+ Nowy post
Strona 2 z 17 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 168

Temat: Jak dojść do... - czyli krótkie przewodniki

NEO_GIN

Domyślny

Cytuj Pawl0 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak dojść do domku na BAGNACH (pod veno) tam gdzie jest ta czarownica

Rozkopujemy dziure lopata i zchodzimy na dol zabijamy roty i znowu na dol

wchodzimy po drabinie do gory i jeszcze raz po drabinie do gory i jestesmy w domku wiedzmy ;p

Cytuj Elektro napisał
    Jak dojsc do rotow kolo venore??
    look pierwsze zdjecie tam jesto pokazana droga do dziury z rotami

Cytuj gozzi neptenera napisał
    Jak dość na Dragon Lair chyba o to chodziło mojemu poprzednikowi:P
    Do dojscia na d-lair potrzebujemy lopaty maczety i 3 parcele

Tutaj potrzebujemu maczete do przeicecia trawy i lapate do rozkopania dziury.

teraz ropamy sie 2 razy do gory i idziemy

tutaj kladziemy parcele tylko uwazamy zeby dobrze je polozyc !! schodzimy na dol po parcelach pozniej jeszcze nizej po schodach i idziemy

tu rozkopujemy dziure lopata i zchodzimy nizej

przechodzimy przez scorpiony i idziemy jeyna mozliwa droga pozniej przechodzimy przez ognie i dalej jedyna mozliwa droga i dochodzimy do miejsca

W miejscach zaznaczonych strzlkami i napisem dragi nalezy sie ropnac aby dojsc do dragow

Cytuj fyrtyk napisał
    Jak dojść do więzienia w Kazordoon?
    Jezeli nie wiesz jak dojsc do kazz to zapraszam tutaj. Tam znajdz post Wkurwiacz'a
    Jezeli jestes w dp to idziesz

Schodzisz na sam dol i jestes w wiezieniu.
    Ostatnio zmieniony przez NEO_GIN : 11-06-2006, 21:50

Ripry Quenses

Domyślny

Cytuj Verous napisał
    1.Jak dojsc do pojedynczego respa minomaga w ciasnym pomieszczeniu:confused:
    Obok mino maga coprawda jest troche troli i mino archer ale da sie lurowac pojedynczo. Przy okazji jest tam tez quest na jakies duperele.
    Czesc zdjec z tej mapki pochodzi ze strony tibia.org.pl z dzialu questy
    W czarna ramke zostala wzieta dziura ktorej prawie neiwidac. Nalezy ja rozkopac lopata
    Ostatnio zmieniony przez Ripry Quenses : 13-06-2006, 23:12

Ripry Quenses

Domyślny

Cytuj uczak__15 napisał
    Jak dojsc do mintwalin??
    Zamieszczam krotka mapke

A tu krotkie opisy poszczegolnych miejsc:
    1. Zaczynamy wycieczke w Thais, w miejscu zaznaczonym petlą
    2. Idziemy przez balkonik i mozna z tamtad obserwowac roty(na ssie w zla strone skierowany jest grot strzalki)
    3. Nastepnie przechodzimy przez roty orki, orki spearmany, uwazac na zlurowanego fire devila
    4. Wchodzimy do pomieszczenia ktore jest cale osyfione poision fieldami, najlepiej przejsc przez poisiony ciagiem a na okncu zucic na siebei antidote z czaru badz runy
    5. Dalej kierujemy sie do jednej z dziur (na ssie niewyraznie ale tylko jedna jest prawidlowa wiec napewno traficie) na drodze moga nas napotkac minosy
    6. Pominalem ten punkt sam niewiem dlaczego :D
    7. W tym punkcie niema nic nadzwyczajnego
    8. Tutaj sie ropujemy i schodzimy kilka razy ale niedawalem do tego mapek bo nieda sie tam zabladzic:cool:
    9. Dla odmiany idziemy nadal za strzalka :)
    10. Jestesmy na miejscu

Ripry Quenses

Domyślny

Cytuj patrykmis3 napisał
    Mam prośbe może mi ktoś pokazać jak dojść do swamp troli?? PILNIE proszę o odpowiedź!!

Punkt 1 Jest to poludniowe wyjscie z venore.
    Nastepnie kierujemy sie za czarna kreska dochodzimy do mostu przechodzimy go i nadal kierujemy sie za kreska.
    Punkt 2 W tym miejscu mniej wiecej znajduje sie dziura ktora nalezy rozkopac lopata.

Na wycieczke proponuje wziasc lopate oraz line. Food niepotrzebny gdyz trole wyzucaja rybki. Uwaga na pkerow oraz na zlurowanego ghula

rockets

Domyślny

@up

No problem , Wuj Rockets zawsze pomoze :D

1: Depo Thais
    2: Wejście do Fibula Tunnel
    3: Wyjście z Tunelu
    4: Centrum Fibuli

User Harmonii

Domyślny

Cytuj kkk_000 napisał
    Jak dojść do katedy ciamności z Thais?

Z góry dzięki.
    Już sie robi:
    Rozpoczynamy przed główną bramą.
    Idziemy do mostku koło Mount Stearnum. Potem idziemy do pustyni Desert.
    Idziemy w stronę Outlaw Campu. Uwaga! Trzymamy sie blisko rzeczek.
    I tu jakby co spotkamy Giant Spidera. Znika przy domku tego NPC monka.

Witamy w Dark Catedral!
    Ostatnio zmieniony przez User Harmonii : 05-07-2006, 00:38

User Harmonii

Domyślny

Cytuj Verous napisał
    2.dobrego respa slimów:confused:
    Bardzo dobry resp slimów jest koło Venore.
    Zamieszcze mapkę:
    W dziurce trzeba wejść w najbardziej odchyloną odnoge na prawo.
    Życze miłego huncenia!

Data rejestracji
    Apr 2006
    Siła reputacji
    9
    Verbus to jeszcze świeżak

Domyślny Tu sa ROTY na darashi :)

Czerwone kolka to roty
    Zolte kolko to minosy pod ziemia moze byc ciezko dla low lvli

(mam nadzieje ze ja nie zasmiecam tego tematu,no moze ale neich ktos napisze czy zasmiecam czy nie najlepiej na PM,thx)

Ripry Quenses

Domyślny

Cytuj Miltiades napisał
    Gdzie jest jakas fajna kopalnia gdzie moze byc duzo dwarf soldierow moze byc rowniez kilka guardow. Prosze was o pomoc

Tutaj Mapka. Niezameszczalem mapek do takich przejsc w ktorych niemozna sie zgubic czyli np przy pierwszym wejsciu do dziury odrazu widac wyjscie :] niestety ostatnia mapka jest bardzo mala ale da sie z niej odczytac. Zielona kropka to tam gdzie jestesmy. Na calym pietrze sa dwardy i dwarfy soldiery. Natomiast czerwony trojkacik to calkiem niezly resp slimow. Natomiast zolte strzaleczki pokazuja gdzie sa zejsca na nizsze poziomy do dwarf soldierow i dwarf guardow. Na 1 pietrze exp dla 15+ knightow i dla 19+ Sorcow i drutow(mozna juz dla sportu od 15 ale neiradze bo przy full respie moze byc goraco)

Tutaj Mapka 2. Na tym pietrze jest juz troche gorecej. Jest troche guardow oraz sporo soldkow. Jaskinia dosc zadko odwiedzana przynajmniej na pytherze :]. Uwaga aby nienamatoszyc sie na wiekszy resp gdyz moze byc nieciekawie. Raz jak wracalem moim 44 Sorciem z Guardow ktore sa poziom nizej (zielona petelka) niemialem juz many i wpakowalem sie na duzy resp soldkow ktore mnie otoczyly. Bez zadnych run ani manasow patrzylem tylko jak soldki mnie okladaja a ja chaotycznie leje jednego z nich. Bylem juz na sporym reddzie (okolo 50 HP) kiedy udalo mi sie unicestwic jednego z krasnoludow. Wtedy zaczalem spieprzac i laly mnie tylko z bolcow. Uszlem z zyciem majac 11 HP :] Jezeli macie jakies runy leczace badz chociaz manasy mozecie tam spokojnie expac lurujac pojedyncze lub podwojne respy. Mysle ze dobry exp dla knightow 30+ skille 65+/65+ sorci i druidzi19+
    Mam nadzieje ze pomoglem. Cya

Ripry Quenses

Domyślny

Cytuj Kai The Master napisał
    a gdzie jest fajny resp ghouli

Oto mapka. Beda nam potrzebne: lopata i lina oraz jakies runy ofensywne niekoniecznie mocne. Dla knightow polecam lmmy dla palkow druidow i sorcow gfby lub hmmy ( na stalkery ktore sa niewidzialne). Krotka solucja:
    1. Wychodzimy zachodzim wyjsciem z carlin i podazamy tak jak na mapce. Dochodzimy do dziury ktora nalezy rozkopac i idzemy tunelem na poludnie (niezamieszczlem mapy bo to banalne). Nastepnie podazamy jak na mapce i wchodzimy w dziure.
    2. Tutaj zanajduja sie szkielety i ghule. Schodzimy na dol
    3. Podazamy tak jak nalezy i 2 razy w dol.
    4. Teraz jest dosc sporo szkieletow i ghuli. Dochodzimy do schodkow i wchodzimy na nie.
    5. Tutaj jest juz scorpion ghule szielety i cave raty. Zabijamy wszystko schodzimy na dol.
    6. TUTAJ UWAGA GDYZ JEST 1 (lub 2 niepamietam bo dawno tam expalem) DSY. Szczegolna ostroznasc powinni zachowac nisko lvlowi knighci o raz palki bo jest tam malo pola do manewru. Najlepiej knightem, sorciem czy drutem przebiec a palem zastosowc technike up-down (czyli gora dol) i zabic dsa.
    7. Jestesmy na miejscu Legenda:
    Czerwona petla- 1 stalker
    Zolta petelka- 1 vampir ale za kratami wiec nic nam niezrobi (niemozna go takze zabic)
    Zielona petelka- 2 slimy (uwaga zeby nas nieotoczyly ;) )
    Rozowa petelka 1 ds. Najlepiej go omijac chyba ze dla sportu (wtedy nalezy wziasc wiecej hmm/lmm)

Mysle ze pomoglem. ;) Cya

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania