Reklama
Strona 15 z 368 PierwszaPierwsza ... 513141516172565115 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 211 do 225 z 5506

Temat: Tabaka i o tabace

  1. #211
    Avatar Luxik
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,650
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Azz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bueee wosa rurka wciagac!? ;(
    Pare moich spostrzezen:
    Wszystkie wosy sa zmielone na pyl, wszystkie :P. A jak otwierac tabakiery od panow Wilson? 2 palcami trzymaj za dolna czesc tabakiery przyciskajac do plaskiej powierzchni (np biurko. nie wiem jak to powiedziec). Druga reka ostroznie podnies pokrywke i tyle ;).

    Ta tabaka jest przekleta, mialem jedna przygode jak znajomemu rozsypalem niemal cala tabakiere Lavendy ;d. Poza tym nie jest zbyt smaczna. ;o

    Edit
    A, swoja droga masz wosa cinnamon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o
    No mam, mam ;d Tam było jeszcze drugi raz tyle aromatów, ale 5 dych na tabakę wydałem w jeden dzień, więc se dałem na luz ;f

    Mi chodzi o to, jak to nałożyć?: < Palcami mi szkoda, z 'normalnymi' pudełkami nie mam tego problemu, bo wiadomo - z plastiku łatwo się sypie. Ale to-to jest w pudełku metalowym i nie wiem jak to nałożyć - jakieś spostrzeżenia w tym kierunku?: <

  2. #212

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    kuj-pom
    Wiek
    31
    Posty
    288
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kiedyś kumpel mnie poczęstował tabaką śliwkową z bykiem na opakowaniu.Wszyscy mówili, że chce sie po tym psikac, mnie na mnie to nie zrobiłlo wrażnia.

  3. Reklama
  4. #213
    Avatar Azz
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    22
    Posty
    330
    Siła reputacji
    19

    Domyślny


    Tabaczylem o wieeeele wiecej tabak, no worries ;d

  5. #214
    Avatar Sylorn
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Czesc , nie znam sie na tym , a mozna "snuffac" taką ze sklepu co sie fajki nia robi? taka maszynka i sie fajki nia robi , jezeli taka mozna, to dobra? : P

  6. #215
    Avatar _mario_b
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    257
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Widzę Azz , że masz nowego Gawitha (nowa tabakiera) Ja nie posiadam zdjęcia, ale mam Gawith Apricot, Lowen Prise, Red Bull i Ozona Cherry
    GG:7050585

  7. #216
    Avatar Spiderix
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    326
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Azz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #2down
    Sliwkowa z bykiem? Co to znaczy psikac? Moze chodzilo ci o SIKAC?
    Aaaa... PSIK ;d.

    $ Luksik, ja mam 2 metody nabieranai wosów:
    1. Najzwyczajniej w swiecie szczyptujesz sobie i podkladasz pod nos.
    2. Nabierasz troche pokrywką i przesypujesz na reke w dwie zgrabne kupki;p.

    Btw, ja nie mam wiecej niz jednej tabaki na raz xd. Jak sie konczy to kupuje nowa a pudelka wyrzucam.

    $ Sylorn
    Chodzi ci o to, czy mozna fajke nabic tabaka? xd Mozna, ale strasznie szybko sie pali no i duzo jej wchodzi do takiej jednej gilzy ;d. Btw, snuffac znaczy tyle samo co wciagac nosem.

    Aha, a co byscie powiedzieli na drewniane tabakierki? ;> *klik*

    $ down
    Ale do gilzy wklada sie tyton a nie tabake ._. A jezeli masz taka to jej nie kupuj. Kup sobie jakas zwykla: gawitha czy tam alpine ;d.
    Ostatnio zmieniony przez Spiderix : 01-09-2008, 12:26

  8. #217
    Avatar Sylorn
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @Up.
    Nie, chodzi mi o to ,czy taka tabake co sie wklada w gilzy mozna snuffać (?)

  9. #218
    konto usunięte

    Domyślny

    A czy jeśli ktoś młodszy niz 18 lat wciągnie tabakę to beda jakies nieciekawe skutki uboczne? Bo spodobał mi się ten Red Bull, anigdy nie wciągałem to nie wiem. I czy to może uzaleznic, że będzie mi się chciało coraz więcej?

  10. #219
    Avatar Spiderix
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    326
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj HammerX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A czy jeśli ktoś młodszy niz 18 lat wciągnie tabakę to beda jakies nieciekawe skutki uboczne?
    Pokaz mi tutaj jedna osobe, ktora ma wiecej niz 18 lat ;d Ja mam 17 a Lux z Azzem po 16 chyba, ale nie jestem pewny. A snuffamy od dluzszego czasu (ja od roku chyba ;d). A skutków ubocznych nie ma (jak nie przesadzasz). Malymi porcjami mozesz snuffac dosyc czesto, ale jak na raz wezmiesz zbyt duzo to moze ci sie zakolowa w glowie i miec nudnosci. Mozesz sie tez po prostu zrzygac, ale zaznaczam, ze to tylko jezeli wezmiesz za duzo. Inaczej nic ci nie bedzie.
    Cytuj HammerX napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo spodobał mi się ten Red Bull, anigdy nie wciągałem to nie wiem. I czy to może uzaleznic, że będzie mi się chciało coraz więcej?
    Niby pisze, ze uzaleznia ale nie wiem jak to jest. Jak nie mam tabaki to nie szaleje jak palacz bez papierocha. Wszystko zalezy od psychiki czlowieka.

    $ down
    Tabakierki kosztuja 20 zl bodajze ;d. Ja sobie chyba taka sprawie na swieta jako prezent dla samego siebie xd.
    A co do wysylania pudelek. Po cholere ci one? xd Ozonek nawet nie mozna otworzyc bo posklejane sa, z alpina to samo. A jak masz duzo jakiejs tabaki (np 100g jakiegos schmalzlera) to lepiej jest to nosic w puszkach po wosach. Nie wietrzeje tak szybko ;p.
    Ostatnio zmieniony przez Spiderix : 01-09-2008, 12:51 Powód: Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:Powód edycji:

  11. #220
    Avatar Azz
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    22
    Posty
    330
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    #up
    14, za jakis czas 15 ;)

    Po co pudelka? Nie wiem, lansior na dzielni? :P. skloniles mnie do refleksji po co zbieram tabakierki :P

    20zl za 10g pudelko dajace +3 punkty lansu? Hmm, juz wolalbym za 50-60 tabakiere z krowiego rogu dajaca +5 punktow lansu ;o

    Cytuj _mario_b napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widzę Azz , że masz nowego Gawitha (nowa tabakiera) Ja nie posiadam zdjęcia, ale mam Gawith Apricot, Lowen Prise, Red Bull i Ozona Cherry
    Nom, mam juz tego gawitha pare miesiecy ;o.

    $ Luksik, ja mam 2 metody nabieranai wosów:
    1. Najzwyczajniej w swiecie szczyptujesz sobie i podkladasz pod nos.
    2. Nabierasz troche pokrywką i przesypujesz na reke w dwie zgrabne kupki;p.
    Obu uzywam, jesli jestem w pospiechu czy cos to szczypta a jak moge sobie spokojnie w pokoju to pokrywka!

    Btw, ja nie mam wiecej niz jednej tabaki na raz xd. Jak sie konczy to kupuje nowa a pudelka wyrzucam.
    lol -.- zamiast wyrzucac przeslij mi poczta ;d

    $ Sylorn
    Chodzi ci o to, czy mozna fajke nabic tabaka? xd Mozna, ale strasznie szybko sie pali no i duzo jej wchodzi do takiej jednej gilzy ;d. Btw, snuffac znaczy tyle samo co wciagac nosem.
    Palenie tabaki jest ble. Brat wymieszal tyton z ozona raspberry i byla to poprostu fajka z mentolem ;<

    Aha, a co byscie powiedzieli na drewniane tabakierki? ;> *klik*
    Nothx, poprosze tradycyjna kaszubksa z rogu krowiego ;d

    Cytuj Sylorn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #Up.
    Nie, chodzi mi o to ,czy taka tabake co sie wklada w gilzy mozna snuffać (?)
    Chodzi ci o to czy mozna wciagac tyton fajkowy/do papierosow? Nie wiem jak z fajkowym. Ten do papierosow tak na zywca (tj wogole nie zmielone "paski") to dosc gupi pomysl ;d. Pojebany pomysl. Jesli zmielisz to wyjdzie ci raczej niesmaczny twor o ile nie urozmaicisz go jakos... Swoja droga z kumplem kupilismy tyton papierosowy pare miech temu i dalej czeka na zmielenie ;dd

    Cytuj HammerX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A czy jeśli ktoś młodszy niz 18 lat wciągnie tabakę to beda jakies nieciekawe skutki uboczne? Bo spodobał mi się ten Red Bull, anigdy nie wciągałem to nie wiem. I czy to może uzaleznic, że będzie mi się chciało coraz więcej?
    1. Co za roznica czy ktos bedzie mial lat 13, 16, 18, czy 30? Myslisz, ze jak przed ukonczeniem 18 roku zycia zapalisz papierosa to umrzesz czy cos? Magiczna bariera? ;d Smiesznie napisales
    2. Nieciekawe skutki uboczne? Przy (bardzo) czestym wciaganiu mozesz miec nieprzyjemnosci zwiazane ze sluzowka. Noo i jesli masz zamiar wciagac 150km tabaki na sciezkach mozesz zwymiotowac.
    3. Wez cos innego, nie red bulla...
    4. Nie jestem uzaleziony, mowie z czystym sercem (a tabacze +- od poczatku roku).

    joo

    #edit
    Zmieniam zdanie. Zajeeebiste te tabakiery.. Sam bym taka zrobil ale nie umiem ;(
    Ostatnio zmieniony przez Azz : 01-09-2008, 13:15

  12. #221
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Moja ulubiona tak jak twoja Cherry(biale opakowanie i [dwie wisienki? bo nie pamietam z 2 tygodnie juz niebralem]) Jest super, taka hmm... jak by to okreslic hm..."Drobno krojona" RedBull zatykal mi sie w nosie ;p A cherry nic... fajnie dlugo sie kichalo :DNie wiem czy zauwazylem ale gdy w 1 dziurke wezme dosc sporo, to leci lzawie z tego oka co, ktora dziurka nosa wciagnelem. Lewa dziurka>Lewe oko... Ja tak mam :D

  13. #222
    Avatar Dzid
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    584
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dziś uzupełniłem zapasy o Ozonę wiśniową i Alpinkę. Za obie zapłaciłem nieco ponad 9 zł.
    Ostatnio zmieniony przez Dzid : 01-09-2008, 15:55

  14. #223
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Może nie długo będziecie robić tematy jakie papierosy palicie albo jakie piwo pijecie ;/

  15. #224
    Avatar Azz
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    22
    Posty
    330
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj twardy102 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może nie długo będziecie robić tematy jakie papierosy palicie albo jakie piwo pijecie ;/
    Spierdalaj, tu sa 23 strony dyskusji a nie "ja lubie zywca a wy?/ hehexd" albo "jakie fajki jaracie??". Z reszta tabaka to szlachetniejsza uzywka IMO ;)

  16. #225
    Dradzek

    Domyślny

    Pewnego razu poszedłem z kumplem na bazar w interesie zakupienia Tabaki, dałem koledze kasę i poszedł kupić, ale mamy takiego fuksa, że w jedynym sklepie w mieście gdzie jest tabaka proszą o dowód :/

    Mam pytanie czy jak kupie na allegro to jaki będzie koszt przesyłki np kurierem?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •