Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Jak w skrócie grać nasusem?

  1. #1

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    208
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Jak w skrócie grać nasusem?

    czyli:

    - robić coś pod ap? (czy niekonieczne? mam na myśli, że częściej stakować)
    - Jakie mniej więcej runy? tzn. jest inspiracja i determinacja, czy coś innego?
    - jak budować pod tanka?
    - coś mam wiedzieć? xD wiem jak grać na topie.
    - jak grać na op typu darius czy shen czy coś tam xd ?

  2. #2
    Avatar mieciu123
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    86
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    http://www.probuilds.net/champions/details/Nasus

    Na większość pytań odpowiada. Granie na otp i przegrywanie na linii ogranicza się chyba tylko do stackowania pod turretem. Jestem tylko śilwerem, może dostaniesz więcej porad. :P

  3. Reklama
  4. #3
    orjannilsen1

    Domyślny

    nie skupiać się tunel vision na farmienie
    zejść z linii w odpowiednim momencie(jak cie jebie w dupe pantheon to wypada opuścić linie nie robiąc 0/7)
    gdy wygrasz linie też wypada w pewnym momencie zejść i pomóc bo nafeedowany nasus nic nie zrobi gdy twoj bot jest 3/20
    runy chyba klepto, teraz już nie wiem czy to jest grane jak wcześniej jak nie to tą łape z resolve
    bild raczej trinity+tank itemy typu frozen heart,spirit i co tam chcesz

  5. #4

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    49
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    1. Robienie go pod AP nie jest najlepszym pomysłem. Jego sila polega na stackowaniu. Grając go pod AP i maksując E będziesz zbyt szybko czyścił fale.
    2. Nasusa można grać pod tanky runy (pod graspa), pod klepto (nie polecam, bo na poczatku malo co z tego wyciągniesz) i Dark Harvest (ja nim gram w ten sposób i jest to bardzo przyjemne, ale nie zawsze Ci się uda, bo możesz nie miec okazji skutecznie farmic)
    3. Jak budować pod tanka ? Twoim core itemem jest Sheen. Więc jeżeli chcesz iść typowo w tanka - robisz ice gauntleta, chcesz iść bardziej w DPS robisz trinity force. Reszta to zależy na co grasz. Jeżeli jest to przykładowo Swain to robisz sobie Spirit Visage, jeżeli postać typu Riven/Darek to fajnie jest mieć Omena.
    4. Jedyne co masz wiedzieć o Nasusie, to że jego największym potencjałem jest farmienie Q. Jeżeli w 20 minucie będziesz mial poniżej 100 stacków na Q to możesz równie dobrze wyjść z gry.
    Granie na Darka jak i na Shena to kwestia ciagłego wardowania (zeby przypadkiem junger Cie nie zabił w early bo to boli pieska niestety) i dobijania creepków z Q. Bardzo nudna linia. Podchodzisz do minionka, stackujesz i uciekasz do tyłu i tak w kółko. Pamiętaj żeby sobie brać W na drugi skill ponieważ jeżeli masz junglera z rączkami, to prawdopodobnie zgankuje Ci topa, szczególnie na Darka, który nie ma żadnej ucieczki. Jak już będziesz miał ok 200 stacków i powiedzmy sobie Iceborna, możesz się z nimi trejdować. Podchodzisz, E pod giry i nawalasz z Q, nie zapominając o W na samym początku. Jak poznasz postać i będziesz wiedział ile możesz zrobić DPS w danym czasie to zaczynasz od R (daje Ci szybsze Q co daje wiecej DMG, W, E pod nogi i ciśniesz typa ile się da). Graj sobie z tp na takie postacie, bo potrafią zaboleć i czasem we wczesnym etapie będziesz musiał się wrócić do bazy podczas gdy creepy beda się puszowały w Twoją stronę, wtedy TP będzie zbawienny.

    To chyba wszystko :)

  6. #5
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Czemu AP pushujący nasus byl kiedys OP a teraz nikt tak nie gra?

  7. #6

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    49
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Z mojego doświadczenia wiem, że Nasus po prostu, tak jak wspomniałem, czerpie swoja siłę ze stacków i jest o wiele bardziej użyteczny dla teamu będąc tanky/dps. Grając pod AP jesteś typowo pusherem. W 80% teamek będzie darł na Ciebie japę, że im nie pomagasz w TF. Podczas gdy Ty będziesz pushował oni będą padali we 4ch na innym lanie. Dlatego jest to dosyć słaba opcja.

  8. #7
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Tanky nasus jest najlepszy, jesli dobrze wam linię pójdą to możesz pobawić się w kryty bo nie ma nic lepszego od kryta za 2k w adc ;3

    Ale tak jak mówie, leć pod tanka i zrób coś na cdr najlepiej.
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  9. #8

    Ekspert: League of Legends Meo jest teraz offline
    Avatar Meo
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,868
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu AP pushujący nasus byl kiedys OP a teraz nikt tak nie gra?
    bo żuki były silne, a teraz niby mógłbyś grać jako zamiennik bannera, ale większość topów już się nauczyła trzymać dematerializery
    a taki sion nie traci swojej siły pushując prawie równie dobrze jak nasus pod kilka doranów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends [PORADNIK] Aby grać lepiej, musisz grać lepiej: Split push
    Przez Aureos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2016, 21:45
  2. Dylemat - bot - grać albo nie grać xD
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 02-01-2011, 22:34
  3. Grać czy nie grać?
    Przez Ziippo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 01-10-2010, 03:07
  4. Jak to w 1h można przestać grac w tibie.
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post: 21-10-2009, 17:41
  5. Odpowiedzi: 175
    Ostatni post: 29-03-2008, 07:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •