Torgu, pomóż. Obejrzeliśmy już z dziewczyną prawie wszystkie dziewczyny świata, dwójka kinomanów szuka jakiegoś ambitnego filmu, coś w deseń zielonej mili, lub forest gump, ew. coś w deseń 'Lotu nad kukułczym gwiazdem' i 'wyspy tajemnic'. Dzięki.
Wersja do druku
Torgu, pomóż. Obejrzeliśmy już z dziewczyną prawie wszystkie dziewczyny świata, dwójka kinomanów szuka jakiegoś ambitnego filmu, coś w deseń zielonej mili, lub forest gump, ew. coś w deseń 'Lotu nad kukułczym gwiazdem' i 'wyspy tajemnic'. Dzięki.
Dla wszystkich którzy się nudzą i chcieli by obejrzeć jakiś fajny serial. Polecam "My name is Earl" Opowieść o drobnym złodziejaszku, który odkrywa, co to jest Karma, sporządza listę wszystkich złych rzeczy jakie zrobił i naprawia jedna po drugiej. Świetne poczucie humoru, bardzo dobrze wykreowane postaci. Wkręca.
http://blog.al.com/scenesource/2008/09/large_Earl.JPG
szukam czegoś w stylu "garden state" czy "our idiot brother"
czyli poprostu dobry komedio dramat, ew. dramat sci fi, najlepiej żeby można się było popłakać przy tym.
btw. polecam "happythankyoumoreplease" i te 2 co już podałem
jakis film gangsterski, ogladalem juz wiekszosc tych renomowanych, godfather,goodfellas, gangi nowego yorku, american gangster itp.
Szukam filmu typu Harold i Kumar ,Boski Chillout itp. ,jakieś propozycje?
@down
Ad.1 Spróbuj "Mechanik" nawet ten sam główny bohater co w transporterze.
Ad.2 Dzień/Świt/Poranek/Noc Żywych trupów
1. Szukam filmu typu ,,Transporter''
2. Jakis fajny horror o zombie.
Podbijam Chudego, gran torino naprawde dobry film.
Od siebie mogę jeszcze polecić 'Że życie ma sens' znajdziecie go na googlevideo. Polski zajebisty film, o narkotykach.
Znacie coś w stylu "Młodzi, piękni i szaleni"? Pewnie nikt nie oglądał... Ale naprawdę bardzo fajna francuska komedia, bez jakiegoś inteligentnego humoru , od początku do końca śmieszne teksty, akcje ^^. Bez nudy.
Polecam to też wszystkim co nie oglądali i szukam więcej w tym stylu.