Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Rozliczenie dotacji z urzędu pracy - pilnie potrzebna pomoc

  1. #1

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Rozliczenie dotacji z urzędu pracy - pilnie potrzebna pomoc

    Witam, jutro mam ostateczny termin na rozliczenie dotacji z urzedem pracy z pozyskanej dotacji. Dostalem dofinansowanie na zakup samochodu specjalnego i taki tez kupilem w dniu 18/11/2016 jednak po 2 dniach poszła skrzynia biegow, najpierw zwrocilem sie do mechanika jaki bedzie koszt wymiany skrzyni - wyszla kwota okolo 3,5tyś. niestety nie stac mnie na taki wydatek na poczatku prowadzenia dzialalnosci wiec zadzwonilem do sprzedajacego i powiedzialem, ze zgodnie z rekojmią wada wynikła zaraz po kupnie i chcialbym zwrocic pojazd. O dziwo nie robil wiekszych problemow i zwrocilem pojazd w dniu 02/12/2016. Problem jest jednak taki, ze jutro mam osteteczny termin (tj. 09/12/2016), aby rozliczyc dotacje a dzis bylem ogladac dwie lawety i obydwie to kupa zlomu (zrobilem 700km na marne)..
    Zwracam sie do Was o pilna pomoc, jak napisac wniosek o przedluzenie terminu o kilka dni chociaz i co dolaczyc do wniosku? Umowe kupna-sprzedazy czy cos jeszcze (np. oswiadczenie sprzedajacego, ze pojazd ulegl awarii o ktorej nie wiedzialem)?

    Prosze o pomoc bo to bardzo wazna sprawa dla mnie, oczywiscie moge zaplacic za pomoc lub napisanie takiego wniosku tylko musze go miec na teraz (place tez od reki pod rygorem bana).
    Ewentualnie gdzie szukac pomocy bo zostalo mi kilkanascie godzin tylko.
    Pozdrawiam!!
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  2. #2
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Idz do up i powiedz co i jak, podobno tam tez pracuja ludzie wiec powinni ci powiedziec co robic
    Kontakt ze mną:
    pw

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Up@ super pomoc, sprawdziłem twoje posty i nabijasz sobie takimi bzdetami



    Termin zakończenia wydatkowania środków na rozwój przedsiębiorczości nie powinien przekroczyć 2 miesięcy od momentu przekazania środków na konto uczestnika. Termin ten może zostać wydłużony na uzasadniony wniosek uczestnika, złożony do beneficjenta nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych przed ostatecznym terminem poniesienia wydatków określonym w umowie.”

    Wnioski o przedłużenie terminu wydatkowania środków z jednorazowej dotacji zgłoszone przez Uczestników Projektu będą rozpatrywane w oparciu o powyższe zapisy z Regulaminu oraz z Wytycznych.

    Postaram się coś jeszcze znaleźć. Ale jestem na szkoleniach bankowych w Chorzowie i do dyspozycji tylko telefon.

  5. #4

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Up@ super pomoc, sprawdziłem twoje posty i nabijasz sobie takimi bzdetami



    Termin zakończenia wydatkowania środków na rozwój przedsiębiorczości nie powinien przekroczyć 2 miesięcy od momentu przekazania środków na konto uczestnika. Termin ten może zostać wydłużony na uzasadniony wniosek uczestnika, złożony do beneficjenta nie później niż w terminie 7 dni kalendarzowych przed ostatecznym terminem poniesienia wydatków określonym w umowie.”

    Wnioski o przedłużenie terminu wydatkowania środków z jednorazowej dotacji zgłoszone przez Uczestników Projektu będą rozpatrywane w oparciu o powyższe zapisy z Regulaminu oraz z Wytycznych.

    Postaram się coś jeszcze znaleźć. Ale jestem na szkoleniach bankowych w Chorzowie i do dyspozycji tylko telefon.
    Dzięki kolego za jakiekolwiek zainteresowanie.
    Nie mam doświadczenia w pisaniu takich pism, ktoś jest w stanie mi pomóc z tym?
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  6. #5
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W urzędzie powinni Ci pomóc, znajdź tylko jakąś babeczkę, której dobrze z oczu patrzy. Ja przy ogarnianiu dotacji dostałem sporo pomocy w urzędzie, trzeba tylko odpowiednio zagadać i do odpowiedniej osoby ;p

  7. #6

    Miłość Przyjaźń Męstwo Sonka jest teraz online
    Avatar Sonka
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Raczej Siedzące.
    Posty
    1,101
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie umiesz napisać zdania: Zwracam się z prośbą o wydłużenie terminu rozliczenia wniosku o dofinansowanie nr XXXXX z dnia XX.XX.XXXX z powodu: xxxxx ?


    Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem.

  8. #7
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jednak po 2 dniach poszła skrzynia biegow
    Miałeś 30 dni na otwarcie firmy a później 2 miesiące na rozliczenie się. W sumie 90 dni na ogarnięcie sprzętu. Jakim kurwa cudem nie dałeś rady? Ja wszystko ogarnąłem w niecałe 1.5 tygodnia. Nie ogarniam Cię typie.


    @down

    Firmę, chuj ci do tego jaką inb4 stalk
    Ostatnio zmieniony przez Hyakinthos : 11-12-2016, 16:30

  9. #8
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Miałeś 30 dni na otwarcie firmy a później 2 miesiące na rozliczenie się. W sumie 90 dni na ogarnięcie sprzętu. Jakim kurwa cudem nie dałeś rady? Ja wszystko ogarnąłem w niecałe 1.5 tygodnia. Nie ogarniam Cię typie.
    a co ty niby otworzyłeś? salon dredziarski?

  10. #9

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj >Sonka2< napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie umiesz napisać zdania: Zwracam się z prośbą o wydłużenie terminu rozliczenia wniosku o dofinansowanie nr XXXXX z dnia XX.XX.XXXX z powodu: xxxxx ?
    ok dzieki
    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Miałeś 30 dni na otwarcie firmy a później 2 miesiące na rozliczenie się. W sumie 90 dni na ogarnięcie sprzętu. Jakim kurwa cudem nie dałeś rady? Ja wszystko ogarnąłem w niecałe 1.5 tygodnia. Nie ogarniam Cię typie.
    Jeżeli uważasz, że kupno samochodu specjalnego zajmie Ci 14 dni to gratuluje naiwności :)
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  11. #10
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeżeli uważasz, że kupno samochodu specjalnego zajmie Ci 14 dni to gratuluje naiwności :)
    Uważam że 3 miesiące to wystarczająco dużo czasu na ogarnięcie czegokolwiek.

    Zadzwoń chłopie do urzędniczki prowadzącej (tej u której podpisywałeś umowę) i powiedz jej jaka jest sytuacja.

  12. #11
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogarnięcie czegokolwiek
    Szybko to można ogarnąć nożyczki, samochód kupuje się często 2 miesiące żeby nie kupić byle czego.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupuje się często 2 miesiące
    a miał 3 na czysto + x czasu zanim złożył wniosek (bo we wniosku musiał wpisać na co dokładnie przeznaczy hajs)

    @down
    pierdolę, nie będę jeszcze raz tego samego pisał, przeczytaj wcześniejsze posty

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pizda cie swędzi czy co ;\?
    nono, poważny człowiek widzę, nadal płacz w internecie zamiast jak facet ogarniać swoje sprawy xD
    Ostatnio zmieniony przez Hyakinthos : 11-12-2016, 23:04

  14. #13

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a miał 3 na czysto + x czasu zanim złożył wniosek (bo we wniosku musiał wpisać na co dokładnie przeznaczy hajs)
    Ale ja kupiłem pojazd w terminie (nomen omen z mechanikiem) tylko wynikły komplikacje nie z mojej winy więc nie wiem po co na siłę szukasz problemu, pizda cie swędzi czy co ;\?
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  15. #14

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Hyakintos ma ewidentnie swój świat, swoje klocki. Po co z nim w dyskusje ktokolwiek wszedł po jego pierwszym poście tutaj?

    topic: daj znać czy Ci przedłużyli termin, bo sam jestem bardzo ciekaw czy jest ewentualnie taka możliwość :)
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  16. #15

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hyakintos ma ewidentnie swój świat, swoje klocki. Po co z nim w dyskusje ktokolwiek wszedł po jego pierwszym poście tutaj?

    topic: daj znać czy Ci przedłużyli termin, bo sam jestem bardzo ciekaw czy jest ewentualnie taka możliwość :)
    Przedłużyli bez problemu, jedynie musiałem napisać takie pismo jak wspomniał >Sonka2< w tym temacie oraz uzasadnić i podpis poręczycieli - to wszystko.
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dotacja z Urzędu Pracy
    Przez tazx w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 26-10-2016, 20:23
  2. Dotacja z urzędu pracy
    Przez SzalonyMes w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 16-04-2015, 22:44
  3. Dotacja z urzędu pracy
    Przez SzalonyMes w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-04-2015, 10:27
  4. Rozliczenie podatku
    Przez Holczan w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 01:28
  5. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 27-05-2014, 23:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •