Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: Knight - Jakie potworki

  1. #1
    konto usunięte

    Domyślny Knight - Jakie potworki

    Chciałbym w tym artykule zająć się sprawą knighta na jakich skillach, eq i lvlu chodzić, expić i blokować dane potworki. Po przeczytaniu Requestow wpadłem na post Filia the Dragon gdzie napisała, że daje na coś podobnego request. Dobra zaczynamy...

    Troll - słaby potworek dla knighta na początek dobry do zarabiania, lecz do 12lvlu dający dosyć mało expa i kasy. Polecam chodzić w "n00b secie" ze skillami ok. 25/25

    Rotworm- Naprawde dobry potworek do skillowania, lecz można też na nim dobrze wyexpić nawet do 20lvlu. Polecam chodzic w scale armie , b-legach steel helmie jakiś weapon z 20- 25atk i jakaś tarcza. Skille powinny wynosić ok. 35/35, 40/40.

    Larwa- Potworek dobry do expienia nawet do 30lvlu (ale to raczej dla wytrwałych). Larwa bije średnio, lecz truje dlatego nie polecam na niej trenować. Expic powinno sie bardzo fajnie w p-secie spike swordzie i dwarven/g-shieldzie z steel helmem. Skille powinny wynosic 40/40+. Najlepsze miejscówki sa w Ank.

    Dwarf- Potworek raczej tylko do treningu nie ma z nimi wyśmienitej miejscówki, a jak już ktoś znajdzie to pewnie z kupą ludzi ;]. Expić polecam nawet w "n00b secie", lecz przy dobrych skillach 45/45.

    Minotaur - Nawet dobry potworek do lootowania jak i do expienia. Daje dość dużo expa (50), lecz nie jest zbytnio mocny. Potworek dobry również do skillowania. Polecam chodzić na nie w p-secie steel helmie z jakims weaponem 25atk i dw-shield/g-shield. Skille powinny wynosić 45/45+.

    Minotaur Archer - Potworek według niektórych dobry do expienia sam specjalnie ich nie polecam. Dają dużo bołt i niekiedy kusze. Biją dość mocno, lecz maja bardzo słaby def. Polecam chodzic pow.25lv w p-secie weaponie 30atk+ i g-shield/d-shield. Ze skillami 60/60+ żeby nie zbierać dużych cengów.

    Dwarf Soldier- Potworek Genialny do expie jak i do lootowania. Dla młodych knightów jest to raj do zarabiania już nie małych pieniędzy. polecam chodzić pow. 25lvlu w p-secie najlepiej k-secie weapon 30atk+ d-shield/tower shield, a skille najlepiej 60/60, żeby nie zrywać dużo, mocnych cengów.

    Ghoul - Potworek dobry do lootowania i dość słaby, exp też nie najgorszy nawet powiem, że dobry. Często summonowany przez sorców specjalnie dla knightów, którzy na nich skillują. Jeśli będziecie chcieli być dobrymi knightami napewno z tym potworkiem będziecie mieli styki ;]. Polecam chodzić w k-secie weapon: 32atk+ tower shield. Skille pow 50/50. Ghoul i tak zabiera najwięcej z life drain więc skille nie są najważniejsze

    Scarab - Bardzo dobry potworek do expienia, loot jako taki ale raczej zwróci Ci się za Uhy. Najlepsze miejscówki są w Ank. Ma dość sporo życia . Polecam expić pow. 30lvla skille 70/70+ eq: k-set weapon 35+ i tower/medusa shield.

    Cyclop- Potworek też bardzo dobry do expienia, lecz żeby loot sie zwrócił potrzeba już raczej lepszego lva. Cyclop nie jest potworem bardzo dobrym, ale raczej występuje w grupkach dlatego gdy zaatakuje Cie pow 3 Cyclopow możesz mieć malutki problem ;]. Polecam chodzić pow. 30-35lvlu skille: 65/65++. Eq:Tutaj może być na starszych światach c-set lecz k-set powinien wystarczyć weapon pow 35atk. tower/medusa/vamp shield.

    Beholder - Potworek na 40lvlu nawet dobry do huntowania, bardzo często wypadają morning stary jak i longswordy. Potwór ten atakuje magią, więć potrzeba dużego skillu w sword/axe/club i dość mocnego atk. Polecam chodzic pow 30lv skille: 70/70 imho przy skillach 60/60 można bic bez problemu ale moze się nie zwrócić. żeby szybko ubić set nie jest strasznie ważny weapon najlepiej pow 37atk.

    Slime - Potworek dość dobry do expienia. Daje aż 160 expa jak na słabą siłe potwora, lecz nie ma za niego loota i rozmnaża się, polecam dobrze obserwować "matke" i atakować tylko ją, ponieważ atakowanie synów jest strata czasu i uhów. Polecam chodzic pow. 25lva skille : 45/45++ eq: weapon 30atk+. p-set/k-set dragon shield.

    Orc Berserker(zerk)- Dosyć mocny potworek bardzo mocno bije, lecz jego obrona jest praktycznie zerowa. Po Zerku wypadają czesto halabardy, które kosztują 400GP. Na zerki radze chodzic na lv pow. 35 ze skillami 70/70 eq : jakiś k-secik weapon 36+ crus-helm.

    Orc Leader- Orc Leader ma dość dobrą obrone, lecz ma słaby atak. Wypadają z niego w-helmy i p-legi. Solować można już od 25lva z dość dobrymi skillami. Polecam chodzić pow 30-35lv skille: 70/70-75/75, a eq: k/c-set jakis weapon 36atk+. Polecam również chodzić z 2 reczną bronią (dl lub gs)

    Guard - Ahhhh te Dwarfy każdy jest rajski ;]. Jeden z najlepszych nawet na h-lvlach potwór do expienia, lecz potwór niestety dość silny dlatego na exp radze wziąść naprawde dużo UH. Loot z niego wypada świetny. Polecam chodzić pow 30-35lvla skille 70/70+ a eq: k-set przy wiekszych skillach, lecz radze c-seta crus helmet i weapon 40+.

    Potworki Do Blokowania...

    Orc Warlord- Solować tego potwora nie ma co... Blokować można od miej więcej 30lvlu skille : 70/70-75/75. eq jak u leadera. Blokować wogóle nie polecam bo loota nie ma zbytnio dobrego

    Dragon - Potworek bardzo często blokowany, jest on huntowany nawet przez low lvli jednak lootowanie na nim jest w 90% bardzo nieopłacalne chyba, że na wiekszych lvlach. Blokować można próbować jush od 18lvlu 60/60+ w p-secie c-helmie i dobrym shieldzie moze być d-shield. Jednak na takim lvlu blokowanie Dragon jest wogóle nieopłacalne. Polecam blokowac (może sie zwróci) ok. 30lvlu + skille 70/70+ k-set crus- helmet p-ammy i jakis shield moze być tower.
    Jestem taki dobry, że wam nawet screena znalazłem autorstwa Foow(Aliena)
    http://img218.echo.cx/img218/2787/smokmatix5ov.jpg

    Giant Spider - Jest on bardzo szybkim stworem i chyba jednym z najczęściej lurowanych. Można go nawet nawać udręką Venore ;]. Blokować można nawet na 25lvlu w k-secie i dobrym shieldzie np. Tower. To blokowanie jest też naprawde wielką stratą uh. Spokojnie można je huntować z raczej zarobkiem pow. 40lvlu skillami 80/80 i jakims c-setem crus -helmem może jush nawet rh p-ammy i jakis dory shield moze być vamp.

    Dragon Lord - Jak ktoś kiedyś napisał chyba Alien "Starszy kuzyn smoka". Jest to potwór już naprawde lepszy, blokować można dla kozaków nawetz sporym szczęściem na 30lvlu. Jest to też oczywiście kompletna strata uh. Polecam blokować pow 45-50lvlu chociaż i tak może sie nie zwrócić. Skille : Tutaj skille nie są zbytnio istotne . eq: to jakiś c-set rh p-ammy i może już demon shield.

    Blokować można nawet - Chodziło mi o to, że jeśli chce ktoś bloknąć potwora dla "sportu" może już próbować od lvlu którego podałem, lecz naprawde w tym przypadku trzeba być ostrożnym.

    Będe poradnik edytować bardzo mile widziana jest pomocna dłoń doświadczonych graczy, jak i screeny, filmy i poprawianie moich błędów.

    Dziękuje za pomoc :
    -Alienowi



    edit by alien (26 V) :
    -Od teraz kazdy post w ktorym ktos pochwali sie na jakim to on swietnym niskim lvlu zabil jakiegos tam swietnego potworka rowna sie 100pkt. ostrz.- -
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 19-06-2005, 17:07

  2. #2
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    -Od teraz kazdy post w ktorym ktos pochwali sie na jakim to on swietnym niskim lvlu zabil jakiegos tam swietnego potworka rowna sie 100pkt. ostrz.-


    edit
    (26 V) : temat wyczyszczony ze zbednych syfow.

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    Może by mnie ktoś pochwalił bo nie doceniony sie czuje ;<. Jak zaczną mnie chwalić to usune ten post PP;.

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    Fajny poradnik ale moim zdanim przydaloby sie troche wiecej potworkow szczegolnie tych silniejszych =)

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    Niezbyt to az taki fajny poradnik bo zawyza sile potworków juz jak przeczytalem ze na slima od 25 lvl to przestalem czytac lajtowo mozna sobie poradzic na o wiele nizszym

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dragon Lord - Jak ktoś kiedyś napisał chyba Alien "Starszy kuzyn smoka". Jest to potwór już naprawde lepszy, blokować można dla kozaków nawetz sporym szczęściem na 30lvlu. Jest to też oczywiście kompletna strata uh. Polecam blokować pow 45-50lvlu chociaż i tak może sie nie zwrócić. Skille : Tutaj skille nie są zbytnio istotne . eq: to jakiś c-set rh p-ammy i może już demon shield.
    Chyba nigdy nie blokowałeś smoczego lorda, wtedy wiedziałbyś jak mocne uderzenia potrafi zadać ten potwór. Przy skillach ponizej 65 ten smoczek nas poprostu zmiecie( no chyba że będziemy mieli uhów jak na anihilatora). Proponuje blokować od około 40 poziomu przy skllach 70/70 z bardzo dobrym eq. Można pomagać sobie hmm by zdobyć jakiś exp i szybciej zabić gada.

    Giant Spider - Jest on bardzo szybkim stworem i chyba jednym z najczęściej lurowanych. Można go nawet nawać udręką Venore ;]. Blokować można nawet na 25lvlu w k-secie i dobrym shieldzie np. Tower. To blokowanie jest też naprawde wielką stratą uh. Spokojnie można je huntować z raczej zarobkiem pow. 40lvlu skillami 80/80 i jakims c-setem crus -helmem może jush nawet rh p-ammy i jakis dory shield moze być vamp.
    Tu też kolejny rażący błąd tępiciela pajęczaków. Zabrzmiało to tak jak bys miał zamiar chodzi na gs solo w dodatku z tarczą.
    Jeśli ktoś ma zamiar zabijać gs zasadniczo są dwie metody:
    1 Skille 65+, tarcza i bron jednoręczna o dużym defie, poziom ok 25-30, dobre eq i 9 parceli. Taktyka jest prosta wywabiamy bestie pojedyńczo i na full defie zabijamy z hmm. Zużywamy przy tym ok 1-6 uhów i 6-8 runek hmm. Otaczamy się parcelami jeśli zamierzamy stać w miejscu jeśli uciekamy i walimy z hmm parcele sa zbędne(chodzi tu oto żeby poisony nie zmniejszały naszej szansy na blok)
    2 Skille 85+ broń dwuręczna, best eq, poziom ok 70+. Tu strategia jest prosta podchodzimy i walczymy, koniecznościa są parcele by unikać kontaktu z poisonami. Mimo bardzo dobrego wyposażenia i skilli pajączek może nam wsadzić hita za 200 hp co jednak zdarza się niezwykle rzadko nie można tego wykluczyć. Zejdzie nam ok 0-15 uhów.

    Błedów pewnie zrobiłeś więcej ale nie chce mi sie już ich wytykać ogólnie nie tak żle na w skali ocen 1-6 dam ci 3+ za ten "poradnik"

  8. #7
    konto usunięte

    Domyślny

    @up
    Elfendi zgadzam się z Tobą odnośnie Dragon Lordów
    ale przy Gs-ach parcele nie są potrzebne bo i tak je przesunie ,co do solowania uważam że to z deka niebezpieczne
    u are exhausted :P
    u are dead :D

    @down
    no wiesz mając 41 lvl i skille po 72 uczęszczałem na of no i mniej wiecej taki loot miałem(zabijając około 340~ liderów ):
    -około 12 sword ringów
    -1 p legsy
    -po 2-3 bp scimitarów, longswordów i plate shieldów
    -1 warrior helmet , którego gościowi jebnołem bo był przez chwilę afk :P
    wystarczy czy inne potworki tez mam wyliczac??

    a apropos gsów :
    Spokojnie można je huntować z raczej zarobkiem pow. 40lvlu skillami 80/80
    huntowanie to chyba jest solo yyyyyyy >.<

    Witam !
    No w miarę jest ten poradnik choć chciałbym dożucić parę uwag.
    po 1.

    Beholder - Potworek na 40lvlu nawet dobry do huntowania, bardzo często wypadają morning stary jak i longswordy. Potwór ten atakuje magią, więć potrzeba dużego skillu w sword/axe/club i dość mocnego atk. Polecam chodzic pow 30lv skille: 70/70 imho przy skillach 60/60 można bic bez problemu ale moze się nie zwrócić. żeby szybko ubić set nie jest strasznie ważny weapon najlepiej pow 37atk.

    hum....
    troszeczkę podniosłeś poprzeczkę w zasadzie na beho można huncić od 25 lvl-a z 2h weapon ze skillami 60+/60+
    żeby nas zbytnio nie raniły

    po 2.

    Orc Leader- Orc Leader ma dość dobrą obrone, lecz ma słaby atak. Wypadają z niego w-helmy i p-legi. Solować można już od 25lva z dość dobrymi skillami. Polecam chodzić pow 30-35lv skille: 70/70-75/75, a eq: k/c-set jakis weapon 36atk+. Polecam również chodzić z 2 reczną bronią (dl lub gs)

    ja hodziłem na nie i uwazam że są nieopłacalne
    mało expa słaby loot no chyba że ktoś sword ringów potrzebuje bo one w miarę często lecą

    po 3.
    Guard - Ahhhh te Dwarfy każdy jest rajski ;]. Jeden z najlepszych nawet na h-lvlach potwór do expienia, lecz potwór niestety dość silny dlatego na exp radze wziąść naprawde dużo UH. Loot z niego wypada świetny. Polecam chodzić pow 30-35lvla skille 70/70+ a eq: k-set przy wiekszych skillach, lecz radze c-seta crus helmet vamp shield i weapon 40+.

    jedno pytanie czy ty myślisz że ktoś będzie miał sov-a albo stonecutter-a???
    większość ludzi chodzi na guardy z 2h weapon

    po 4.

    Giant Spider - Jest on bardzo szybkim stworem i chyba jednym z najczęściej lurowanych. Można go nawet nawać udręką Venore ;]. Blokować można nawet na 25lvlu w k-secie i dobrym shieldzie np. Tower. To blokowanie jest też naprawde wielką stratą uh. Spokojnie można je huntować z raczej zarobkiem pow. 40lvlu skillami 80/80 i jakims c-setem crus -helmem może jush nawet rh p-ammy i jakis dory shield moze być vamp.

    no to żeś powiedział
    knightowi gs-iki się bardzo rzadko zwracają no chyba że masz bardzoo wysoki lvl muwie około 80+/-
    no i na nie to się chodzi z 2h weapon chyba że ktoś jest po Anihilatorze
    Ostatnio zmieniony przez sysak : 12-06-2005, 20:55

  9. #8
    konto usunięte

    Domyślny

    @UP and UP
    Państwo czytać nie umieją szkoda ... ;<. Napisane jest literami potworki do blokowania? Co mam napisać jak VAX czcionką 5265427714661378 P:.

    @UP
    Nie zwracają się? EeeEeeE Ty chodziłeś na nie troche ? Czy byłeś na 3 i się nie zwróciło.

    @Do Guardów
    Ach wpadka miała być dwuręczna a napisałem, żeby założyć Vampire Shielda.

    @Edit
    Do dli. Zaproponował mi Alien żeby tak napisać więc do niego pretensje a n 40lvlu nie będziesz miał 75/75+ x.X

    @DO Leaderów

    Otóż dużo knightów hunci na OF i exp jest bardzo szybki a za uhy sie niekiedy zwróci.

    2Edit

    Jeszcze jakieś wątpliwości, ze poradnik nie ładny?

    3Edit

    @UP
    Nie no poprostu brak mi słów jest napisane bykiem potworki do blokowania. Wy udajecie takich debili czy tacy jesteście?

    @Do leaderów
    Nie będe sie klucił ja powiem tak ty powiesz tak. Ja powiem tylko, ze sprawe z leaderami mocno przedyskutowałem z Alienem.
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 12-06-2005, 21:33

  10. #9
    konto usunięte

    Domyślny A mi sie podoba

    kończe zaraz skilować ( no może nie tak zaraz ;) ) i ten poradnik bardzo mi sie przyda. Co do zastrzeżeń mało troche potworków, może walnąłbyś pare innych tak dla sportu np. nie wiem jaka sprawa jest z ds lub mino guardem :716: pozatym poradnik bardzo rzeczowy jak dlamnie 4+ :pppp

    napisz coś jeszcze dobrze ci wychodzi......

  11. #10
    konto usunięte

    Domyślny

    Orc Warlord- Solować tego potwora nie ma co... Blokować można od miej więcej 38lvlu skille : 70/70-75/75. eq jak u leadera. Blokować wogóle nie polecam bo loota nie ma zbytnio dobrego

    Koleś co sie tak pienisz ale widać masz ku temu powody. Widze że udało ci się odeprzeć większość ataków na twój "poradnik". Ale pominąłeś kilka szkopułów. Oto jeden z nich /\
    Zarzucas mi że na na 40 poziomie nie można mieć skilli 75/75 a tymczasem sam okreslasz je na... 38 poziomie!! NIe wiem czy robisz sobie z ludzi żarty czy poprostu masz kłopoty z pamięcią co ?
    A tego napisu potworki do blokowania albo nie zauważyłem albo raczej potraktowałem go dwuznacznie bo raz piszesz huncić a drugim bloczyć a knight w sumie może solować prawie każdego potwora więc może więcej zrozumienia.

  12. #11
    konto usunięte

    Domyślny

    poradnik moze byc :]

  13. #12
    konto usunięte

    Domyślny

    @Xolto
    Na 40 lvl knightem nieblokniesz Dla Oo
    Widziałem (nawet sam byłem) 44 Master sorcem Solo na dla ...
    Jak jesteś szybki i nieżal ci sd (:P) To pujdzie solo >.<

    To na tyle ... A skille na 40lvl 75/75+ niesą wykonalne ? O.O

    Takie są moje odczucia, jeżeli się mylę to napisz :643:

  14. #13
    konto usunięte

    Domyślny

    Xoltro świetny poradnik!
    Napisz jeszcze pare potworków i bedzie git.

  15. #14
    konto usunięte

    Domyślny

    ja się już nie będę kłócił po prostu napiszę podobny artykuł z większą ilością potworków , które sam biłem

  16. #15
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Edit
    Do dli. Zaproponował mi Alien żeby tak napisać więc do niego pretensje a n 40lvlu nie będziesz miał 75/75+ x.X
    Chodziło mi tu o to że i tak na tym lvlu masz skille 75/75. A ten tekst był ironią...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam MEDIVIA - SPECTRUM/LEGACY - 33~knight,55~knight,23~knight,18~druid itd
    Przez thebattlestar w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-01-2016, 01:30
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 25-10-2015, 07:49
  3. 16 knight 64/62 pacc - gdzie expić jakie taski brać?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 27-04-2012, 18:01
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-02-2011, 20:23
  5. 79 Knight - Jakie EQ i Miecz na PVP świecie
    Przez hihotek69 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 24-08-2010, 12:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •