Reklama
Strona 15 z 17 PierwszaPierwsza ... 51314151617 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 211 do 225 z 241

Temat: Wkońcu lepsze czasy tibii?

  1. #211
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie trafiles wons mi sie np bardzo podobaly rpg otsy gdzie gm wlozyl duzo pracy i byly w chuj custom nawet jezeli non-pvp i bylem jedynym graczem dopoki rozgrywka byla emocjonujaca i wymagajaca quitowalem dopiero w momencie gdy rozgrywka polegala juz tylko na robieniu refilli na najlepszym respie w grze

  2. #212
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    >epic questy
    >tibia
    no nieźle

  3. Reklama
  4. #213
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,329
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wniosek ludzie tibi 7.4 zatrzymali sie w miejscu tzn. Bezrobotni na utrzymaniu rodzicow z kupa wolnego czasu, ludzie tibi 11 poszli z postepem i znalezli lepsze rzeczy do roboty niz granie po 10h tzn. Praca, hobby, rodzina
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  5. #214
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozgrywka byla emocjonujaca i wymagajaca
    no właśnie xD, a nowa tibia jest raczej prosta i "tylko" ciekawa, dlatego Ci się nie podoba

  6. #215
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Profesorek dobrze napisał. Giereczka jest teraz MEGA prosta, każdy fraglesik może se pograć casualowo + obecnie nawet śmierdzący polak może wydać tam 100zł w miesiącu na coiny i sobie pokupować coś tam w sklepie.
    Tak jak w dawnych czasach wszyscy byliśmy bobami i tylko ściągaliśmy camy od 150 levela żeby pooglądać jak expi na warlockach a po tym stawialiśmy sobie jakiegoś OTSa na 127.0.0.1, robilismy sobie takiego chara z nieskończoną maną i sobie expiliśmy sami; tak samo mniej więcej teraz ziomeczki wchodzą na rl tibie powciskać losowe guziki bez patrzenia na HP/MP i elo.





  7. #216

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    396
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Janusz_Wons

    Ma rację, nikt teraz nie ma czasu na to co kiedyś, ile dzieciaków gra teraz w tibie? Wy byście chcieli żeby tibia stanęła w miejscu tak jak i wy, mi też się podobała stara tibia ale zrozumiałem, że czasu się nie cofnie, ale do was to nie dociera bo wasz rozwój się już chyba zatrzymał, ja to miałem jakąś zjebaną radiówkę i co chwile net padał, mimo tego biegałem z jakimś gościem po kazo bijąc guardy, tłukło się soldiery i inne cholery, skillowało się na monku lub na kimś, teraz tego nie ma, nawet jebane pvp wprowadzili na tych no pvp serwerach, jak wcześniej nie można było tak teraz odpalasz warmode i się walisz, na pvp jak chcesz skillować to kurwa pz musisz wbijać, też tęsknie za starą tibią ale to już nie wróci więc nie wiem po co dalej to wałkować. Mogliby wypuścić nowy serwer na starym systemie gry ale wątpie żeby to aktualizowali i czy by wgl powstał, wtedy to by były dwa osobne projekty, robienie dwóch różnych map wgl wszystkiego, może dlatego właśnie nie chcą wypuścić takiego serwera, może gdyby zrobili ankietę to by coś z tego wyszło ale komu by się grać chciało.

    @Filia the Dragon

    Teraz takie profity napierdalasz, że nie musisz wydawać złotówek, przy grze na nowych serwerach idzie dobrze zarobić, co tydzień robisz taski na gooe mass z czego masz prawie 1kk, codzienne na nowych wz można dobrze zarobić, bossy thais, bossy fery, zwykłe bossy, wszystkiego pełno.
    Ostatnio zmieniony przez zeksio : 21-03-2018, 15:35

  8. #217

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    no i dobrze

  9. #218

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Tibia 11:
    34 lvl druid, 33mlvl, w 1:30 h na zielonej staminie (w tym 1h darmowego exp boosta) wbilem 40lvl na gargoyle cave przy tym robiac 50k profitu XD

  10. #219
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mi tam sie podobalo jak 3 lata temu wystartowalo spectrum i taki casualowy gracz mogl sobie wejsc na gierke, porobic runki tyle ile dal rade i poexpic cos. odrazu przypomnialy mi sie lata 2004/2005. niby zycie serwera sie toczy, bo szweduchy juz bily 70-80 lvle, ale ja mialem w pizdzie, bo gralem tyle ile potrzebowalem. jakby kazdy tak gral, ze wbija na 3-4h max (nie licze tu jakichs akcji z pk czy trapow, bo to jednak troche czasu czasami zajmuje, nawet same zebranie sie to 2h potrafi byc XD), cos tam porobi, nikt nie goni za lvl jak pojeb to daloby sie grac, tibia nie musialaby zostac zmieniona o 180 stopni. ludzie sobie za cel w zyciu obrali wbijanie jakichs 1000 lvli za wszelka cene, cipsoft musial isc z duchem czasu, skoro weterani wojenni juz nie mieli tyle czasu na grind i farme to musieli jakos ulatwic odrabianie hajsu i lvli. na 7.4 deduwy jeszcze bolaly, bo jak na wojnie ginales to moze z 2x bys wrocil, bo hajs sie konczyl, a na 11 gina ludzie na openkach po 20x i hajs sie nie konczy. tu juz nie chodzi o to, ze 7.4 zjada duzo czasu tylko wlasnie o to jaki masz cel w graniu, bo jak napierdalanie lvli ponad wszystko, a masz prace i rodzine to slabiutko, ale takie typowe niedzielne granie, kiedy 80% populacji serwera ma podobnie to juz byloby bardzo przyjemnie w czyms takim uczestniczyc. niby w 11 wiecej wyzwan i roboty, ale po chuj to skoro pvp nie istnieje. po chuj grac w tibie jak nie mozesz komus dopierdolic bo nosi 2k manasow i 2k ghp i zanim zejdzie mu 1/3 suppli to wpadnie po ciebie ekipa 10x 600lvl bo inaczej ciebie nie zabija bo ty tez jestes obladowany do konca capa XDDDDD niby obie strony maja racje, ale dla mnie jakby ludzie grali z glowa i szanowali swoj czas to nawet na takiej tibii 7.4 daloby sie grac jak czlowiek
    Ostatnio zmieniony przez Magoo : 25-03-2018, 21:29

  11. #220

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ale kto komu karze gonic najwieksze lvle na rl ?

  12. #221

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    A co innego w tej gierce mozna zrobić ?
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  13. #222
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Masa innych rzeczy? A co bylo do robienia na 7.4?

  14. #223
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Masa innych rzeczy? A co bylo do robienia na 7.4?
    pewnie to samo tylko z mozliwoscia np dojebania fraglesa co wiazalo sie z tym ze byly sobie grupki anty-pk i takie co uskutecznaily mordowanie frajerow na przejsciu w kazo chociazby


    teraz masz tzw "dominando" czyli bieganie za gosciem kilkanascie godzin i ksucie mu mobow na respie super zabawa

  15. #224
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    tez latwo zabic typa jak bierze cale klaty albo lura zrobić;d

  16. #225
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a nom te wspaniale walki na roshamuuli czy innych teraz ferumbrasach polecam jak cos to zawsze mozna wylaczyc kabelek i potwory od ciebie odchodza fajna sprawa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski-Czasy
    Przez Mysterious Boy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-03-2013, 19:59
  2. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  3. Jak wspominacie tibijskie czasy?
    Przez Halunek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post: 19-11-2010, 22:21
  4. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41
  5. Jest! Wkońcu! Poison Dagger!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 29-10-2006, 11:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •