Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 46 do 50 z 50

Temat: O wszystkim i o Midasie

  1. #46
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Crus ;

    Np ten @PrlOTS ;
    i jakis @profdrhbinz ; ale tutaj nicku dobrego nie znam bo niestety dzisiaj zostal jego temat wyczyszczony z postow tych multi zostal tylko post @Meo ; ktory ostrzegal ze za kolejne multi jedyne co robi to uwaga uwaga USUNIE temat za multi ktorym bumpowal temat mentionowal ludzi i ich wyzywal na odpale niczym pies po ujrzeniu uski w ramionach ciacha
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 21-05-2018, 22:47

  2. #47

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nic o nas bez nas, @Crus sprawę wyjaśniałem z moderatorem @Vadim i ogólnie w moim temacie z reklamą mojego serwera, niektórzy z ekipy wspólnego lizania się po jajkach tworzą ciężki spam przez co mam utrudnioną możliwość reklamy obecnej edycji mojego serwera i zapowiedzi przyszłej :/

    Co do MC było ono założone w celu wyjaśnienia bana, po wyjaśnieniu sytuacji MC dostało perm bana, a ja uczciwie przeczekałem okres banicji. Moderator, który mnie zbanował rozmawiał ze mną na PW z mc konta, wszystko było legit możecie iść spać ;)
    Ostatnio zmieniony przez Midas : 21-05-2018, 23:04

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Exura sio "boruwa

    mam nadzieje, że to uleczy Twojego warna po miesiącu wrrrrr


    Rozumiem Crus, że jako osoba która interweniowała raz już w sprawie z jego multikontami mogłeś zapomnieć o tym, ale, że zwarnowałeś polaka rodaka za aż 70?!

    Midas- osoba agresywna która nie powinna mieć pozwolenia na używanie portalu "Torg.pl Powered by vBulletin Version 4.1.5 ",
    obraża użytkowników którzy z początku chcieli tylko wytłumaczyć na czym polega problem z jego open tibia serwerem, przy pierwszej banicji podbijał temat z paru multikont,
    po banicji wrócił z zdwojoną siłą i oprócz obrażania w formie słownej publicznej, dorzucił obrażanie w formie słownej niepublicznej redbagowej, zaczął masowo redbagować całą społeczność
    graczy Open Tibia Serwerów pod szyldem "TORG Powered by vBulletin Version 4.1.5 ".


    Dałeś warna 70 za zwykłe słowo?

    Ale zbanować za uprzykrzanie czasu wolnego użytkownikom forum którego Ty jesteś strażnikiem pod wezwaniem Archariusa już nie możesz?

    eh....
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  5. #49

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    201
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zwykła nagonka kilku chamów, którym nie udało się zniszczyć serwera PrlOTS, w którym głównie się udzielam (no i kilka postów w temacie serwera na którym pograłem 2 dni..), ogólnie bumpuje swój temat z zapowiedzią mojego serwera i jednocześnie reklamuję obecną edycję. A system reputacji na torgu jest jaki jest i z czym chcesz walczyć? Czy zauważyłeś, żebym ja płakał o redbagi?

  6. #50
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,742
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Dobra cicho, on chciał tego warna to co zrobię :/


    Robimy tak, zamykam temat w pizdu, od teraz za każdy redbag z obrazą od Midasa leci #50, więc 2 takie i ban (i vice versa wy niemiłe skurwysyny), każdy post z obrazą to samo, każde mc, które będzie postować ma iść do mnie na pw i leci za to perm.

    Elo
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •