Reklama
Strona 1 z 49 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 721

Temat: MSW: to uchodźcy z Syrii i Erytrei będą objęci programem integracyjnym w Polsce

  1. #1

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

    Domyślny MSW: to uchodźcy z Syrii i Erytrei będą objęci programem integracyjnym w Polsce

    Drodzy bracia i siostry. Co mam zrobić, żeby do tego nie doszło? Ja sobie nie życzę murzynów w Polsce. Nie chcę, żeby przyjeżdżały do nas muslimy i murzyny. Jakbym ja tam pojechał, to pewnie w sekundę zrobiliby sobie ze mnie talizmany, ew. morderstwo za nie przyjęcie islamu. Temat to nie prowo...


    http://www.pap.pl/palio/html.run?_In...um=-1925241261

  2. #2
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nic nie możesz zrobić, dziwi mnie tylko ich liczba, bo My przyjmujemy 2 tysiące, a Estonia 150, Austria 400, Litwa 250.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    niemcy i francja po ile?

  5. #4
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mozesz wyjsc na ulice
    a no tak nie zabieraja ci internetu, jak znow beda chcieli zakazac piractwa to dopiero solidarnosc gimbow xD


    niemcy i francja po ile?
    moga i po 0 a wszystkich wpierdolic do pl, dolan tylko pocaluje raczke i zapierdoli wiek emerytalny do 200 lat, zeby dobrze im bylo i pieniadze sie znalazly ;]]

  6. #5
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nic nie możesz zrobić, dziwi mnie tylko ich liczba, bo My przyjmujemy 2 tysiące, a Estonia 150, Austria 400, Litwa 250.
    Pewnie dlatego, że jesteśmy najludniejszym krajem z tej czwórki

    2000 ludzi, nawet tego nie odczujemy. Pod warunkiem że to taka jednorazowa akcja.
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  7. #6
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    wyszedłbym na ulicę ale dopóki internet działa to mi się nie chce

  8. #7
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Uchodźcy z Syrii, czyli pewnie Ci, którzy są przeciwko tamtejszych problemom i pewnie sami byli pod celownikiem ISIS. Wątpię więc, że będą Was terroryzować, a socjalu raczej w RP nie ma i nie powinni wykorzystywać w kraju (niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę - nie znam się na Polskiej polityce). Ciekawi mnie zaś dlaczego jesteście aż tak przeciwko pomaganiu potrzebującym?

    Poza tym:
    "To przedsięwzięcie będzie finansowane ze środków Unii Europejskiej" - dodała.
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 10-07-2015, 20:11

  9. #8
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Krzyjas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pewnie dlatego, że jesteśmy najludniejszym krajem z tej czwórki

    2000 ludzi, nawet tego nie odczujemy. Pod warunkiem że to taka jednorazowa akcja.
    Czesi przyjmują 1500, a mają ~10mln ludności, Austria 400 - ma ~8mln

  10. #9
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uchodźcy z Syrii, czyli pewnie Ci, którzy są przeciwko tamtejszych problemom i pewnie sami byli pod celownikiem ISIS. Wątpię więc, że będą Was terroryzować, a socjalu raczej w RP nie ma i nie powinni wykorzystywać w kraju (niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę - nie znam się na Polskiej polityce). Ciekawi mnie zaś dlaczego jesteście aż tak przeciwko pomaganiu potrzebującym?
    Sam jesteś emigrantem więc masz inne myślenie, poza tym, byłbyś hipokrytą gdybyś napisał cokolwiek innego.

    Za ich utrzymanie zapłaci Unia.

  11. #10
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sam jesteś emigrantem więc masz inne myślenie, poza tym, byłbyś hipokrytą gdybyś napisał cokolwiek innego.
    Zgadzam się, ale nawet jeśli byłbym takowym hipokrytą (a polemizowałbym, bo emigrować to wyemigrowali moi rodzice, po prostu ciągnąc mnie ze sobą) to nie unikałbym krytyki niektórych problemów, tylko po to, żeby widzieć samego siebie w lepszym świetle. Jeżeli do Polski napływaliby byli członkowie ISIS, to jak najbardziej byłbym przeciw, ale w obecnej sytuacji do czynienia będziecie mieli z raczej stosunkowo normalnymi ludźmi. Ba, nie będzie trzeba za to płacić - dlaczego więc jesteście przeciw?

  12. #11
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zgadzam się, ale nawet jeśli byłbym takowym hipokrytą (a polemizowałbym, bo emigrować to wyemigrowali moi rodzice, po prostu ciągnąc mnie ze sobą) to nie unikałbym krytyki niektórych problemów, tylko po to, żeby widzieć samego siebie w lepszym świetle. Jeżeli do Polski napływaliby byli członkowie ISIS, to jak najbardziej byłbym przeciw, ale w obecnej sytuacji do czynienia będziecie mieli z raczej stosunkowo normalnymi ludźmi. Ba, nie będzie trzeba za to płacić - dlaczego więc jesteście przeciw?
    A skąd wiesz kto tutaj przyjedzie, o tym też rozmawiają, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić kim Ci ludzie są.

    Ja uważam, że powinniśmy przyjąć jakiś emigrantów jako siłę roboczą, ale dlaczego nie mogą to być ludzie bliżsi Nam kulturowo jak np. Ukraińcy, którzy też potrzebują pomocy. Dwa tysiące osób to nie jest dużo i pewnie nawet ich nie zauważymy, ale chodzi o sam fakt.

  13. #12
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pieniadze bedzie dawala unia

    pieniadze w tej wspanialej organizacji biora sie z panst czlonkowskich

    podobno polska jest panstwem czlonkowskim

    czyli posrednio my na nich dajemy (chyba, ze dojczland juz drukuje lewe papiery, zeby rozdac na biednych murzynkow)

    co do przyjmowania sily roboczej jest to rozwiazanie ok, bo glownie wschod chce pracowac za gowno pieniadze w pl (ktore dla nich sa jak dla nas zachodnie zarobki), pytanie czy taki murzyn chce pracowac, jesli ma zapewniony socjal, nie potrafi sie porozumiec i pewnie tez niewiele potrafi, a jego umysl zatrzymal sie 400 lat temu, co potwierdza sytuacja w innych krajach

    najlepiej jakby cebule z wiejskiej zamaist nakurwiac przekrety na pieniadze, ktore by ustawily przecietna rodzine na 5 tysiecy lat zaczely cos robic w swoim kraju a nie probowac dogodzic wszystkim

  14. #13

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @M4teu$z ;

    mnie najbardziej rozwala, że jak co raz załączam telewizor, to oglądam to, i czuje jakby ta władza robiła nam polakom na złość, żeby nam tylko dojebać, a niby są "polskie" ale jednak nie działają w interesie polaków,

    ja rozumiem, żeby oni sobie coś ukradli dla siebie, (bo kto by tego nie zrobił), ale żeby też chociaż czasem, działać na rzecz Polski, no niestety tak nie jest

  15. #14

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    51
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Pomysl z pomoca dla chrzescijan syryjskich byl jak najbardziej okej, bo ci ludzie nie odbiegaja specjalnie wygladem od nas plus ta sama religia, ale z Erytrei?? to jest jakis skandal, zeby gowno unia cos nam narzucala. PiS i PSL stanowczo sa przeciwne i niestety w takim wypadku bede musial zaglosowac na ta 1, a szkoda. Mam nadzieje, ze Polacy beda tak bardzo nietolerancyjni jak byli zawsze w stosunku do tego typu ludzi i te grupy terrorystow tak szybko nas opuszcza jak tylko to mozliwe.

    ok, sprawdzilem na wiki, w Erytrei ponad 60% ludzi to chrzescijanie - jezeli bedzie gwarancja, ze przybeda do nas tylko ludzie wyznajacy ta religie to moge to przebolec. Przy czym mam nadzieje, ze to 1 i ostatni raz, kiedy przyjmujemy takich ludzi.
    Ostatnio zmieniony przez Torgowicz123 : 10-07-2015, 21:29

  16. #15
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mnie zaś dlaczego jesteście aż tak przeciwko pomaganiu potrzebującym?
    bo jeżeli w ogóle mamy zapewniać jakąś pomoc to srać na jakąś afrykę i lepiej zająć się potrzebującymi w Polsce

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Turcja wypowiedziała wojnę Syrii - czy szykuje się 3 wojna światowa?
    Przez Hotarti w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 14-12-2016, 13:12
  2. Ruter a herosy. (będą też skany otl)
    Przez moth w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 04-01-2014, 22:06
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 02-12-2010, 20:26
  4. 82 ms czy te expy beda dobre?
    Przez Sobolekk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 08-10-2010, 10:11
  5. Z czego będą lepsze hity (knight vs dragi)
    Przez Gracjan Prastacki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 02-10-2010, 13:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •