+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Płyta deduwa?

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8
    Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia!

Domyślny Płyta deduwa?

Siema, kupiłem nową obudowę Rampage silence core-1 i przeniosłem bebechy lecz gdy włączam pc wyskakuje błąd 99 bądź jak odepne dyski A2. Odpialem wszystko co było możliwe i błąd wciąż jest... Wszystko podpięte tak jak ma być. Dodam iż nie mam w ogóle obrazu na monitorach//

Płyta to ASRock z87 extreme 4 dysk SSd i hdd

Gdy wpinam Sata do pierwszego portu wtedy błąd jest 99 a gdy do innego to A2. Port dead? Płyta do kosza?

Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    16
    cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

podstawki pod srubki wkreciles, nie ma zwarcia zadnego?
    wyjmij mobasa, wszystko rozlacz i podlacz jeszcze raz na pajaczka

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8
    Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Dystanse są wkręcone prawidłowo, wszystko startuje, wentylatory kręcą się ładnie. Wyczytałem że w asrocku kod 99 ma związek z pcie lecz próbowałem z GPU jak i bez i rezultat ten sam.. @cowboy ;

smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    16
    cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

ramy wkladales i wyciagales? probowales z jedna kostka? wyciagales cpu podczas zmiany budy?
    jak ja mialem ze sprzetem jakies pojebane problemy to w 90% konczylo sie tym, ze cos nie gralo z ramem, wtedy mobo dostaje pierdolca.

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Sprawdziłem dosłownie wszystko. Najprawdopodobniej uszkodzone zostało pcie podczas wyciągania karty, jestem jebanym przegrywem

Data rejestracji
    Jun 2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    10
    Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Co to pcie
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    11
    Merinksban poleca ten styl życia Merinksban poleca ten styl życia Merinksban poleca ten styl życia Merinksban poleca ten styl życia

Domyślny

w pcie wkładasz bydlaka gtxa

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8

Domyślny

dobra nevermind, plyta deduwa byla, dzis zamontowalem sobie nowego mini bydaka

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania