Reklama
Strona 636 z 637 PierwszaPierwsza ... 136536586626634635636637 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,526 do 9,540 z 9552

Temat: Bukmacherka

  1. #9526
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    niech ogarna tego stsa jebanego bo chce stawiac XD

  2. #9527
    Avatar pozdruw kanara
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    392
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    dobra sts naprawiony stepanek postawiony teraz oby to na zle nie wyszlo xD

  3. Reklama
  4. #9528
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Anna Maria Wesołowska napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w otobet 25 free spinow w kasynie(nowa gra na euro)

    i tak nikomu sie nie uda tego obrócic ale chuj jak sie komus nudzi to niech pokreci xD


    wtf przyjebało mi jakieś puchary i 96zl wygrałem xD

    za chuja się na tym nie znam, jak najlepiej teraz grać jaką stawką to może uda się coś wyciągnąć??

    Wygrane z Free Spinów to środki bonusowe, które należy obrócić 55 razy w ciągu 7 dni, zanim będzie można je wypłacić.
    kurwa to jest takie jebne gowno XD
    nie wiem po co w ogole buki daja oferte sportowe gdzie ktos sobie wybiera, co chce postawic, zamiast same kasyna. przeciez kazdy bonus jaki dostawalem, to moze z 2000zl w zyciu ktore dostalem do krecenia to raz wyjalem z tego z 150zl, a tak to jest taki walek ze chuj. tutaj ukrecilem na tych 25 freespinach 44zl, zaraz w tak jakos 50 spinow 400zl mialem i teraz w miare obrotu to leci w dol, teraz mam 1000/2500 obrotu i zostalo 200zl, co chwile serie 20~ spinow bez zadnego wina, gdzie na poczatku srednio co 5~ byl wygrana, zobaczymy co cos ukrece XD

  5. #9529
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    bo otobet ma tak zjebany soft, że się w pale nie mieści xD mi się nieraz udało coś wygrać ze freespinów z różnych kasyn ale to z gier netentu, tutaj nigdy choć raz było blisko (obrót 400/500zł :o)

    @
    ale to są kurwy w tym stsie, specjalnie w nocy siedziałem i wpłacałem, żeby pograć copa america bo nic innego dziś nie było z takim kursem to ci sobie zmieniają teraz kurwa regulamin i można grać zakłady na cały weekend a ja już wjebałem na urusach bo "hehe trzeba szybko obrócić dziś"
    Ostatnio zmieniony przez Maly Wielki Pajac : 10-06-2016, 17:55

  6. #9530
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    buki już od minimum 2 lat stały się uważniejsze i coraz trudniej znaleźć jakieś prezenty w tenisie jak ten stepanek

    jak coś to warte uwagi mecze od bossów z blogabet, betrush i che: carlos manucci, tristan suarez, avispa fukuoka, floreat athena i spore value na portugalie w recznej z islandia
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #9531
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Maly Wielki Pajac napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale to są kurwy w tym stsie, specjalnie w nocy siedziałem i wpłacałem, żeby pograć copa america bo nic innego dziś nie było z takim kursem to ci sobie zmieniają teraz kurwa regulamin i można grać zakłady na cały weekend a ja już wjebałem na urusach bo "hehe trzeba szybko obrócić dziś"
    to samo urusi -100

  8. #9532
    Avatar Wemster
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    w sekcji kickboxingu u jurasa
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    17

    Domyślny



    jechanka radze stawiacz
    due to unfortunate circumstances, I am alive

  9. #9533
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Wemster napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    jechanka radze stawiacz
    na co pan wyda wygrane pieniondze???

