Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: rzucanie palenia

  1. #16
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie ma czegos takiego jak rzucanie poprzez ograniczenie, albo rzucasz i nie palisz albo palisz. Ja w tamtym roku stwierdzilem sobie w ciagu dnia ze chuj nie bede palil i 3 miesiace ani jednego nie zapalilem. Fakt ze wrocilem do nalogu, ale ogolem przynajmniej sie przekonalem ze da sie rzucic. A pale juz z 9-10 lat i od 5 po 2-3 paczki dziennie klikaczy/niebieskich

    ^To^


    ja zaczynam palic co kilka miech. i rzucam na nowo po 2-3 paczkach.

  2. #17
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja zastosowalem w rzucaniu swoja autorską metodę, bez zadnyh tabletech itp.

    Jak? po prostu nauczyłem sie, odmawiac sobie papierosa, w taki sposob ze np. palilem paczke dziennie, to w momencie jak chcialo mi sie juz bardzo palic, to po prostu odmawialem sobie i ustanawialem ze zapale za rowna godzine, tak tez robilem, kilka dni, pozniej postanowilem postawic krok dalej, odmawialem sobie papierosa od rana, i trzymalem tak az np do 15, kilka dn..i, pozniej odmawialem sobie az do poznego wieczora, palac wieczorem tylko kilka, 2-3, znow kilka dni takiego palenia, pozniej odmawialem sobie do wieczora, a wieczorem palilem tylko jednego papierosa, przez kilka dni, pozniej postanowilem odmowic sobie rowniez tego papierosa jedneg owieczorem i tak rzucilem xD

    jest naprawde dziecinnie prosto rzucic taka metoda, bo po calym dniu niepalenia nie masz az takiego problem,u zeby nie zapalic i i wieczorem, ja rzucilem, ale po kilku miesiacach z glupoty zapalilem jednego, 2, 3 i teraz pale...Marlboro 16.50, niedlugo 2 dychy na fajki bedzie trzeba wydawac
    Ostatnio zmieniony przez Pies_Pluto : 09-05-2018, 16:26
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A ja jak palę to czuję się jak Eric Lawson z reklam malboro z '60 także nie fikajcie bo mam buty kowbojki i czapke wpierdolkobojke


    rzucanie palenia-z15348188ih-eric-lawson-reklamie-papierosow-marlboro.jpg

  5. #19
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    rok 2018 a ludzie dalej pala papierosy XDDDD gardze wami psy najgorsze ja w zyciu wypalilem moze z 5 papierosów tak o z nudow i dla przypomnienia sobie dlaczego nie palilem w zyciu
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  6. #20

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Powodzenia, trzymam kciuki. Z fajkami nigdy nie miałem problemu, więc nie znam tego bólu, ale dwa dni temu bo 9 latach chlania postanowiłem rzucić to w pizdu.

  7. #21
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Poza tym po co ci te info jakie fajki ile czego maja, skoro najslabsze szkodza tak samo jak najmocniejsze i odwrotnie,

    wyjatkiem sa tylko fajki posiadajace np. polowe mniej tabaki w sobie, czyli slimy itp
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  8. #22
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jest kolosalna roznica miedzy jakims czesterem czerwonym a nawet takim laki strajkiem klikanym

  9. #23
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No wiadomo ze od nikotyny uzalezniony po tylu latach jestem a teraz pale szlugi ktore maja 2 mniej niz poprzednie, dzieki za rady ale sprobuje ta moja metoda rzucic palenie
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  10. #24
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Przez ostatnie 3 lata przepalilem jakis rok, ale strasznie porozrzucany,tzn. dlugie nie palenie (kilka msc) i powrot do nalogu ,takze chyba moge sie wypowiedziec troche xDD a ogolnie jaram od jakichs 10 lat, z dluzszymi przerwami

    najwazniejsze to nie wierzyc w iluzje jednego papierosa
    albo chcesz palic, albo nie chcesz.
    za kazdym razem moj powrot do fajek poczatkowal jeden papieros
    przeczytaj ksiazke allena carra, ona da Ci sile psychicznie i pomoze zrozumiec mechanizmy
    wspomagaj sie tabexem na poczatku, rownolegle z ksiazka, to jedyna pomoc chemiczna przy rzucaniu ktora ma naukowo szanse nam pomoc (i daje bardzo duzo!)
    tak naprawde nalog bedziesz czul tylko kilka dni, u mnie sa to 3-4 dni, pozniej cala chec jest w twojej glowie, przypomnienie sobie uczucia jak to swietnie bylo, gdy zaspokoiles na chwilke nalog
    moze nie jestem zbyt dobrym przykladem, bo co jakis czas do tego wracam, ale jestem pelny wiary, ze w koncu zapale tego ostatniego papierosa w zyciu (i nie bedzie to w dniuj mojej smierci). Aktualnie nie jaram 5 dni, jaralem przez jakies 3 msc, wczesniej 1.5 roku bez faji.
    jak ktos wie jak bezpowrotnie uporac sie z tym by sie nie przelamac na jakims melanzu predzej czy pozniej na jeden papieros, to niech wola xdd
    znów się widzimy

  11. #25
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    tez nie palilem 3 miesiace i wlasnie akurat tez tabexem sie zajadalem. najbardziej mnie martwi wlasnie spozywanie alkoholu bo przez te 3 miesiace co nie palilem alkohol mocniej na mnie dzialal mialem wiecej odwagi szybciej film mi sie urywal i bylem lekko agresywny - bylo to jakies 5 lat temu wiec moze mialem w tym czasiem jakis okres dojzewania i dlatego to
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #26
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    wydaje ci sie, pokrywalo sie z czyms innym xd
    alkohol jest o tyle pojebany ze robisz rzeczy ktorychh normalnie bys nie zrobil
    np jaranie fajek
    i to jest kurwa trudne
    znów się widzimy

  13. #27

  14. #28

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zgadzam się ze wszystkim. Jak chcesz rzucić to tu i teraz. A i warto sobie zrobić jakiś nawyk zamienny. obojętnie jaki. Głębokie oddychanie czy żucie gumy. Nawyk trzeba zastąpić jakimś innym.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 79
    Ostatni post: 24-10-2017, 21:33
  2. Rzucanie palenia
    Przez Halunek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 29-03-2016, 13:49
  3. Muzyka do palenia
    Przez Tatasek w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 28-10-2014, 21:24
  4. Rzucanie masowo smieci na depo [szybka pomoc]
    Przez Gwyhyr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 10-10-2011, 18:21
  5. Dalekosiężne rzucanie loota
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post: 13-08-2008, 14:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •