Reklama
Strona 17 z 18 PierwszaPierwsza ... 715161718 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 241 do 255 z 261

Temat: Marsz Niepodległości 2014

  1. #241
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,864
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.youtube.com/watch?v=_vuo7tpS0s8
    Masz durniu, 7:40 bodajże, nawet Twoja policja mówi o tym, że część z nich, o ludzie wysoko wykształceni.
    Przez pomyłke zamiast puścić od 7:40 puściłem od 7:25 i było pytanie czy te osoby są policji znane - "tak, są to osoby notowane za różne przestępstwa, najczęściej pobicia czy narkotyki". I nic policjant nie mówił o ludziach wysoko wykształconych, tylko że są wśród nich NAWET osoby takie jak studenci czy osoby mające własną działalność. Nie rób z nich elitę intelektualną Polski bo trochę wstyd.

  2. #242

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Delek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale jakie ma to znaczenie, czy są lepiej wykształceni, czy nie skończyli gimnazjum? Jeśli ktoś jest gotów oddać życie za swój klub i bije się z kimś tylko dlatego, że wrogi klub wygrał mecz to jest zwyczajnie skończonym popierdoleńcem i nie wiem jak można w ogóle z tym dyskutować, czy mieć jakiekolwiek wątpliwości.
    Nie ma znaczenia, ale ktoś nade mną się kłócił ze mną, że wśród nich są same głąby i łyse pały, toteż mu udowadniam.
    I tu nie chodzi o wygrany mecz, a o historię. Owe kluby biją się od wielu wielu lat i nie chodzi o wygrany mecz. Ja nie mówię, że to popieram, czy jestem za tym, ale co niektórzy przeszkadzają.

    #uP
    Może nie wysoko, ale puść sobie jeszce raz jak nie słyszysz, i mówi, że są wykształceni na samym początku.

  3. Reklama
  4. #243

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Policja prowokuje.
    W marszu uczestniczą narodowcy, a oprócz tego debile, których interesuje mordobicie, gdzie Ci pierwsi otwarcie potępiają drugich.
    W żadnej manifestacji czy zgromadzeniu organizator nie może odpowiadać za niezależne jednostki, bo każdy może sobie tam przyjść.
    Zadaniem policji powinno być zapewnienie bezpieczeństwa, a nie prowokacja. Prowokacja w moim odczuciu potrzebna jest po to, żeby móc wrzucić narodowców z ćwierćmózgami "ginącymi za barwy" jak wy to piszecie, do jednego wora, tzn. dyskredytacja. Dobra taktyka, póki co gwarantuje, że w Polsce nie narodzi się drugie Le Pen.
    http://pokazywarka.pl/tajemniczezgony/
    Nie jestem jakimś entuzjastą smoleńskich teorii spiskowych, ale im dalej w czas, tym bardziej składa mi się to w logiczną całość.

    Taśmy, wybory, ww zgony, brak poparcia swojej kadencji działaniami, już nie mówiąc o kompromitującej obronie typu argumentacja "lekiem na całe zło jest rozwój państwa", defraudacje pieniędzy, a nawet sama sytuacja z bezczelnym oszczerstwem w sprawie Wiplera. Do tego ludzie dosłownie masowo wyjeżdżają. Wystarczy rozejrzeć się wśród znajomych.
    To nie pozostawia wątpliwości.
    Ostatnio zmieniony przez Adisky : 03-12-2014, 18:41
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  5. #244

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    G-dz
    Wiek
    33
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    To wszystko jest podstawione. Policja nie tylko prowokuję, ale stosuję wiele środków, żeby ten Marsz blokować. Zauważcie w ogóle kogo atakują. Niestety, ale nasz kraj został już dawno sprzedany.

  6. #245
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a mi najbardziej sie podobał ten kawałek
    "Patrol patrolujący rejon patrolowania okolic królewskiego parku... (...)
    ... napotkał sześć trupów należących do obcokrajowców...
    – Bogowie! Jak się pisze „trupów”? a poza tym chodzi o trupy obcokrajowców, czy jedynie o trupy, które były własnością obcokrajowców? (...)
    Wszyscy oni dnia dzisiejszego postanowili targnąć się na żywot własny, co niniejszym uczynili.
    (...)
    Pięciu z nich zastrzeliło się z własnych kusz, w tym trzech za pierwszym razem nie wycelowało dobrze i musieli ponownie założyć bełty, by nimi się razić. A jeden to strzelił do siebie aż cztery razy, zanim wycelował dobrze i się ubił...
    (...)
    Jeden natomiast z obcokrajowców musiał czuć do siebie szczególny żal. Najpierw sam raził się z kuszy, chcąc pewnie ugodzić się w samo serce, ale nie wycelował dobrze, raniąc swą nogą od tyłu w łydkę. Następnie zaczął okładać się kolbą kuszy, a potem zadał sobie siedemnaście ciosów własnym nożem, godząc w klatkę piersiową, ale głównie właściwie, to w plecy...
    – W plecy, k@@@a, się raził?!!! Nożem?!!!
    ... następnie wyrwał z płotu pozłacaną sztachetę i dalejże się nią okładać okrutnie, co zeznali jak następuje świadkowie...(...)
    ... następnie zawzięty okrutnie na swój żywot samobójca wdrapał się na mur okalający park i skoczył na trawę oddając ducha...
    – Bogowie! Przecież ten mur... Tfu! ... murek, ma raptem dwa łokcie wysokości! Jak to się wdrapał i skoczył na... trawę? Nie mogłeś, pacanie, napisać chociaż, że uderzył głową w jakiś korzeń?
    – Tam nie ma korzenia.
    (...) – Następnym razem, półgłówku, napisz, że korzeń był, ale go zbójcy potem ukradli. Taaaaaaa... Taaaa... Samotność i zły los często do samobójstwa przywodzą, nawet sześciu ludzi naraz. Mniemam jednak, że po stronie samotności i złego losu żadnych strat nie zanotowano, co?
    – A gdzie tam, szefie. Te samotności i złe losy poszli później chlać do knajpy."

    A. Ziemiański, "Achaja"
    ale to chyba nie na temat przepraszam
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  7. #246
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Komuś takiemu jak Tobie nie trzeba udowadniać, bo i tak to do Ciebie nie dotrze. Co mam Ci przyprowadzić kilku? Może Ty uzasadnij swoje zdanie.
    Wystarczy, że kojarzę sporo takich osób i wiem co robią na codzień. Myślisz, że wszystko to 20-30letnie tępaki bez szkoły i pracy oraz żadnych priorytetów? Nadawałbyś się do mediów. Od kiedy chodzenie na ustawki znaczy, że ktoś jest tępy i nic nie robi w życiu?
    a ja słyszałem jak sto tysięcy uczestników marszu niepodległości krzyczało "Jan Paweł II jebał małe dzieci". ALE NIE MA CO TOBIE TEGO UDOWADNIAC BO NAWET JAKBYŚ TO SŁYSZAŁ TO BYŚ MÓWIŁ ZE TAK NIE BYŁO.

    nie ma dowodów, nie ma sprawy

  8. #247

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    OWiON.
    Wiek
    35
    Posty
    317
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ty jednak chyba jesteś głąbem, bo na udawanie to mi to nie wygląda. Skoro Ci się przecistawiam, to znaczy, że coś w tym jest, że wiem coś innego na ten temat. Co prawda dokładnie Ci nie mogę udowodnić, ale skoro się z Tobą cały czas kłócę, to możesz uwierzyć na słowo. W dodatku daje Ci filmik, gdzie lepszego dowodu niż słowa od policjanta chyba nie dostaniesz, a Ty dalej mi mówisz, że nie widzisz dowodu. Więc powtarzam, komuś takiemu jak Tobie się nie da przetłumaczyć, choćby kurwa Ci postawić ich przed Tobą.

  9. #248
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,864
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ale co ty właściwie chcesz w tym momencie udowodnić bo ja już się pogubiłem. To że jakis tam odsetek kiboli pokończyło studia? Wielu oszołomów pokończyło studia co nie znaczy że nie są patologią

  10. #249
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Drozd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty jednak chyba jesteś głąbem, bo na udawanie to mi to nie wygląda. Skoro Ci się przecistawiam, to znaczy, że coś w tym jest, że wiem coś innego na ten temat. Co prawda dokładnie Ci nie mogę udowodnić, ale skoro się z Tobą cały czas kłócę, to możesz uwierzyć na słowo. W dodatku daje Ci filmik, gdzie lepszego dowodu niż słowa od policjanta chyba nie dostaniesz, a Ty dalej mi mówisz, że nie widzisz dowodu. Więc powtarzam, komuś takiemu jak Tobie się nie da przetłumaczyć, choćby kurwa Ci postawić ich przed Tobą.
    policjant powiedział ze są wykształceni albo studiują. co to ma do twojego zdania że ci ludzie są "wysoko wykształceni"? policjant tez jest po studiach, a uważasz go za przyglupa, stado psycholi tez coś pokonczylo.

    no i nie zapominajmy ze jak ktoś ukończył jakieś gowno typu wyższa szkoła chuj wie czego ale dajemy papiery to tez można powiedzieć że jest wykształcony.

    rozumiem, że tak dla przekory dałeś tezę ze to są porządni ludzie ale nie spodziewałes się ze ktoś będzie dopytywal, rozumiem, zagalopowales się.

  11. #250
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A pozatym od kiedy skończone studia = wykształcenie? xD

    @edit
    Taka podpowiedź dla wykształconych:
    zle to napisałeś powinno byc cos w stylu od kiedy ukończenie studiów = inteligencja/mądrość/wiedza.
    this.
    Ostatnio zmieniony przez Bazan : 05-12-2014, 16:09
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  12. #251
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Bazan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A pozatym od kiedy skończone studia = wykształcenie? xD
    od zawsze?

  13. #252
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Wyksztalcenie w sensie 'dyplom ukonczenia studiow' to taki dziwny neologizm, stosowany zazwyczaj bez wiekszej filozofi. Wszyscy tak mowia to ja tez. No i sie przyjelo.
    ipse se nihil scire id unum sciat

  14. #253
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Bazan ; zle to napisałeś powinno byc cos w stylu od kiedy ukończenie studiów = inteligencja/mądrość/wiedza.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  15. #254

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    no ogolnie kibole do najinteligentniejszych ludzi nie naleza chociaż sa oczywiście wyjątki (vide ja), gdzie przebywam dużo z tymi ludzmi i oceniam obiektywnie, chociaż ciagle wole mieć taka osobe za znajomego/przyjaciela niż inteligenta z korpo bez krzty honoru

  16. #255

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    498
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Nie wiem dlaczego zakładacie, że jeżeli ktoś lubi się bić, zabawić się weekend (mecze) w sensie pokrzyczeć, pobiegać, trochę ponapierdalać to odrazu jest głupi/psychiczny.
    Każdy inaczej odreagowuje ;) Na całym świecie są chuligani - mniej lub bardziej inteligentni ale są. A u nas próbuje się pokazać, że tylko w Polsce jest banda idiotów.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 100-lecie niepodległości Polski
    Przez Wind w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 17-11-2018, 19:34
  2. Dzień Niepodległości: Odrodzenie
    Przez Bazan w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-07-2016, 13:55
  3. Marsz Niepodległości 2013
    Przez Dre'ez w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 706
    Ostatni post: 19-11-2013, 00:59
  4. Marsz Niepodległości 2012
    Przez bubcoz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post: 12-11-2012, 16:10
  5. Marsz Niepodległości - 11.11.11
    Przez Bongo_Wongo w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 682
    Ostatni post: 01-12-2011, 19:54

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •