Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Tygodniowy wyjazd nad morze - Władysławowo.

  1. #1
    Avatar Yebak Lesny
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Podkarpacky
    Wiek
    33
    Posty
    582
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Tygodniowy wyjazd nad morze - Władysławowo.

    Siemaneczko

    w tym roku planuję z babeczką wakacje nad naszym polskim morzem, będzie to nasz pierwszy wyjazd w tamtym kierunku.
    Stąd wiele wątpliwości, ale mam nadzieje ze czegoś sie dowiemy od torgowiczów.

    Więc tak:

    Startujemy swoim autkiem z Rzeszowa i wybieramy sie do Władysławowa 24-30 sierpień ( nie za późno? 6 dni to mało/dużo/akurat? )

    jakieś rady jak jechać, gdzie uważać itp? (jakieś free autostrady w weekendy? jest takie coś? xd)

    jak już jechać to np lepiej wybrać sie na tygodniu czy wliczyć sobie weekend, jakie tego plusy i minusy?

    Co warto zobaczyć i gdzie wstąpić będąc już nad morzem? (planujemy odwiedzić Sopot, Hel, Gdynie, Gdańsk)




    I ogólnie jakieś rady jak macie to chętnie poczytamy ;)
    Ostatnio zmieniony przez Yebak Lesny : 27-07-2015, 19:50

    GG: 5519884

  2. #2
    Avatar Flak Maximus
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    30
    Posty
    631
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jedna zlota rada od mnie , zaopatrz sie lepiej w yanosika
    bez znajomosci trasy to w kilka godzin prawko stracisz :D (wszedzie ograniczenia , fotoradary i tajniaki)


    http://yanosik.pl/
    Ostatnio zmieniony przez Flak Maximus : 27-07-2015, 19:49

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar sebito!
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    -------
    Posty
    1,074
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Niewiem po chuj jechac do Władysławowa. Zadupie jakich malo, jeżdżą tam tylko buraki z okolicznych wiosek. Zanudzicie sir na śmierć, powaga.

  5. #4
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    yanosik to naprawde zloto, gdyby nie on nie byloby juz prawa jazdy x]
    życiowy ded

  6. #5

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Musisz ogarnac dobra nawigacje tam tez będziesz mial zaznaczone fotoradary,w tygodniu mniejszy ruch na drodze ale po poludniu ruch jak w weekendy,najlepiej wyjechac w nocy wtedy wszystko puste trzeba uwazac tylko na zwierzyne.Parkingi zazwyczaj jak chcesz blisko plazy to płatne znalesc gdzies parking gdzie jest za free ciezko no chyba ze chcesz podejsc 1km to cos znajdziesz.Ceny w sezonie drogo zarcie takie sobie zazwyczaj tam gdzie najwiecej osob tam najlepsze jedzenie ale w porze obiadowej niema mowy ze znajdziesz wolny stolik,ja w tym roku byłem w Łebie calkiem spoko duzo atrakcji itd tylko własnie pogoda w kratke byla jak slonce to straszny tłok na plazy nawet nie bylo miejsca gdzie sie rozłozyc bo ludzie takie parawany porozwijali jakby mieli sie budowac.

  7. #6
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jak juz bedziesz to polecam knajpe "pod sosnami" tak dobrego i taniego jedzenia nigdy nie jadlem

  8. #7
    Avatar cambiasso
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    342
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    na helu spoko jest fokarium, w sopocie monciak i to tyle z fajnych miejsc poza restauracjami (ktorych sredni poziom jest duzo nizszy niz w warszawie) nad morzem jak dla mnie
    Ostatnio zmieniony przez cambiasso : 28-07-2015, 15:51


    Cytuj Luj Sklepowy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oprucz chuja morisa kturemu pomagalem ogarnac zarzygana pizde a ten mi w zamian kopa wypierdolil w klate i zaczal przepychacz xD
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chcesz ukraść dla gościa auto z podworka?

  9. #8
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ciekaw jestem ile kosztuje taka tygodniowa wycieczka nad polskie morze

    irc: freenode.net in #torgdevs

  10. #9

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    112
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Tak srednio za pokuj 40zł/os za dzien,wyzywienie osobno zalezy jak sie rządzisz jak w restauracjach to wiadomo ze za 20 zł to tylko przekąsisz,zalezy czy chcesz korzystac z atrakcji typu motorowką poskakac po falach statkiem poplywac cos zwiedzic jakies muzeum za wszystko trzeba placic,ja wydawałem 100zł dziennie ale korzystalem ze wszystkiego co jest ,ogolnie jest drogo ludzi pelno jak pogoda w tej cenie co pobyt nad Polskim morzem to lepiej pomyslec o Chorwacji np masz pewna pogode a u nas w kratke

  11. #10
    Avatar Kikut
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    31
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Tez wybieram się z Rzeszowa do Władyslawowa z dziewczyna, tylko wyjezdzam w ta sobote:) jak wroce to napisze Ci czy bylo warto :D

  12. #11
    Avatar Tulak
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    229
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Według mnie wyjazd w weekend to specjalne pchanie się w korek który będzie napewno, ja bym wybrał wyjazd w tygodniu. I co do jazdy do Władysławowa to naprawdę MEGAAA nudne miasto byłem w zeszłym roku i przez 3 dni była pogoda pod psem to siedzieliśmy w domu bo tam naprawdę nie ma co robić, w przed ostatni dzień wybrałem się do fokarium na Helu i jeszcze przy okazji wychaczyłem mandat ja i kilkanaście innych kierowców bo straż miejska postanowiła skrupulatnie egzekować pewne znaki drogowe :) Podsumowując Władysławowo sobie odpuśćcie.

  13. #12
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Władek to teraz podobno najgorsze miejsce nad naszym morzem. Wolałbym już uderzyć na jakieś zadupie, mieć spokój i naprawdę odpocząć plus niższe ceny.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #13
    Avatar Kor'moran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    559
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    My byliśmy z kobietą na weekend dla zabawy, mamy tam w sumie 360 km ale autostrada to chwila :)
    w wakacje bramki od piatku godzina 16:00 otwarte do konca weekendu.
    Chuj wie jak z bydlem my pojechalismy w ciemno i za noc 150 zl sobie buraki zyczyly to wolelismyi isc do hotelu za 160 i miec troche lepsze warunki niz mala nora i dwa obskurne lozka.
    Pogoda pewnei bedzie chujowa jak to w polsce
    Polecam ulice spokojna, od niej wszedzie blisko, sniadanko u kojota 12zl 2 bulki 3 jajka 2 plaskerki boczku, twarozek jakies warzywka i dobra herbaciura z fusem ( bez fusa hehe) . Obiady pod papugami lepsze niz u kojota.
    Knajpa na wieczor ciezko bo chujoza straszna wiesc i nuda. Czarny kon to gowno przereklamowane jedyne co fajne to te dupery co ulotki o tym rozjada
    Ogolnie wyjazd oceniam na 4/10 ze wzgledu na cene ale to jak zarezerwujesz wczesniej bedzie na pewno taniej ;p
    Ale wiecej sie tam nei wybiore jak jade z sama kobita bo idzie usnac i zanudzic sie bo nei ma co tam robic.

    Polecam, Hubert Holowczyc


    PS: Co do jazdy my wyjechalismy w piatek i nie bylo korkow do wladka, ale byl korek w strone obwodnic trojmiasta.
    Za to w niedziele nie bylo korka z wyjazdu do obwodnic a byl korek do wladka
    Pozdrawiam jeszcze raz bardzo serdecznie Hubert Holowczyc
    Ostatnio zmieniony przez Kor'moran : 30-07-2015, 21:15

  15. #14

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Władysławowo to gówno. Bez kitu tam nic nie ma.

  16. #15
    Avatar Smile_y
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Dno
    Wiek
    29
    Posty
    116
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Hardware napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Władysławowo to gówno. Bez kitu tam nic nie ma.
    Potwierdzam. Nie pchaj sie tam.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Władysławowo i okolice
    Przez Aver w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 01-09-2023, 23:58
  2. polskie morze- jak zarobić?
    Przez Ashoka w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 08-08-2016, 23:16
  3. Bar / Restauracja WŁADYSŁAWOWO
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 06-08-2015, 01:12
  4. Percy Jackson i morze potworów - gdzie znajde
    Przez Obożetojestzboże w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-09-2013, 21:35
  5. Barbarian (Nowi NPC nad Carlin)
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 19-12-2006, 15:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •