Reklama
Strona 584 z 1245 PierwszaPierwsza ... 844845345745825835845855865946346841084 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,746 do 8,760 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #8746

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mex chyba w formie bo sie zgadzam z nim dzisiaj jak nigdy dotad, na weekendy pocruzowac takim MX-5 to jest klasa a nie w przesmierdnietym ziemiorami a4b5, to jakby kupic sobie paska b5fl 1.9TDI 90kuca na weekendowy wozek

  2. #8747
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mex chyba w formie bo sie zgadzam z nim dzisiaj jak nigdy dotad, na weekendy pocruzowac takim MX-5 to jest klasa a nie w przesmierdnietym ziemiorami a4b5, to jakby kupic sobie paska b5fl 1.9TDI 90kuca na weekendowy wozek
    Jestem praktycznym człowiekiem, do sklepu po ziemniaki na obiad też trzeba jechać ;p Swoją drogą pamiętam jak 10 lat temu kiedy się z kumpli jeżdżących e30 śmiało że to wieś, teraz tych aut praktycznie nie ma na ulicach. Myślę że pancerne 1.9 tdi nie będzie nigdy kąskiem dla kolekcjonerów ale v6 w quattro to inna bajka. RS też wychodzą tylko w avancie i niech mi ktoś powie że kombi to tylko po ziemniaki...

  3. Reklama
  4. #8748
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i niech mi ktoś powie że kombi to tylko po ziemniaki...
    Takimi tekstami tylko dzieciarnia rzuca, więc nie ma co sobie głowy zawracać.

    A co byś powiedział na Audi 100 2.8?
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 12-02-2018, 18:10

  5. #8749

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem praktycznym człowiekiem, do sklepu po ziemniaki na obiad też trzeba jechać ;p Swoją drogą pamiętam jak 10 lat temu kiedy się z kumpli jeżdżących e30 śmiało że to wieś, teraz tych aut praktycznie nie ma na ulicach. Myślę że pancerne 1.9 tdi nie będzie nigdy kąskiem dla kolekcjonerów ale v6 w quattro to inna bajka. RS też wychodzą tylko w avancie i niech mi ktoś powie że kombi to tylko po ziemniaki...
    Ale to jakby porównać gruz E36 do M3

  6. #8750
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie cos do 10k zloty, tanie w utrzymaniu ?:D Fajnie jakby ktos rzucil pare przykladow z https://www.olx.pl/motoryzacja/samoc...h%5Bdist%5D=75
    Nie mam zielonego pojecia w co isc, fajnie zeby nie byloby to rozmiarow seicento :|
    Dodam, ze mam do kupienia kia ceed popolicyjna, jutro bede podpinal tam aku i probowal to krecic, ale mega zlofrane te popolicyjne wozy (w osp dostalismy)
    Astra bertone?

  7. #8751
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Olejooo ; jak ja zawsze w formie jestem

    No taka setka jest dużo lepsza niż A4, to na pewno, ale ważne żeby to była seta, a nie A6. Była taka jedna niedaleko mnie, ładna sztuka, myślałem nad nią kilka dni, bo za 8,5k takie V6 wziąć i potrzymać to by było coś, rzeczywiście by to mogło sprawiać radość na weekend, ale ciągle to nie jest jakieś małe, sportowe auto, a bez dachu to już w ogóle. Nie powiem, takim E36 coupe na weekend bym nie pogardził, ale w sumie jeździłbym nim codziennie, a Mazdą to tak średnio, więc ciągle MX-5 jako weekendowe auto zostaje.

  8. #8752
    Avatar Radziu
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    311
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dlaczego 100>a6c4?

  9. #8753
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Radziu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego 100>a6c4?
    Bo starsze, bo setka, bo dużo ładniejszy przód. Po prostu jaktajmerem będzie seta, a nie A6, proste jak budowa czołgu T-55.

  10. #8754
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak a6c4 to jest to samo co 100
    dlaczego 100 > a6c5, rozumiem że 100 2.8 > a6 1.9tdi/1.8/2.0 ale nie rozumiem czemu 100v6 > c5 v6 XDDDD

    jedno masz zdjęcie normalne, drugie kiedyś się bawiłem filtrami w lapku(pierwszy raz w życiu) i nie zapisałem orginału @Justakas ;





    @Mexeminor ;
    jak 100 ma identyczny przód jak c5 XDDDD


    a fabie taką wziąłem, nie moje zdjęcie tylko z olx jakieś ale praktycznie tak samo wygląda jak moja, a ja swojej zdjęć jeszcze nie robiłem a ogłoszenia już nie ma
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 12-02-2018, 19:48

  11. #8755
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie cos do 10k zloty, tanie w utrzymaniu ?:D Fajnie jakby ktos rzucil pare przykladow z https://www.olx.pl/motoryzacja/samoc...h%5Bdist%5D=75
    Nie mam zielonego pojecia w co isc, fajnie zeby nie byloby to rozmiarow seicento :|
    Dodam, ze mam do kupienia kia ceed popolicyjna, jutro bede podpinal tam aku i probowal to krecic, ale mega zlofrane te popolicyjne wozy (w osp dostalismy)
    Ja bym się pod to podpiął, bo budżet identyko. Szukam samochodu dla kobity i pojeździ nim te powiedzmy 2-3 lata. W propozycjach padły standardowo yariski, octavie I, astry. Macie coś jeszcze do zaproponowania? W zasadzie jedynym moim kryterium jest to, żeby auto było 5cio drzwiowe, bo cholera wie kiedy dżunior może się pojawić. Miałem opcje kupić e46 2.0 dość tanio, ale oprzytomniałem i gdzie ja babie tylny napęd będę kupować. Także beemki i prze okazji mercedesy z audi też odpulam z poszukiwań.

  12. #8756
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Seat Ibiza
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #8757
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Fabie ode mnie
    8 rok, przebieg 201 ale mozemy negocjowac xd, zrobilbym 120 to i tak bys sie nie poznal bo srodek ku nawet mojemy zdziwieniu w zajebistym stanie. Polska salon, klima, elektryka szyb, 4 poduszki i czujniki cofania
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 13-02-2018, 10:07

  14. #8758
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A co z corollami, albo jakimiś C5?

  15. #8759
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co z corollami, albo jakimiś C5?
    E11 możesz w ciemno brać, poza rudą pojawiającą się raz do roku to dla baby nie będzie zły wybór, przecież i tak boją się wyprzedzać tiry

  16. #8760
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Oglądałem wczoraj C5 2007 rok i to nawet nie taki najgorszy samochód. Żebym nie miał czym jeździć to za 8 tysięcy bardzo dobry dupowóz do arbajtu, czy jakiegoś sklepu. Tylko, że gabarytowo jeszcze większy niż sobie wyobrażałem także w ciasnym parkinu podziemnym(i wiadomo na mieście) obawiam się, że byłby spory kłopot z parkowaniem.
    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E11 możesz w ciemno brać, poza rudą pojawiającą się raz do roku to dla baby nie będzie zły wybór, przecież i tak boją się wyprzedzać tiry
    A szukając E12 bardziej patrzeć w kierunku 1.4 czy 1.6? Poluję generalnie na zagazowaną sztukę.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •