Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Party od zera

  1. #1
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny Party od zera

    Siema Mordy,

    Jak co roku w zimie znowu się włączyła zajawka na granie, teraz mam kompana więc może potrwa to nawet ze dwa miesiące, do rzeczy - mamy ek i ed, jedziemy od zera, mamy dupne skille itd bo polegamy tylko na offline bo pykamy max 1-2h dziennie, za to kasy mamy jak lodu, gdzie sobie możemy we dwójkę sensownie poexpić począwszy tak od 30 do 100? Waste nieważne. Plan był taki żeby od 30 do 50 jakoś wymęczyć na merianie taski ale nie wiem czy jest tam sens wjeżdżać ek. Wysłucham każdej propozycji. Ja słabo oblatany w nowych miejscówkach tak od 10.0 wzwyż (znam tylko nowe hero, oramond trochę). Dziękówka.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  2. #2

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siema Mordy,

    Jak co roku w zimie znowu się włączyła zajawka na granie, teraz mam kompana więc może potrwa to nawet ze dwa miesiące, do rzeczy - mamy ek i ed, jedziemy od zera, mamy dupne skille itd bo polegamy tylko na offline bo pykamy max 1-2h dziennie, za to kasy mamy jak lodu, gdzie sobie możemy we dwójkę sensownie poexpić począwszy tak od 30 do 100? Waste nieważne. Plan był taki żeby od 30 do 50 jakoś wymęczyć na merianie taski ale nie wiem czy jest tam sens wjeżdżać ek. Wysłucham każdej propozycji. Ja słabo oblatany w nowych miejscówkach tak od 10.0 wzwyż (znam tylko nowe hero, oramond trochę). Dziękówka.
    Meczenie taskow na merianie ma sens jezeli chcecie miec te task punkty, a jezeli to tylko zajawka, to nie ma sensu taskowac, bo to raczej dlugoterminowe profity, ja proponowalbym expic na spike/ edron tomb ten z 1 vampem/ bonebeastem i po prostu przebiegac to, nawet tego nie blokowac, nie ma sensu. od 45 jak wejda Ci sdki poszedlbym z ekiem na carlin culty ten spawn jest na trollach gdzie kiedys trabke sie dostawalo, na -1 i na south odrazu, trzeba kliknac pochodnie przy schodach, zeby sciane otworzyc, polecam wziac fire bomby. Tam bym siedzial do 80, potem jakis hive, polecam prawa strone i prey na redukcje dmg od spittera dla eka, 110 ekiem tam bralismy full klaty i padalo w miare latwo, a exp przyzwoity, krailos nightmary jezeli nie macie ich non stop zajebanych tez sa kozak opcja. Przede wszystkim kupujcie 7 blessow, a nie 5 bo jezeli lubicie expic hardocorowo i ten ek czesto bedzie padal to przy 7 blessach gowno sie traci. Mino z sd na oramond tez spoko, ale szczerze tam ek jest useless totalnie, jedynie co to bedziesz go siohal non stop, a on Ci nosil supple, lepsza alternatywa sa carlin culty o ktorych malo kto wie, a i ek cos tam dolozy z miecza xD. Na low lvlach polecam wam szukac team huntow z jakimis ogarnietymi ludzmi, ktorzy nie chca bic po 2/3 moby na grimvale na 100 lvlach, ale cos gdzie wykrecicie najlepszy exp na swoim lvlu, tutaj akurat nie powiem, bo nie wiem gdzie we 4 dobrze sie robi exp na low lvl. I oczywiscie preye, na 50 lvlach gowno kosztuja, a wyrolowanie ich potrafi dac niezly kop jezeli chodzi o exp/h, a jak juz wam sie wchuj nie chce expic w tym miejscu gdzie expicie i brakuje wam pare lvli do zmiany spawna, zawsze mozna za 3zl exp boosta kupic xD

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Meriana na niskim poziomie jak najbardziej ja sam ek tam wbijalem zbic 2h premki i wbijalem 4-5 lvl'i bijąc praktycznie cały czas po 4-7 z exori - to tymbardziej z ziomeczkiem ed będziesz tylko zbierał potwory i leciał po następne a on ava, następnie możecie smialo uderzyc na jakies hellspawny, hero cave edron, krailos sciony na takim 70-80 pewnie da rade

  5. #4
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    na merianie idzie gitnie, wykręcamy do 230-250k/h na zielonej, myślałem, że punkty do paw&fury będą wpadać niezależnie od tego czy wszyscy uderzą moba czy nie no ale kit, olaliśmy te punkty bo exp się zgadza, co na 50+ najlepsze będzie? hellspawny to tak kiepsko widzę, nie wieszcze tam dobrego expa, hero edron cave bardzo fajna miejscówka ale na 50lv to szału tam nie zrobimy tym bardziej, że prawie zawsze ktoś tam jest, ciekawie te culty brzmiały ale jak widzę jakiś gameplay to tam nie ma cultów tylko to bardziej miejscówka w stylu hero czy coś złego włączyłem? nie wysypiemy się tam jak na dzień dobry jest full klata? f bomby to rzeczywiście będą szły, skille mam z dupy może z 65 dobiję do tego czasu więc iksde trochę @Kredka ; @Quater Pater ;
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  6. #5

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na merianie idzie gitnie, wykręcamy do 230-250k/h na zielonej, myślałem, że punkty do paw&fury będą wpadać niezależnie od tego czy wszyscy uderzą moba czy nie no ale kit, olaliśmy te punkty bo exp się zgadza, co na 50+ najlepsze będzie? hellspawny to tak kiepsko widzę, nie wieszcze tam dobrego expa, hero edron cave bardzo fajna miejscówka ale na 50lv to szału tam nie zrobimy tym bardziej, że prawie zawsze ktoś tam jest, ciekawie te culty brzmiały ale jak widzę jakiś gameplay to tam nie ma cultów tylko to bardziej miejscówka w stylu hero czy coś złego włączyłem? nie wysypiemy się tam jak na dzień dobry jest full klata? f bomby to rzeczywiście będą szły, skille mam z dupy może z 65 dobiję do tego czasu więc iksde trochę @Kredka ; @Quater Pater ;
    Tak, to sa hero, ale tez sa culty, dlatego tak to nazywaja, na wejściu musicir biegac i rzucic f bombe i pp 1 wybic

  7. #6
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Chłopaki a co dla 90ek, 90ed, 105rp, 120ms? Katujemy hero, grimvale i nudą wieje. Ek, czyli ja trochę osłabia team bo mało hp mam ale może są jeszcze jakieś spoty, które możemy odwiedzić? Może być waste, byle exp szedł jak szalony.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #7

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    124
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    plagi i helle na yalahar, hive, deeplingi

  9. #8
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki a co dla 90ek, 90ed, 105rp, 120ms? Katujemy hero, grimvale i nudą wieje. Ek, czyli ja trochę osłabia team bo mało hp mam ale może są jeszcze jakieś spoty, które możemy odwiedzić? Może być waste, byle exp szedł jak szalony.
    Lepszego expa nie wyciagniecie niz na hero cave, wbij ten ~115-120 ekiem i mozecie brac sie za asury
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  10. #9
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Na Asurach to pewnie teraz milion typa lata, jeszcze jakieś alternatywy na 120-130+?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  11. #10

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    124
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    banuta -8, rosha, oramond golem tower

  12. #11
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Dobra Panowie, mamy 4 profki 150lvle, co teraz? Asury to są wolne od święta więc rzadko tam bijemy.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  13. #12

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra Panowie, mamy 4 profki 150lvle, co teraz? Asury to są wolne od święta więc rzadko tam bijemy.
    diremawy wz platne moze kiedys sie wbijecie na wolne, mury zao, nawet dobry exp na banucie sam dol

  14. #13
    Avatar Brajanek
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Mury zao, rosha, medusa tower i banuta pod taski, oramond tower na west

  15. #14
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra Panowie, mamy 4 profki 150lvle, co teraz? Asury to są wolne od święta więc rzadko tam bijemy.
    Halo tibia.
    150ek to możecie powoli próbować prison -1 a nie jakaś banute xDD
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  16. #15
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Prison -1 brzmi jak wyzwanie ale podoba mi się chociaż te ~2k hp szału nie robi
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Expienie w party-shared na mc.
    Przez Rookmaster16 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 22-02-2012, 03:42
  2. PARTY - gdzie ?
    Przez udarr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 15-06-2011, 20:31
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 02-10-2010, 21:47
  4. Nowe czary oraz nowe funkcje party!
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post: 21-11-2008, 10:46
  5. Party time!
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 09-02-2008, 11:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •