legalizacja chłop z chłopem to tylko poczatek, zara bedzie u nas system niemiecki i beda brac sluby z psami :oburzony a potem przyjdzie system niderlandzki i korwin sobie przypomni czasy mlodosci jak w latach 80 jezdzil do amsterdamu na lolity
przecz z lpg, jedyna milosc dwoch facetow ktora toleruje to lpr
Załącznik 389236

