+ Nowy post
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 1 2
Pokazuje wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Protest niepełnosprawnych w sejmie

Data rejestracji
    May 2018
    Siła reputacji
    0
    Wartownik nie jest już randomem

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak tu chodzi o ludzi których pięta boli, no kurwa albo piszemy poważnie albo jesteśmy ignorantami xD
    ale ja pisze poważnie, boli pięta.

Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Niepelnosprawni niezdolni do jakiejkolwiek pracy oraz niepelnosprawne dzieci to są jedyne osoby, które powinny otrzymywac jakikolwiek socjal
    nie widze problemu żeby przekazywać pieniądze dla inwalidów, jeżeli ktoś ma taką potrzebe.
    Ostatnio zmieniony przez Wartownik : 16-05-2018, 00:19

Notoryczny Miotacz Postów Vailandur jest teraz offline
    Data rejestracji
    Mar 2016
    Położenie
    Nie
    Siła reputacji
    3
    Vailandur wkroczył na salony Vailandur wkroczył na salony

Domyślny

w socjalistycznym systemie jest niewielka sklonnosc do dzialalnosci charytatywnej, poniewaz kazdy ma od malego wpojone ze to panstwo sie opiekuje obywatelami. Zupelnie sie bym zgodzil, ze to ludzie powinni wspierac swoich sasiadow, ale to sie jedynie sprawdza w kapitalizmie. Super to wyglada w krajach muzulmanskich gdzie obok absolutnego zakazu pobierania podatku dochodowego to jalmurzna jest obowiazkiem kazdego muzulmanina i jest zapisana nawet jako jedno z obowiazkow w koranie

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    3
    Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    no dokładnie zamiast posłać jednego z drugim do roboty to ich po sejmach ciągają
    Przypominam że to nonstop Platforma Obywatelska pilnuje żeby niepełnosprawni nie dostali dzięgów, a PiS chce wprowadzić, ale opozycja krzyczy że nie. Brakuje mi tych pieniędzy, bo chciałbym odrobić straty za zniszczony związek z Sandrą, wolność i życie, jakie zafundowała mi firma DS Fokus z białostocką kurwą policyjną. Należą mi się duże pieniądze za ciągłe szykany i oczernianie mojej osoby ale to Polska, w USA bym już dawno dostał azyl w Kanadzie i 6-10 mln dolarów zadośćuczynienia a tu ni pocałuj w dupę ni przepraszam. Jebana policja cieszy mordę. Renta mi się nie należy, ale dymam w cipę sepleniącą kurwę z ZUSu, niech bulą, chuj w dupsko dla kurew z ZUSu. Poszedłem i w prywatnej klinice wyniki w normie, chuj wam w dupę tęczowe śmiecie jesteście oszustami i złodziejami i wara od Prawa i Sprawiedliwości.
    Co mi zrobiła Platforma Obywatelska?

https://www.youtube.com/watch?v=aLLkJEuEMiQ
    O tym jak banda złodziei ośmieszyła mnie na cały Olsztyn, Warszawę i Białystok.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    12
    Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Taidio ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Pies napisał Pokaż post
    w USA bym już dawno dostał azyl w Kanadzie i 6-10 mln dolarów zadośćuczynienia a tu ni pocałuj w dupę ni przepraszam.
    xD

Data rejestracji
    Sep 2005
    Położenie
    Olesno/Kraków
    Siła reputacji
    13
    Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Boryna ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    =Super to wyglada w krajach muzulmanskich gdzie obok absolutnego zakazu pobierania podatku dochodowego to jalmurzna jest obowiazkiem kazdego muzulmanina i jest zapisana nawet jako jedno z obowiazkow w koranie
    e, pierwszy raz słyszę żeby w krajach muzułmańskich nie obowiązywał podatek dochodowy. Nie pobierają go pewne kraje Bliskiego Wschodu(Kuwejt, Katar, ZEA) ale to raczej efekt prowadzonej przez nich polityki ekonomicznej niż nakaz religijny.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania