+ Nowy post
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 1 2
Pokazuje wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Proszę o wycenę konta LOL GOLD II/330+ skinów/3k RP/100k PZ/

Data rejestracji
    Aug 2011
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    8
    w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga w00z tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na czym to polega? Sprzedaje konto przez niego za uzgodniony % i na raty?

ps. mam ofertę za 100€ ale trochę mało mi się wydaje jak przeglądnąłem historię transakcji na łączną sumę 9850zł XDD
    wydałem 15k na skiny, dostałem delete
    Sprzedaj za tyle i będziesz zadowolony trust me pozdro

Ekspert: League of Legends
    Global roku 2017 - srebro
    Meo jest teraz offline
    Data rejestracji
    Aug 2012
    Siła reputacji
    7
    Meo to nie nick, to styl życia! Meo to nie nick, to styl życia! Meo to nie nick, to styl życia! Meo to nie nick, to styl życia! Meo to nie nick, to styl życia! Meo to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Ale cena skinów przekłada się jakoś w 5% na składową cenę konta - to jest east czy west?

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    11
    Yonash odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Cytuj Meo napisał Pokaż post
    Ale cena skinów przekłada się jakoś w 5% na składową cenę konta - to jest east czy west?
    500zł z samych skinów mi wyszło więc może ktoś tyle da jakbym wystawił na allegro?
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

Data rejestracji
    Jun 2009
    Siła reputacji
    11
    M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Na czym to polega? Sprzedaje konto przez niego za uzgodniony % i na raty?

ps. mam ofertę za 100€ ale trochę mało mi się wydaje jak przeglądnąłem historię transakcji na łączną sumę 9850zł XDD
    sa dwie opcje
    1. dajesz do rafixa on sprzedaje na e-pvp zawsze z nowego fake konta i okrada kupujacego, ktory bedzie na type glupi, ze wysle przelew rodzinny, potem odzyskuje konto i sprzedaje znowu, daje ci iles %
    2. opcja bardziej prawdopodobna : dajesz do rafixa, kontakt sie urywa, na e-pvp widzisz swoje konto, nie masz pieniedzy, ale konta tez nie wiec problem rozwiazany

500zł z samych skinów mi wyszło więc może ktoś tyle da jakbym wystawił na allegro?
    juz widze jak jakis polak kupuje za tyle co ktos spoza meksyku europy, a samo to ile wsadziles w konto nie ma tutaj znaczenia, bo wiekszosc graczy woli czyste konto bez weryfikacji/ zakupow karta z jak najwieksza iloscia postaci i najlepiej mailem do tego
    jak ktos ci daje pewne 100 euro to wytarguj z 20 - 30 wiecej i sprzedaj, albo idz na e-pvp i wtedy porzuc godnosc czlowieka i poczytaj jakis poradnik dla zlodzieja internetowego

Data rejestracji
    Aug 2007
    Siła reputacji
    11
    Yonash odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Kurwa jakbym chciał walić wała to bym kupił gdzieś na darkwebie konto allegro i wystawił te konto a później odzyskał po 3 miesiącach....

Mi chodzi bardziej żeby skończyć ten etap grania w jakieś chujowe MMO i tracić czas na głupoty a zacząć ogarniać życie prywatne......
    Jednak z drugiej strony jak sobie myślę, że wydałem na grę prawie 10 kapci plus czas na grę a teraz mam sprzedać za jakieś 40€ to na prawdę, ale poważnie się zastanawiam czy aby na pewno to dobra opcja..

ps. chyba wystawię na allegro na kilka stówek (najprawdopodobniej za 800zł) jak ktoś kupi to spoko jak nie to nie ma sensu sprzedawać.......
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

Data rejestracji
    Jul 2014
    Siła reputacji
    4
    Wind wkroczył na salony Wind wkroczył na salony

Domyślny

@Yonash ;

Ja mam dla Ciebie zajebistą radę - jak chcesz przestać grać w to gówno, a szkoda Ci sprzedawać konto za jakieś marne 100 euro, to je po prostu usuń. Konto można usunąć poprzez wysłanie zgłoszenia, więcej info na stronie LoLa dotyczącej wsparcia.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania