treścią.
@udarr ;
a to dzięki ;)
nie, tak jak jak napisałem, po polskiemu "Śniegi Wojny" @Astinus ;
Lepszego filmu niz Czekając na Joe raczej sie nie spodziewaj:
Droga - no moze tylko ten jest dobry
Ten film o typie co na marsie utknal (marsjanin)
Ten film o typie co w trumnie utknal (pogrzebany?)
ten film co forrest gump utknal na wyspie (cast away)
Ten film o typie co go glaz przygniotl(172 godziny?)
Ten film o typach co na wyciagu narciarskim utkneli(frozen)
Nowy mad max jest zajabity jesli chodzi o ujecia, efekty specjalne itp. Bardziej surviwalowe sa mad max 1,2 listonosz, wodny swiat
Kurcze caly czas mi sie wydaje ze zapominam o jakims dobrym filmie tylko sobie przypomniec nie umiem o jaki mi chodzi
Wyszły przez ostatnie miesiące jakieś horrory warte uwagi?
The Witch, osobicie nie widziałem, aczkolwiek wydaje się ciekawy choćby z tego względu, że zrobiony jest w nieco innej konwencji niż większość współczesnych horrorów.
trailer: https://www.youtube.com/watch?v=iQXmlf3Sefg
O kurde, po tym zwiastunie to się fajnie zapowiada. Mam nadzieję, że nie będzie jak z większością horrorów, że fajnie to się tylko zapowiadało...
polecam obczaić miniserial night manager
niby fabuła nic wyjątkowego ale świetne zdjęcia i hugh laurie jako czarny charakter
Jeżeli chcecie zobaczyć dobre, polskie kino, z dynamiczną akcją i ciekawymi ujęciami polecam Konsula z 1989 (w roli głównej Franek Kimono ;))
Ktoś coś? jakieś nowe komedie, thrillery albo może jakieś kino akcji?
nowe to to nie jest ale fabula ciekawa ( moze jestem nudnym czlowiek )
http://www.filmweb.pl/film/Pocz%C4%85tek-2014-688373
malo milosci, duzo myslenia, ale wiadomo bedzie happy end