    @
    kurwa wiedzialem ze wplacanie pieniedzy do polskiego buka to wyrzucanie pieniedzy w morze
    jeszcze winu francji nie rozliczyli
    i oni kurwa maja czelnosc robic jakies podchody i walczyc o karanie 'hazardzistow' stawiajacych u zagranicznych bukow i blokowanie stron, bo udaja ze polacy tak robia zeby podatki ominac
    gowno prawda, jakosc ich uslug to smiech na sali, sa kurwa 10 lat do tylu. kursy zawsze o ~0.1-0.2 nizsze (bo maja wysokie marze i pierdolo ze nie), wplaty ksiegowane w jakistam godzinach np 9-19 i tylko w tygodniu (patrz fortuna), 5 zdarzen live na krzyz, gowniana oferta (over zazwyczaj tylko 2.5, w ogole cala oferta to zart no i BRAK KURWA AZJANOW XDDDDDDDD), rozliczanie takich meczow jak mecz otwarcia euro po paru godzinach, chujowy support (czat live ma chyba tylko sts), no i te strony... przeciez to wszystko chodzi, jakby ktos to postawil w chacie na kompie z laczem 2mb, do tego jest tragicznie napisane (porownajcie komfort uzywania nawet tego nieszczesnego baha ze strona totomixa), a o porfelach internetowych tez chyba tylko sts slyszal. jakby oni kurwa zamiast kombinowac, jak tu uniemozliwic polskim graczom korzystania z uslug lepszej, zagranicznej konkurencji, pokombinowali zeby ta konkurencje doscignac, to moze cos by z tego bylo, ale tak to za chuj, nie tedy droga



    niech sie tlumacza chuje, bo jak ja w takich warunkach mam obrocic bonusa to pierdolca dostane
    jeden dzien przesiadki z b365 na sts, od tej pory:
    1. zmienili warunki promocji (dla ktorej w ogole wplacilem tam hajs)
    2. padl im serwer i za kazdym razem wyskakiwal komunikat o zlym hasle, przez co stracilem z 20 minut na rozkmine co sie odpierdala, a przez kolejne 2h czekalem az to naprawia i pozwola cos postawic
    3. mija juz 1.5h odkad skonczyl sie mecz francja - rumunia, a oni dalej nie rozliczyli betow
    jezus
    Ostatnio zmieniony przez cowboy : 11-06-2016, 00:28

  10. #9534
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    po co grać u polskich? ;d
    ja nawet konta nie mam u żadnego, jakieś śmieszne podatki + to co mówisz
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  11. #9535
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    no niestety stare dziadki(w tym mój ojciec) utrzymują takie gówna jak stsy czy totomixy :3

  12. #9536
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja tam tylko gram jak dadzą właśnie bonus (no mimo wszystko to dali te 200%) albo jak rzucę piątaka po drodze z uczelni xD

    ale w sumie już żałuję, że wpłaciłem... chce zagrać coś za 50zł po kursie 1.9 to ew zysku tylko 33zł... a po 1.7 to już nie wspomnę i przez to ucieka kilka naprawdę fajnych typów (brak gola przed 27, over 2,5 spalonego francji itp)

    na te bonusy u ziemniaków jest jeden sposób - albo wóz albo przewóz, jebać single all in i albo masz obrót po 2/3 zdarzeniach albo adios i się nie przejmujesz już takimi rzeczami

  13. #9537
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    dobrze ze kurwa jakos sobie radza z zaawansowana technologia wysylania/odbierania emaili, bo by trzeba bylo tickety poczta polska wysylac kurwa
    obracam bonusa, wyplacam hajs i wysylam obrazliwe maile do supportu
    taki mam plan

  14. #9538

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nie śledzę tematu więc możliwe ze była poruszana ta kwestia

    Obstawiał ktoś patriotycznie ze polandia nie wyjdzie z grupy? kurs 2.9

  15. #9539
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    badz przeklety
    a tak powaznie to przy tym systemie latwiej z grupy wyjsc niz nie wyjsc, stad taki kurs, jak nie wyjdziemy to bede zaskoczony

  16. #9540
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    pierwszy mecz otwarcia, drugi mecz o wszystko, trzeci mecz o honor #takbedzie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bukmacherka
    Przez 2Fast4You w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10583
    Ostatni post: 16-09-2023, 21:27
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-06-2018, 16:25
  3. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 03-03-2015, 16:49
  4. Urząd skarbowy, a bukmacherka
    Przez sokool w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 22-01-2015, 16:04
  5. League of Legends lolowa bukmacherka
    Przez niemoralny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-01-2014, 18:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •