Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 66

Temat: Fear the Walking Dead

  1. #1
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny Fear the Walking Dead

    "Fear the Walking Dead" to spin-off "Żywych trupów" od stacji AMC, która zdecydowała się rozwijać temat zombiaków dzięki niesamowitej popularności "The Walking Dead". Pierwsze wieści o potencjalnym spin-offie (oficjalnie nazywanym "companion series") pojawiły się już w 2013 roku, jednak odcinek pilotażowy został zamówiony dopiero we wrześniu 2014. Scenariusz napisał Robert Kirkman (autor komiksu, na którym bazuje "The Walking Dead"), a za reżyserię odpowiadał Adam Davidson, który "maczał palce" w takich serialach jak "Turn", "Treme", Fringe", "True Blood" czy "Dexter".

    W grudniu 2014 oficjalnie potwierdzono, że akcja nowego serialu rozgrywać się będzie podczas tej samej apokalipsy zombie co "The Walking Dead", jednak w zupełnie innym miejscu. Projekt funkcjonował pod roboczą nazwą "Cobalt" do marca tego roku, kiedy to wyjawiono tytuł "Fear the Walking Dead".
    9 marca 2015 stacja AMC oficjalnie zamówiła serial od razu na dwie serie. Pierwszy sezon będzie liczył 6 odcinków i zadebiutuje już tego lata, natomiast premiera drugiego zaplanowana jest na 2016 rok i (skromnym zdaniem autora tego artykułu) będzie liczyła co najmniej 13 odcinków, jako że przynajmniej początkowy sukces spin-offa jest niemal gwarantowany. 11 maja ruszyły zdjęcia do pozostałych pięciu odcinków.

    Co wiemy o fabule?
    Akcja będzie rozgrywać się w Los Angeles (w którym nakręcono pilota - zdjęcia do pozostałych odcinków trwały w Vancouver) tuż przed wybuchem plagi zombie. Dokładna "czasówka" nie jest jeszcze znana, ale z pierwszego teasera można wnioskować, że zaraza na pewno wybuchnie już w pierwszym sezonie. Serial skupi się na losach kilku bohaterów - m.in. Madison - samotnej matki z dwójką dzieci oraz Travisa - byłego nauczyciela, którego główna bohaterka poznaje na swojej drodzie.


    Co wiemy o bohaterach i obsadzie?
    Na chwile obecną wiemy, że obsadzono cztery główne role - Travisa, Alicii, Madison i Cody'ego.


    Cliff Curtis (pierwszy od lewej) wcieli się w Travisa (pierwotnie miał to być Sean Cabrera), Latynosa po czterdziestce i rozwodnika, który przed apokalipsą był nauczycielem. Wraz z byłą żoną opiekuje się Codym, swoim nastoletnim synem.
    Curtisa mogliśmy oglądać ostatnio m.in. w "Gang Related" i "Missing".
    Kim Dickens (druga od lewej) zagra główną bohaterkę serialu - Madison Tompkins - samotną matkę po trzydziestce. Opisywana jest jako były doradca zawodowy, posiada dwójkę dzieci, które również przeżywają początkową fazę apokalipsy.
    Ostatnio występowała m.in. w "Sons of Anarchy", "House of Cards", "Treme" i filmie "Zaginiona dziewczyna".
    Frank Dillane (trzeci od lewej) wystąpi jako Nick Tompkins, syn Madison i starszy brat Alicii. Przed apokalipsą przeżył sporo problemów, które nowy stan rzeczy tylko potęguje.
    Aktor jest niemal debiutantem - nie licząc komedii "Papadopoulos & Sons" z 2012 roku, ostatnio widzieliśmy go w roli 16-letniego Toma Riddle'a w "Harrym Potterze i Księciu Półkrwi". Frank jest synem Stephena Dillane'a, czyli Stannisa Baratheona z "Gry o tron".
    Alycia Debnam-Carey (pierwsza z prawej) wciela się w Alicię Tompkins, nastoletnią córkę Madison, próbującą wyzwolić się spod opieki matki.
    Młodą australijską aktorką widzieliśmy niedawno w "The 100" jako dowódcę Ziemian Lexę oraz filmie "Into the Storm".
    Wiadomo również, że amerykańska aktorka Elizabeth Rodriguez wcieli się w kolejną z ocalałych, Lizę, a Szwedka Mercedes Mason zagra Ofelię, jednak na chwilę obecną nie wiemy nic na temat tych postaci poza tym, że nie będą epizodyczne.
    Potwierdzone role, których jeszcze nie obsadzono:
    Cody - nastoletni syn Travisa, sprawiający wiele problemów
    Matt - chłopak Alicii
    Andrea Chapman - kobieta po czterdziestce, która dopiero co zakończyła traumatyczne w skutkach małżeństwo.
    Salvador Pena - fryzjer z Los Angeles, z pochodzenia Salwadorczyk. Wraz z żoną Marisą uciekł z ogarniętej wojną domową ojczyzny i w latach 80. osiadł w Mieście Aniołów, w którym wychował swoją córkę Sandrę.

    Teaser i pierwsze zdjęcia z planu
    Pod koniec marca w sieci zadebiutował pierwszy teaser pierwszego sezonu, w którym... możemy przez większość czasu podziwiać widoki Los Angeles. Słyszymy jednak w tle głos telewizyjnego lub radiowego prezentera, który informuje o nowej fali zachorowań, która obejmuje pięć stanów USA. Po kilku sekundach widzimy także zombie w tunelu, zapewne jedno z pierwszych w epidemii.




    [y]WMhrWPkkpjM[/y]




    ______________________


    Ktoś ma ochotę poczytać wszystkie komiksy?
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 17-05-2015, 17:35
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  2. #2
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Widzieliscie juz nowy odc?

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    wchodze na zatokę i patrze jest jakiś walking dead, ale to "fear the walking dead", wtf to jakiś nowy serial? właśnie zasysam zobaczyć co to jest

  5. #4
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    spin-off The Walking Dead
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  6. #5

    Notoryczny Miotacz Postów Keyer jest teraz offline
    Avatar Keyer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Posty
    1,219
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @up
    warty uwagi?

  7. #6
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie mam pojęcia, jeszcze nie oglądałem bo zbytnio mi się nie chce xD
    Mam ściągnięte ale nie oglądałem
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  8. #7
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja właśnie skończyłem zapowiada się dość ciekawie i trzyma w napięciu
    http://www.nowvideo.sx/video/0ed01b22404a1
    lik do wersji eng oline dobra jakość

  9. #8
    Avatar LoRd)a(eRoN
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,630
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zawsze mnie zastanawialo jak "to" sie zaczelo. Mysle ze moze byc bardzo fajny, wie ktos kiedy napisy pl?

  10. #9
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj LoRd)a(eRoN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zawsze mnie zastanawialo jak "to" sie zaczelo. Mysle ze moze byc bardzo fajny, wie ktos kiedy napisy pl?
    Hataki pisały, że tłumaczący zabalował, więc pewnie dziś albo jutro zrobią.
    @LoRd)a(eRoN ;

    Napisy już są.
    Ostatnio zmieniony przez Berry : 25-08-2015, 15:43
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #10
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    suma sumarum oglądnąłem po angielsku i oglądało mi się przyjemnie
    podobał mi się końcowy moment jak ten Nick(podobno halunek go grał) w ciągu ułamka sekundy uświadomił sobie że nie jest szalony i z przestraszonego ćpuna niepewnego swoich myśli i czynów stał się świadomym człowiekiem który właśnie zrozumiał że coś nie tak dzieje się z światem

  12. #11
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,473
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ten odc nie dotyczy ekipy i opowiada o tym jak to sie zaczelo kiedys ta infekcja czy co?

  13. #12

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    568
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ten odc nie dotyczy ekipy i opowiada o tym jak to sie zaczelo kiedys ta infekcja czy co?
    brawo!

  14. #13
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,473
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie wiedzialem to pytam;ppp

  15. #14

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    568
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A gdzie ogladacie wersje z polskimi napisami?

  16. #15
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    ściągasz z zatoki i napiprojekt

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. The Walking Dead.
    Przez dr0pson w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 2210
    Ostatni post: 12-10-2020, 22:23
  2. The Walking Dead: A Telltale Games Series
    Przez M4teu$z w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 15-04-2019, 16:53
  3. Poszukuję serialu w stylu "The Walking Dead"
    Przez Tomi w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 13-06-2016, 22:21
  4. The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-01-2014, 18:00
  5. Serial podoby do The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 25-07-2012, 12:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •