Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: rzucanie palenia

  1. #1
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,322
    Siła reputacji
    16

    Domyślny rzucanie palenia

    no przyszedl na mnie czas jestem regularnym palaczem od prawie 10 lat, od 7 lat palilem mocne - viceroye, marlboro, westy, teraz od miesiaca truje sie marlboro gold i za jakis czas chcialbym przezucic sie na cos jeszcze slabszego. macie jakies rady do tego albo najlepiej jakis spis jakie marki ile nikotyny w sobie maja i moze glupie pytanie moze nie, nie znam sie czy substancje smoliste tez uzalezniaja?

    przyklad do tabeli

    MARLBORO GOLD KS BOX
    sub.smoliste 6mg/papieros

    nikotyna 0,5mg/papieros

    tlenek węgla 7mg/papieros


    MARLBORO 100 BOX
    sub.smoliste 8mg/papieros

    nikotyna 0,7mg/papieros

    tlenek węgla 9mg/papieros

    BANDEROLA 2018
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  2. #2
    orjannilsen1

    Domyślny

    ja zaczynam tak
    Nie kupuje fajek, opalam znajomych. Po 3 fajce sie wkurwiaja i nie chca mi juz dawac. Bardzo mnie to cieszy. Znalazlem prace, w ktorej nie moge palic fajek tak o wychodząc. Ogolnie tylko trzeba miec motywacje i jakos sobie przemowic, ze szkoda zdrowia i kasy(ja wiem, ze chuj z tego bo z ranca tak sie chce XD) aa no i mozesz przejsc na klikane na poczatku

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    moj wujek palil przez 30 lat ponad i sobie normalnie w 1 dzien rzucil bo tak postanowil i huj. silna wola to podstawa

  5. #4
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie ma czegos takiego jak rzucanie poprzez ograniczenie, albo rzucasz i nie palisz albo palisz. Ja w tamtym roku stwierdzilem sobie w ciagu dnia ze chuj nie bede palil i 3 miesiace ani jednego nie zapalilem. Fakt ze wrocilem do nalogu, ale ogolem przynajmniej sie przekonalem ze da sie rzucic. A pale juz z 9-10 lat i od 5 po 2-3 paczki dziennie klikaczy/niebieskich

  6. #5
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ja zaczynam tak: nie pale a wami sie brzydze xD pozdro

  7. #6
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Gayaku napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moj wujek palil przez 30 lat ponad i sobie normalnie w 1 dzien rzucil bo tak postanowil i huj. silna wola to podstawa
    Potwierdzam, mój ojciec to samo. Może nie palił 30 lat ale kilkanaście. Rzucił z dnia na dzień. Tak to to tylko takie usprawiedliwianie się "a zapale mniej hehe udaje mi sie rzucać". W ogóle po chuj zaczynać palić, ani to przyjemne ani pożyteczne.

  8. #7
    Avatar Wair Toru
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ostrów Mazowiecka
    Wiek
    32
    Posty
    212
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    "Rzucenie palenia jest łatwe. Wiem, bo rzucałem kilka razy"
    A tak na poważnie to tak jak panowie wyżej napisali. Silna wola i rzucanie z dnia na dzień. Ja po 9 latach palenia powiedziałem sobie że rzucam. Napoczętą paczkę oddałem chrzestnemu bo zapytał czy mam poczęstować. Z początku zauważyłem, że wpierdzielam więcej słodyczy, ale z czasem i to mi przeszło.

  9. #8
    Torg User

    Domyślny

    moja mama rzucila z dnia na dzien po paleniu kilkanascie lat jak sie dowiedziala ze moja siostra jest w ciazy

    ziomek z mieszkania rok temu tez rzucil z dnia na dzien, nie palil ponad rok, teraz okazyjnie ale z tego co wiem dalej sie przymierza do calkowitej odcinki

  10. #9

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nigdy nie rzucisz jak bedziesz sobie "dawkowal" juz kurwa ile razy to widzialem. Rzucasz albo nie prosta pilka, zadne tabexy, desmoxany inne chujostwa ci w tym nie pomoga

  11. #10

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    polecam tą słynna książkę o rzucaniu palenia. to nie jest silna wola tylko zrozumienie pewnych mechanizmów w naszej głowie. na drugi dzien nie chce ci się już palić, bo głód nikotynowy to trochę mit.

  12. #11

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no normalnie mordo jak rzucanie palenia to robisz tak, idziesz do znajomego dostawcy bierzesz gieta badz wiecej, i nastepny krok zapraszasz ziomeczkow albo spotykasz sie gdzies z nimi i mowisz dobra jaramy Panowie ja rzucam palenie i elegancko wlasnie rzuciles palenie pozdro

  13. #12
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Jaanek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    polecam tą słynna książkę o rzucaniu palenia. to nie jest silna wola tylko zrozumienie pewnych mechanizmów w naszej głowie. na drugi dzien nie chce ci się już palić, bo głód nikotynowy to trochę mit.
    to
    ja rzuciłem z dnia na dzien 2 albo 3 latat temu nawet nie pamietam xD a paliem przez chyba 6lat. ciekawostka, autor zacheca aby w trakcie czytania ksiazki caly czas palic w sensie sprobowa rzucic dopiro po przeczytaniu całej
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  14. #13
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ja sobie kupiłem e papierosa w celu rzucenia zwykłych i chuj paliłem tego elektronicznego 10x częściej

    no aż w końcu wlał mi się liquid do pyska, uderzyłem w stół powiedziałem basta i przestałem palić, dlatego polecam przestać kupować fajki i zobaczyć co się z nami dzieje trzymam kciuki pozdro

  15. #14
    Avatar Drake.
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    683
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    po 10 lat palenia i tak masz już płuca zczarniałe, więc wyjebane w to ziom

  16. #15
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    płuca są trochę jak wątroba i się renegerują, całkowita regeneracja trwa 20-30 lat, przyjmuje się, że rzucając palenie w wieku 25 lat, nawet jesli paliło się 10 lat po paczce dziennie daje w wieku 60 lat takie same płuca jak człowiek, który nigdy nie palił

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 79
    Ostatni post: 24-10-2017, 21:33
  2. Rzucanie palenia
    Przez Halunek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 29-03-2016, 13:49
  3. Muzyka do palenia
    Przez Tatasek w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 28-10-2014, 21:24
  4. Rzucanie masowo smieci na depo [szybka pomoc]
    Przez Gwyhyr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 10-10-2011, 18:21
  5. Dalekosiężne rzucanie loota
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post: 13-08-2008, 14:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •