Reklama
Strona 8 z 28 PierwszaPierwsza ... 67891018 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 412

Temat: "Afera Taśmowa" Platformy

  1. #106

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Niestety, ale wsrod naszego spoleczenstwa panuje ogolna ignorancja polityczna, wiec malo kto sobie zdaje sprawe, do czego w ogole doszlo. Ale jedno mnie zastanawia - jesli wprost posiadal jeszcze nieopublikowane "tasmy" to na pewno mieli jakies kopie... Wiec tak na prawde w tym momencie te sluzby to tylko walka z wiatrakami; czy oni sobie nie zdaja sprawy, ze mleko sie wylalo i oni sie tylko bardziej pograzaja?
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  2. #107
    Avatar Sumbate
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraina marzeń
    Posty
    542
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Sabotaz wywiadu rosyjskiego?

  3. Reklama
  4. #108
    Avatar #YOLO
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    662
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niestety, ale wsrod naszego spoleczenstwa panuje ogolna ignorancja polityczna, wiec malo kto sobie zdaje sprawe, do czego w ogole doszlo. Ale jedno mnie zastanawia - jesli wprost posiadal jeszcze nieopublikowane "tasmy" to na pewno mieli jakies kopie... Wiec tak na prawde w tym momencie te sluzby to tylko walka z wiatrakami; czy oni sobie nie zdaja sprawy, ze mleko sie wylalo i oni sie tylko bardziej pograzaja?
    wlasnie tez mnie to dziwi, nie da się zabrać wszystkich nagrań, to nie jest jakiś przedmiot że jest tylko w jednym miejscu. może to serio przykrywka na coś, bo policja raczej nie jest aż tak głupia.

    ps. chcieli zabrać dla redaktora naczelnego wprost jego laptopa, ale dziennikarze staranowali drzwi jego gabinetu i policja zaprzestała czynności XD cyrk

    teraz trzyma laptopa i pendrajwa w rece tylko
    Ostatnio zmieniony przez #YOLO : 18-06-2014, 23:16

  5. #109
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty Vegeta faktycznie nie nadawałeś się na stanowisko sprzedawcy fajerwerków, może spróbuj w innej branży, tym razem kopanie dołów?

    Uczysz innych życia, a sam wiedzę czerpiesz z internetu, co udowodniłeś swoim postem o policji
    Byłem aresztowany po pijaku w zeszłego sylwestra i pobiłem 3 policjantów nei wiedząc co się dzieje, do tego to była grupa interwencyjna, czyli nie jakiejś tam kmioty XDD A jednak. Ale co ja będę tłumaczył znawcy życia z torga ;).
    Cytuj #YOLO napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wlasnie tez mnie to dziwi, nie da się zabrać wszystkich nagrań, to nie jest jakiś przedmiot że jest tylko w jednym miejscu. może to serio przykrywka na coś, bo policja raczej nie jest aż tak głupia.
    Jest.

    btw. fajne ten nagranie z wyborczej, fajnie się słucha o tym jaka rosyjska wódka nadaje się do picia :D

  6. #110
    Avatar Ofins
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Będzin
    Wiek
    30
    Posty
    303
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dziennikarze niby sie spodziewali nalotu, wiec pochowali wazniejsze rzeczy ponoc
    Brzmi to jakbyśmy żyli w państwie policyjnym, gdzie każdy obywatel może spodziewać się dostania po łapach za krytykowanie władzy (chociaż czy aby kiedykolwiek w Polsce było inaczej?) Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli w tym kraju znajdą się ludzie, którzy w wyborach zagłosują na tych kryminalistów to już całkowicie stracę wiarę w ludzi. Co tu się dzieje to jest nie do pomyślenia.

    #
    Ciekawe co jest dalej na tych taśmach, skoro wjazd po taśmy odbywają się prawdopodobnie za cenę wcześniejszych wyborów lub przewalonych przyszłorocznych.
    Ostatnio zmieniony przez Ofins : 18-06-2014, 23:28
    "Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

  7. #111
    Avatar Mugenoo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    29
    Posty
    558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ogladam ta relacje na zywo, i naprawde ten kraj skutecznie wyleczyl resztki mojego patriotyzmu.wolnosc i demokracja. wladza ludzu. jak kurwa w zsrr.

  8. #112
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ofins napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Brzmi to jakbyśmy żyli w państwie policyjnym, gdzie każdy obywatel może spodziewać się dostania po łapach za krytykowanie władzy (chociaż czy aby kiedykolwiek w Polsce było inaczej?) Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli w tym kraju znajdą się ludzie, którzy w wyborach zagłosują na tych kryminalistów to już całkowicie stracę wiarę w ludzi. Co tu się dzieje to jest nie do pomyślenia.
    mam przeczucie graniczące z pewnością, że gdyby znalazły się dowody na udział tuska w katastrofie smoleńskiej, to i tak dostałby te kilkanaście procent.

    Media skutecznie przemieliły mózgi Polakom

  9. #113
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Te kilkanaście procent to mu dają urzędasy i rodziny urzędasów no i Ci co mają zmielone mózgi.

  10. #114
    Avatar KokoDzambo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    La Rochelle
    Wiek
    31
    Posty
    1,066
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    dziwicie sie, ze PO i tak dostanie w wyborach 20%+?

    Ogladam tvn24 z ciekawosci jakie bajki znowu wymysla majac juz tak nasrane do wlasnego gniazda, ze to sie w glowie nie miesci i uwaga - leci szkło kontaktowe i relacja na zywo z redakcji Wprost. Do szkła dzwoni dziennikarz RMF FM jakis znajomy tvnu
    CO ZA KOMUNA, ZAMACH NA DEMOKRACJE I DZIENNIKARSTWO PRZEZ PANSTWO I JEJ FUNKCJONARIUSZY

    a miecugow






















































    NO JA BYM NIE PRZESADZAŁ





    jakby tylko ktos wyszedl na ulice, poszedlbym za nim poki mlody jestem bo to sie kurwa jego mac w glowie nie miesci co sie dzieje w tym kraju. jak mozna ze swojej ojczyzny zrobic taka sprzedajna kurwe na swoje uslugi...
    Ostatnio zmieniony przez KokoDzambo : 19-06-2014, 00:31

  11. #115
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj KokoDzambo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby tylko ktos wyszedl na ulice, poszedlbym za nim poki mlody jestem bo to sie kurwa jego mac w glowie nie miesci
    nie wiem czy wiesz ale ostatnio w calym kraju miedzy innymi RN organizuje manifestacje, czytaj: wyszli na ulice XD
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  12. #116
    danjelek

    Domyślny

    Kurwa jak acta chcieli wprowadzić to odrazu cała Polska wyszła na ulice a teraz sami narodowcy... jebac ten kraj... PILSUDSKI MIAL 100% RACJI!!!

  13. #117

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj danjelek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa jak acta chcieli wprowadzić to odrazu cała Polska wyszła na ulice a teraz sami narodowcy... jebac ten kraj... PILSUDSKI MIAL 100% RACJI!!!
    Tak jak juz wspominalem wczesniej, w naszym spoleczenstwie panuje zwykla ignorancja polityczna, wiele ludzi zapewne nie ma nawet pojecia w jaki sposob to wszystko dziala (material z wiedzy o spoleczenstwie ze szkoly sredniej).

    O acta bylo glosno, "cala" Polska wyszla na ulice, bo byla to przede wszystkim afera miedzynarodowa, a po drugie uderzala bezposrednio w dzisiejsze pojecie wolnosci - miala byc swoista cenzura internetu.

    A ta afera? I tak chuja zrobia calemu rzadowi, przynajmniej do nastepnych wyborow, chociaz wcale, ale to wcale bym sie nie zdziwil, gdyby Tusk zostal wybrany ponownie na premiera. Tak jak juz ktos wczesniej wspomnial, gwarantowane poparcie PO to urzednicy i ich rodziny. A ze urzednikow w Polsce jest sporo, bo chyba ponad pol miliona, to zawsze daje to juz jakis % glosow. Dodajmy do tego jeszcze rodziny tych urzednikow, oraz ludzi, ktorzy kariere wojskowa zaczynali i robili dlugo przed '89. W ten sposob PO moze rzadzic bardzo dlugo, az w koncu odpierdola taka maniane, ze spoleczenestwo sie wkurwi i doslownie wejdzie na wiejska.

    Ale byc moze cos sie zmienia, jesli Korwin faktycznie dalej bedzie skutecznie prowadzic swoja gre, to moze cos ugrac na kolejnych wyborach. Mlodzi ludzie sa wlasciwie jedynym ratunkiem na PO.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  14. #118
    Avatar Scyther
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    30
    Posty
    175
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ach, koło historii. Wszakże były i czasy kiedy to "wpadano" do redakcji gazet, które publikowały materiały, które nie podobały.
    Hmm, to było chyba w III Rzeszy, ZSRR, a nawet w naszym całkiem bliskim PRL'u. Ogólnie same złe totalitarystyczne, antydemokratyczne systemy mające za nic prawa człowieka. Brr.

    A tu nagle, BUM:
    Gestap... tzn ABW wpada do redakcji gazety, która opublikowała niewygodny artykuł.

    Do tego należy dodać, że nasza władza zaczyna się robić jeszcze bardziej durnowata. Nie potrafią już nawet po cichu uciszyć. To kompletna niekompetencja!
    Powinniśmy wysłać naszych rządzących do Koreii Płn żeby zapoznali się z "know how", bo oni nawet porządnie zatuszować sprawy nie potrafią.

    Nie dość, że dyktatorskie zapędy to jeszcze głupota...
    To jest tak żenujące, sam sposób "rozwiązania sprawy", tak niesamowicie kretyńskie, że aż śmieszne.



    @edit
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nic konkretnego niema w tym artykule takze ja zadnej afery niewidze.
    Nadal twierdzisz, że afery nie ma?
    Władza panicznie chce przejąć materiały. Robi to w tak desperacki sposób, że aż bezmyślny.

    Jak pisałeś "wiedza jak wyglada zycie i polityka".
    Lemingi o których się tak rozpisałeś okazały się bystrzejsze od Ciebie ;)
    To ktoś inny wykazał się arogancją(prawda oświecona) i strzelił kulą w płot.
    Ostatnio zmieniony przez Scyther : 19-06-2014, 01:44
    Kłótnie w internecie są jak wojny w Afryce - nawet jeśli w końcu wygrasz i tak jesteś tylko biednym murzynem.

  15. #119
    Avatar #YOLO
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    662
    Siła reputacji
    12

    Domyślny




    zamach na 'wolne' media

    tego, co sie obecnie odpierdala w polszy beda uczyc sie kiedys dzieci na historii, o ile dożyją

  16. #120
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie. W mediach zapewne przejdzie to bez większego echa. Większość z tych, którzy i tak się dowiedzą, będzie pierdolić tak jak vegeta i sumbate, a pozostali stwierdzą, że nic nowego i nie będą wcale zdziwieni. Przecież to i tak od dawna było tajemnicą poliszynela i fakt częściowego wyjścia na jaw niewiele zmienia
    Przyznaję się do pomyłki, przynajmniej w kwestii przejścia bez echa póki co. Akcja z ABW mnie tyleż przeraża, co wcale nie dziwi.
    A tak swoją drogą, to wiem już czemu vegeta tak nie trawi JKM. Bo tak go boli, co JKM mówi na temat demokracji, gdyż sam [vegeta] jest niezbitym, chodzącym i wkurwiającym, dowodem na słuszność tych tez.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Stonoga w akcji, kolejna afera ?
    Przez Snoffie w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 10-10-2016, 16:31
  2. Sprzedam Fifa coins za SMS - wszystkie platformy, ekspresowa dostawa
    Przez selernik w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 13-06-2015, 18:30
  3. Platformy demo rynku akcji
    Przez Andaryel w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 09-04-2015, 12:59
  4. Afera
    Przez Sinis w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 13-02-2014, 14:35
  5. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 06-02-2013, 18:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •