Reklama
Strona 12 z 17 PierwszaPierwsza ... 21011121314 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 241

Temat: Wkońcu lepsze czasy tibii?

  1. #166
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ten temat to gówno bo nigdy nie dojdziecie(my?) do porozumienia.
    Całokształt 7.4 > 11.0 --- NYSA, PIRAT TFU HEJTEROM PLUJE NA WAS

    Wkońcu lepsze czasy tibii?-dasd.png

    Dopiero dziś to zauważyłem, zacząłeś wojnę redbagową to licz się z konsekwencjami bo ja znam adminów z torga i będzie szybki wyjazd z forum.

  2. #167

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    396
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Uuuuu znam adminów z torga a ja mam paszport polsatu, strażniku teksasu. Piszesz że tibią nie żyjesz ale wypowiadasz się na jej temat.
    Ostatnio zmieniony przez zeksio : 20-03-2018, 17:24

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Tibijka sie sypie. Wz6 nie dziala, hoty na myszce i sa mega fps dropy u czesci osob

  5. #169

    Notoryczny Miotacz Postów CzuP jest teraz offline
    Avatar CzuP
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,271
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Za każdym razem rozpierdala mnie narzekanie dinozaurów, że teraz jest za łatwo nie to co na 7.4, gdzie trzeba było sobie samemu zrobić runki xD. Sam zaczynałem w tamtej tibi ale obecnie nie mam czasu, żeby napierdalać po 10h dziennie z czego 3 dni robić runy na sorca (XD). Tibia jest teraz nastawiona na starych graczy, którzy nie mają już tyle czasu co kiedyś i wbiją sobie wieczorkiem zbić staminę + odpalą jakiegoś xp boosta/preya. Gdybym miał marnować tyle czasu co na 7.4 to bym po prostu zrezygnował.

    Ci, którzy mówią, że tibia stała się pay2win to idioci - ta gra zawsze taka była, tylko wtedy sprzedawałeś pacc za gpki, a teraz dostajesz tibia coiny (przynajmniej masz pewność, że Cie nie oscamują). Druga sprawa, że grając na nowym świecie wystarczy zainwestować tylko trochę tcków, żeby się bardzo szybko zwróciły, trzeba po prostu myśleć.

    Do tych co jojczą o pvp - powstały retro pvp i retro hardcore pvp, na których można było się przyjemnie ponapierdalać. Jeżeli narzekacie o to co było w shopie za złotówki to również znaczy, że albo jesteście idiotami albo graliście na tyle, krótko że nie zdążyliście zauważyć, że sporej części się nie opłaca kupować lub opłaca tylko w początkowej fazie serwera.

  6. #170
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kolejny fragles skad wy sie bierzecie?

    7.4 = skillowy grindowink nastawiony na interakcje z innymi graczami

    11. = bezmyslny grindownik nastawiony na to zeby grac w swojej ekipie najlepiej na wyludnionym serverze zeby nikt wam nie lurowal stworkow na respie

    XDDD
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 20-03-2018, 18:52

  7. #171
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    7.4 = skillowy grindowink nastawiony na interakcje z innymi graczami spędzającymi pół dnia napierdalajac w giereczke

    11. = bezmyslny grindownik nastawiony na to żeby sobie zbić stamine wieczorkiem, na teamhuncie że znajomymi
    Fixlem

  8. #172
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    no ale taka tibia rl teraz to taki mmorpg bez end game siedziszi i siedzisz i nie masz zadnego celu poza tym zeby wbic kolejny level ludzie w to graja ze wzgledu na to ze nie maja dobrego kompa zeby sobie innego lepszego mmorpga odpalic albo z sentymentu bo w 2007 to przegrywali duel 1 na 1 z rotwormem

    na starszej tibi ludzie robili mlv i sd sorkiem zeby sobie w opis wstawic best solo dragon bo go zdjeli na 9 sdkow 20 sorkiem up down <- to akurat fraglesowy styl gry no ale szanuje w chuj

    ludzie robili trapy kombinowali bili sie a teraz? pls cipsoft remove pvp in tibia blagam pomuszcie on mi ksuje moby co robicz mam
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 20-03-2018, 19:09

  9. #173
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,330
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no jasne wy wiecie lepiej co ludzie maja robic w tibi w wolnym czasie xD bo robienie uhow, trapow jest okej a exp na nowej tibi ( bo 7.4 to nawet jeszcze ) jest fuj
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  10. #174
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no jasne wy wiecie lepiej co ludzie maja robic w tibi w wolnym czasie xD bo robienie uhow, trapow jest okej a exp na nowej tibi ( bo 7.4 to nawet jeszcze ) jest fuj
    Zawsze myślałem że po to gramy w gry online żeby była interakcja z innymi graczami. Ale najwidoczniej się myliłem


    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gościu ale wypierdalam sobie gdzie indziej forsować to, że gry online to nie tylko pvp
    każdy sobie gra dla siebie i nie wiem gdzie doszukujecie się problemu
    fixd xD
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 20-03-2018, 20:43

  11. #175
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zawsze myślałem że po to gramy w gry online żeby była interakcja z innymi graczami. Ale najwidoczniej się myliłem
    ale wypierdalaj sobie gościu gdzie indziej forsować to, że gry online to tylko pvp
    każdy sobie gra dla siebie i nie wiem gdzie doszukujecie się problemu
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  12. #176

    Notoryczny Miotacz Postów CzuP jest teraz offline
    Avatar CzuP
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,271
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale taka tibia rl teraz to taki mmorpg bez end game siedziszi i siedzisz i nie masz zadnego celu poza tym zeby wbic kolejny level ludzie w to graja ze wzgledu na to ze nie maja dobrego kompa zeby sobie innego lepszego mmorpga odpalic albo z sentymentu bo w 2007 to przegrywali duel 1 na 1 z rotwormem

    na starszej tibi ludzie robili mlv i sd sorkiem zeby sobie w opis wstawic best solo dragon bo go zdjeli na 9 sdkow 20 sorkiem up down <- to akurat fraglesowy styl gry no ale szanuje w chuj

    ludzie robili trapy kombinowali bili sie a teraz? pls cipsoft remove pvp in tibia blagam pomuszcie on mi ksuje moby co robicz mam
    Jak chodziłem do gimnazjum to może i miałem czas żeby cały dzień się bawić w ustwianie trapów, ale nie każdy jest profesorkiem żeby napierdalać w każdą grę na jaką złapie zajawkę po 10h xD.
    Tak expienie jest szybsze przez co gra się przyjemniej, bo zamiast przez miesiąc klepać roty z war hammerem to co 2h zbitej staminy mam nowe spelle, nowe eq, nowe spoty, nowe questy. Market może i zepsuł z interakcje z graczami ale nie wyobrażam sobie teraz sprzedawać 10h crown armora i spotykać się na dwarf bridge XD

  13. #177
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj CzuP napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to co 2h zbitej staminy mam nowe spelle, nowe eq, nowe spoty, nowe questy
    super questy odkryte juz na test servie XD co za roznica czy grasz 20lvlem czy 200? wiecej do roboty miales 10lvlem na 7.4 niz na rl tibi 1000

  14. #178

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    nie chce sie rozpisywac po tym co czytam ale nie rozumiem dlaczego ludzie tak bronia tej 7.4 i tak cisna po 11.x jesli prawda jest taka ze ta cala 7.4 byla nudna jak cholera, gralem dlugo i tu i tu i 7.4 wspominam fajnie ale tam nie ma co robic oprocz powtarzania tej samej czynnosci codziennie przez x czasu i prawda jest taka ze ta cala 7.4 nudzila sie po jakims czasie jak cholera. z drugiej strony na tej najnowszej jest bardzo duzo rzeczy do roboty i nie jest taka monotonna jak bicie rotwormow i robienie sd na 7.4
    to co oni powprowadzali i jak wyglada ta gra teraz i jak abrdzo sie zmienila to inna kwestia ale bez jaj ze 7.4 byla ciekawsza niz ta najnowsza

  15. #179
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    czemu nie dopuszczacie wiadomości, że są ludzie, którym się lepiej gra na nowej tibii
    nie każdy ma czas, żeby klepać monka przez pół dnia albo robić uhy
    zresztą nikt wam nie karze grać w nową tibie, wiec po porostu możecie się od niej odjebać zamiast głosić swoje bezsensowne kazania
    Ostatnio zmieniony przez Serllo : 20-03-2018, 22:07

  16. #180
    orjannilsen1

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    super questy odkryte juz na test servie XD co za roznica czy grasz 20lvlem czy 200? wiecej do roboty miales 10lvlem na 7.4 niz na rl tibi 1000
    10 levlem to ja moge do usranej śmierci na thais/karlyn mordować mejkerów cajklopem lub valkyrjom

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski-Czasy
    Przez Mysterious Boy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-03-2013, 19:59
  2. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  3. Jak wspominacie tibijskie czasy?
    Przez Halunek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post: 19-11-2010, 22:21
  4. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41
  5. Jest! Wkońcu! Poison Dagger!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 29-10-2006, 11:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •