+ Nowy post
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 2 3 4
Pokazuje wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Oswajanie kota

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    3
    Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To sa koty a nie lwy pojebie
    To nie lwy, tylko rrrrwy, co mówią kurrrwa, albo rrrrwa jak ich się drażni. Lubię czasem pozłościć moją lwiczkę, ale bym za nic jej nie zamienił np. za psa (rwa). Psa ma kolega, a ja udziały, wydatek jak bym płacił za mieszkanie, a żre karmy 700-800g dziennie w wieku dorastania (12mcy dalmatyńczyk) i chudy, ja bym od razu się roztył gdybym wpieprzał dziennie po 5-8kg mięsa i kartofli. Tak czy inaczej muszę mu kupić pas w aptece od rwy kulszowej, bo jak znajdzie kija na spacerze to wydaje dźwięki podobne do "rrrrrwaaaa" "kurrrrrrwa", a nie jak normalny pies poda kija przyniesie odda itd. Tzw. pospolita "kulszóweczka".
    Co mi zrobiła Platforma Obywatelska?

https://www.youtube.com/watch?v=aLLkJEuEMiQ
    O tym jak banda złodziei ośmieszyła mnie na cały Olsztyn, Warszawę i Białystok.

Data rejestracji
    Nov 2013
    Położenie
    nigeria
    Siła reputacji
    6
    gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga gary tyler fox tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    pierwszy raz zgadzam się z tym użytkownikiem aczkolwiek musisz przyanać że doublelift to pierdsolone ścierwo a nie adc co pokazał na MSI
    radze wypluc te slowa po tym meczyku z flash wolves ;]] jeszcze opierdoli rng i lecimy po zloto hehhx

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Piła
    Siła reputacji
    14
    tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tibia77 : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

A na chuj ci kot, ani to ładne ani mondre
    Co innego taki szczur. Nie dość, że piękne, to bardzo inteligentne. Jak te tu, na przykład:

Ten moment od 2:44 jak laska go woła na podwórku, a on od razu biegnie i wskakuje jej na nogę jest taki słodki :))
    A pokaż mi teraz kota który tak zrobi. Żodyn kurwa bo som za głupie lub zbyt zadufane. Albo jedno i drugie.
    Nie mówiąc już o tym, że taki kot to se co najwyżej może na chomika polować, a jakby takiego szczura zobaczył, to by się zesrał ze strachu

O, albo to, kasti porobiony przez szczura:

Ostatnio zmieniony przez tibia77 : 15-05-2018, 14:46

Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4
    Yogurt wkroczył na salony Yogurt wkroczył na salony Yogurt wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    A na chuj ci kot, ani to ładne ani mondre
    Co innego taki szczur. Nie dość, że piękne, to bardzo inteligentne. Jak te tu, na przykład:

Ten moment od 2:44 jak laska go woła na podwórku, a on od razu biegnie i wskakuje jej na nogę jest taki słodki :))
    A pokaż mi teraz kota który tak zrobi. Żodyn kurwa bo som za głupie lub zbyt zadufane. Albo jedno i drugie.
    Nie mówiąc już o tym, że taki kot to se co najwyżej może na chomika polować, a jakby takiego szczura zobaczył, to by się zesrał ze strachu

O, albo to, kasti porobiony przez szczura:

Rato maldito.

W sumie, mi tez sie wydaje, ze kot albo kasti to slaby pomysl na zwierzaka i taki mlody, zadbany szczur wydaje sie duzo lepsza opcja.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania