Reklama
Strona 1152 z 1272 PierwszaPierwsza ... 15265210521102114211501151115211531154116212021252 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 17,266 do 17,280 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #17266
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie 8k. Można zrobić bardzo prosty test. Jeśli wynajmujesz mieszkanie to rozejrzyj się po nim i sprawdź czy da się narozpierdalać na kwotę kaucji. Ja choćbym się bardzo starał i nie wiadomo co robił to w tej chałupie nie ma opcji żeby rozjebać na 1,5k. Musiałbym celowo rozkurwić w drobny mak pralkę, lodówkę i kuchenkę i na każdej ścianie namalować solidnego kutasa
    Ale to mało było takich akcji nagłaśnianych? Prawo niestety w chory sposób chroni u nas najemców, więc ja tam się nie dziwę, że ludzie się boją.

  2. #17267
    Boruciarz

    Domyślny

    jak tak to przepraszamy.
    pierdolony lublin, pora się wyprowadzić z tego jebanego czarnobyla, przesiąka mnie chyba zło

  3. Reklama
  4. #17268
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak miałem mu pomóc? Zerwać za niego?
    no poradzic ziomkowi przeciez

  5. #17269
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie rozumiem twojej ironicznej wypowiedzi. Poradziłem kilka razy ale woli zostać przy swoim.

  6. #17270
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiem twojej ironicznej wypowiedzi. Poradziłem kilka razy ale woli zostać przy swoim.
    No jemu chodzi wlasnie o to, ze takie doradzanie zazwyczaj chuja daje bo jak ktos sam sie nie sparzy i nie ogarnie pizdy to juz pizda bedzie do konca i tyle, a to czy ktos komus radzi czy nie ma niewielki wplyw.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #17271
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No tak, sparzenie się jest najlepszym nauczycielem. Ale czasami ludzie biorą sobie do serca takie rady, także zawsze jest nadzieja :D z nim jest ciężki przypadek, bo on wie, że tkwi w gównie, ale nie chce z niego wyjść.

  8. #17272

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tak tbh. to on sam sie wpierdolil w to gowno az po same uszy, wiec chyba mu to pasuje.
    No nie powiesz mi, ze gdyby laska Ci napisala "MASZ MELDOWAC CZY KTOS U CIEBIE JEST, CHUJ ZE JESTEM 300KM DALEJ" to bys jej nie popierdolil.
    Raczej sam zaczal to robic, a lasce to odpowiada.
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  9. #17273
    Avatar Bitter Lemon
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Poznań
    Posty
    372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Witam Torgowiczy.
    U mnie w pracy jest jedna dziewczyna do której próbuję podbić.
    Sprawa wygląda nadzwyczaj dziwnie. W grudniu byliśmy razem w knajpie, było miło, ale nic wielkiego się nie wydarzyło. Potem była cisza. Generalnie to wygląda tak, że pracujemy w tej samej firmie ale w różnych biurach i co najwyżej się mijamy. Ale w końcu zaprosiłem ją znów na kawę. Zgodziła się i stwierdziła, że w weekend się do mnie odezwie odnośnie tego, nie odezwała się , stwierdziła, że zapomniała. Ok, próbowałem na następny ale jej nie pasowało. No to stwierdziłem, że pierdzielę i miałem wyjebkę na nią. Nie pisaliśmy nic. Potem sama zaczęła do mnie wypisywać i generalnie miło to wyglądało, więc w zeszłym tygodniu znów zaproponowałem kawę, ona na to że bardzo chętnie i sama zaproponowała tego samego dnia. Potem mi napisała, że jej coś wypadło i bardzo generalnie przepraszała napisała coś takiego "Wiem że to jest nie mile znów robić w konia. Ale dziś mam załatwić jedna sprawę o 18:00" i zaproponowała, żeby przełożyć to na ten weekend. No to w piątek napisałem do niej najpierw na komunikatorze firmowym- nie odpisała. Potem w sobotę na fejsie- nie odpisała...
    Może mi ktoś wytłumaczyć o cholerę może jej chodzić? Miałem różne wyjebki od lasek ale takiego mącenia to jeszcze nie doświadczyłem. Generalnie to czuję się teraz przez to jak gówno no bo trochę w to wpadłem.
    Ostatnio zmieniony przez Bitter Lemon : 13-02-2018, 12:20
    PiwnymiOczyma
    Świat z perspektywy zwykłego obywatela

  10. #17274

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    a co tu pisac gdybys byl opcja nr 1 to sama by ci ta kawe zaproponowala

  11. #17275
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Dla mnie to są dwie opcje w tym wypadku

    Albo serio jest tak zarobiona, że nie daje rady
    Albo po prostu traktuje to sobie jako taką hehe znajomość, raz na jakiś czas na kawkę i elo i jak zapomni to się nic nie stanie bo przecież nic w tym nie ma, co jest bardziej prawdopodobne XD

    Ogólnie to raczej to nie jest powód, żeby czuć się jak gówno, napisałeś raz i drugi, ona znowu się wyjebała/zapomniała/cokolwiek i tyle. Możesz cokolwiek do niej w tygodniu jeszcze napisać i zobaczyć czy się odezwie, jak tak to wtrącić o tym co się w weekend znowu stało, a jak się nie odezwało to jebać i czekać aż sama się odezwie i wtedy pogadać o tym, że no trochę to chujowe, że ciągle tak to wygląda XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. #17276
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Bitter Lemon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam Torgowiczy.
    U mnie w pracy jest jedna dziewczyna do której próbuję podbić.
    Sprawa wygląda nadzwyczaj dziwnie. W grudniu byliśmy razem w knajpie, było miło, ale nic wielkiego się nie wydarzyło. Potem była cisza. Generalnie to wygląda tak, że pracujemy w tej samej firmie ale w różnych biurach i co najwyżej się mijamy. Ale w końcu zaprosiłem ją znów na kawę. Zgodziła się i stwierdziła, że w weekend się do mnie odezwie odnośnie tego, nie odezwała się , stwierdziła, że zapomniała. Ok, próbowałem na następny ale jej nie pasowało. No to stwierdziłem, że pierdzielę i miałem wyjebkę na nią. Nie pisaliśmy nic. Potem sama zaczęła do mnie wypisywać i generalnie miło to wyglądało, więc w zeszłym tygodniu znów zaproponowałem kawę, ona na to że bardzo chętnie i sama zaproponowała tego samego dnia. Potem mi napisała, że jej coś wypadło i bardzo generalnie przepraszała napisała coś takiego "Wiem że to jest nie mile znów robić w konia. Ale dziś mam załatwić jedna sprawę o 18:00" i zaproponowała, żeby przełożyć to na ten weekend. No to w piątek napisałem do niej najpierw na komunikatorze firmowym- nie odpisała. Potem w sobotę na fejsie- nie odpisała...
    Może mi ktoś wytłumaczyć o cholerę może jej chodzić? Miałem różne wyjebki od lasek ale takiego mącenia to jeszcze nie doświadczyłem. Generalnie to czuję się teraz przez to jak gówno no bo trochę w to wpadłem.
    Pewnie ma jakiegos innego bolca albo innego typa, do ktorego podbija i jest priorytetem, albo jej po prostu na Tobie nie zalezy i tyle. Umawiac sie umawia z braku laku, ale jak wypada jakakolwiek inna lepsza opcja jak wyjscie z kolezankami/z innym typem/wycieczka/kino/whatever to wybiera ta opcje bo woli ja od Ciebie, nie ma tutaj co za wiele rozkminiac. Pozostaje zlac, przy nastepnej okazji ewentualnie jej napisac, ze w chuju ja masz bo ewidentnie jej sie nie chce i ogolnie to rucha Cie w dupe.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #17277
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no w wieku 40lat to różnie była z kobietami (a tyle chyba ma jeśli zapraszasz ją na kawe?)





  14. #17278
    Avatar Bitter Lemon
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Poznań
    Posty
    372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no w wieku 40lat to różnie była z kobietami (a tyle chyba ma jeśli zapraszasz ją na kawe?)
    Kawa po koreańsku skrót od ostry seks...

    Generalnie po tym jak z nią gadałem to wydawała się konkretna i taka, która mówi co myśli, stąd moje rozterki. Ale jak widać, to można się nieźle przejechać na swoich początkowych założeniach. Oleję temat i jeśli przypadkiem by się odezwała to potraktuję to tylko jako ciekawostkę.

    Wygląda na to, że znów muszę schować swoją duszę romantyka w kieszeń i się przygodnie z jakąś dziewoją zabawić. W ten weekend będzie ku temu okazja, więc może poczuję się wtedy lepiej.
    PiwnymiOczyma
    Świat z perspektywy zwykłego obywatela

  15. #17279
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jak dla mnie to się tylko podbudowuje tym że zwracasz na nią uwagę i jak temat przycichnie to się odzywa, widzi że jesteś zainteresowany i dalej ma to w dupie xD ciężkie do zrozumienia ale tak bywa. Ogólnie jakby chciała to by już się z tobą spotkała. Jak komuś zależy na spotkaniu to wybiera dogodny termin i się do trzyma, ew raz przełoży jak faktycznie coś wypadnie nagłego. Jebaj ją.

  16. #17280

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tak jak wyzej albo postaw jej sprawe jasno, dla mnie to wyglada jakby w gronie swoich officowych psiolek grala z Toba w gre.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •