Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 65

Temat: Niedziela bez handlu

  1. #16

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Nawet mi was kurwa nie żal, kaczor robi z wami co chce, traktuje jak niewolnika i jeszcze na niego głosujecie xD

  2. #17

    Ekspert: League of Legends Meo jest teraz offline
    Avatar Meo
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,868
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj [GOD]Raven napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuowy ten zakaz pracuje 6 dni w tygodni wracam kolo 22 i co ja mam zrobić? zaraz po pracy zapierdalac szybciusko do sklepu zrobic zakupy bo w niedziele nie zrobie bo zamkniete co za kruwisony jebane jak ktoś pracuje 6dni w tyg to ma przejebane jak skurwysyn bo zawsze w niedziele sie zakupy robilo na obiad odrazu a teraz trza w dzien wczesniej zapomnij sie ze zmeczenia to masz glodowke, jak nie chcial ktoś pracować chodzi mi o tych w sklepach to powinni mieć wolne a sklep powinny być otwarte jeżeli chcą i chuj te prawa co wymyślają to tak jak debil z lataniem dziury w ulicy bo i tak sie rozpierdoli wiecej zachodu i wydanych pieniedzy niz kurwa korzysci, slupy kable pod ziemie ??? kiedy nigdy bo elektrycy muszą naprawiać jednego slupa 100x w roku zeby mieli prace i zarobki chuj ze inni prądu nie maja lub graja sobie nagle bez zadnego ostrzezenia wylaczaja prąd na kilkanaście godzin wl;acza na godzine i znowu off na noc kurwy jebane by wasz chuj strzelil
    , .
    Masz, następnym razem sobie powklejaj

    Dobrze, że pyszne i placekportal otwarte w niedzielę

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nawet mi was kurwa nie żal, kaczor robi z wami co chce, traktuje jak niewolnika i jeszcze na niego głosujecie xD
    Mi nawet cb nie zal teraz przynajmniej mam ten jeden wolny dzien i swietnie sie z tym czuje, a wy sobie zapierdalajcie jak wam sie podoba. :) Mi tez nalezy sie chociaz jeden dzien weekendu zeby spedzic go z rodzina.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #19

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Robię chwilowo w gastro i te niedzielę bez handlu to jest patologia... Ruch ogromny, ludzie zachowują się jakby kurwa tydzień nie jedli

  6. #20
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj [GOD]Raven napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuowy ten zakaz pracuje 6 dni w tygodni wracam kolo 22 i co ja mam zrobić? zaraz po pracy zapierdalac szybciusko do sklepu zrobic zakupy bo w niedziele nie zrobie bo zamkniete co za kruwisony jebane jak ktoś pracuje 6dni w tyg to ma przejebane jak skurwysyn bo zawsze w niedziele sie zakupy robilo na obiad odrazu a teraz trza w dzien wczesniej zapomnij sie ze zmeczenia to masz glodowke, jak nie chcial ktoś pracować chodzi mi o tych w sklepach to powinni mieć wolne a sklep powinny być otwarte jeżeli chcą i chuj te prawa co wymyślają to tak jak debil z lataniem dziury w ulicy bo i tak sie rozpierdoli wiecej zachodu i wydanych pieniedzy niz kurwa korzysci, slupy kable pod ziemie ??? kiedy nigdy bo elektrycy muszą naprawiać jednego slupa 100x w roku zeby mieli prace i zarobki chuj ze inni prądu nie maja lub graja sobie nagle bez zadnego ostrzezenia wylaczaja prąd na kilkanaście godzin wl;acza na godzine i znowu off na noc kurwy jebane by wasz chuj strzelil
    Dobra copypasta, skad wziales?

  7. #21

    Data rejestracji
    2018
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Wszystko w jak najlepszym porządku, oprócz tego, że dziś poniedziałek :(

    Wraz z partnerem wzięliśmy koc pod pachę i pojechaliśmy na działkę z zamiarem rozpoczęcia sezonu grillowego... jak pewnie już podejrzewacie udało się! :)

    PS: Czytałam artykuł o przepełnionych śmietnikach w poniedziałki nad ranem... Niestety muszę to potwierdzić. Multum żywności zmarnowane :(

  8. #22
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj SabinaGie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystko w jak najlepszym porządku, oprócz tego, że dziś poniedziałek :(

    Wraz z partnerem wzięliśmy koc pod pachę i pojechaliśmy na działkę z zamiarem rozpoczęcia sezonu grillowego... jak pewnie już podejrzewacie udało się! :)

    PS: Czytałam artykuł o przepełnionych śmietnikach w poniedziałki nad ranem... Niestety muszę to potwierdzić. Multum żywności zmarnowane :(
    Tylko, ze 90% odpadow zywnosci produkuje gastronomia i sklepy, ale co ja tam wiem.

  9. #23

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    o ten zakaz handlu łapią bul dupy tylko ekstremalne normiki bo żeby wyruchać swoją obrzydliwą polke,albo napić się browara muszą isc 500 metrów dalej
    szkoda gadać o was polaczki,w każdym normalnym kraju w europie jest zakaz handlu w niedziele

  10. #24
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o ten zakaz handlu łapią bul dupy tylko ekstremalne normiki bo żeby wyruchać swoją obrzydliwą polke,albo napić się browara muszą isc 500 metrów dalej
    szkoda gadać o was polaczki,w każdym normalnym kraju w europie jest zakaz handlu w niedziele
    Każdy z podobną opinią powinien stać z tyłu sklepu, przodem do ściany i czekać na rozstrzelanie za dyktowanie innym jak mają żyć.
    1/10 bo odpisałem na baita

    PS. Zauważyliście, że w ciągu tygodnia jest wszystko ok ale gdy nadchodzi niedziela z zakazem to nagle każdy kto chce coś kupić to ma bul dupy? Czy to czyni nas niewolnikami? Ta sama zasada była gdy był bul dupy o ACTA (ocenzurowanie internetu), internet zostawcie, a resztę życia możecie mi układać, rzucać kłody pod nogi też jak najbardziej (tu przykład mikroprzedsiębiorcy i zusu, do którego jest zmuszany).
    Teraz pytanie, gdzie jest błąd, co zrobić by go wyeliminować?

  11. #25
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,298
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    rozchorowalem sie w niedziele i wiedzac ze nie pojde w poniedzialek do pracy chcialem sobie kupic ps4 i pograc ale kurwa zamkniete wszystko lol
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  12. #26
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zapomnialem zrobicz zakupy przez ostatnie 2 tyg i chcialm wreszcie cos kupic wczoraj i kurwy zamknely

    CHUJE JEBANE JAK TAK MOZNA 2 TYG NIE JADLEM PRACUJE PO 20H DZIENNIE, JADE DO PRACY 6H, KURWA NAWET NIE SPIE TYLKO SIE ZAPETLAM W POCIONGU MIENDZY ROBOTOM A ROBOTOM, ZARABIAM 3ZL / H, ALE SZEF OSZUST NIE WYPLACA MI POLOWY, STAC MNIE TYLKO NA CZERSTWE BULKI Z TESKO JAK DADZA NA PROMOCJE I NIE MOGE ISC DO TESKO. CHLEBARNIE MAM 20M DALEJ I DROZEJ JEST O 0,3GR NA BULCE WIEC TEZ NIE PUJDE

    HUJE ODDAJCE HANDLER NIEDZIELNY

  13. #27

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    nie wiem czy bardziej sie smiac z zasciankowego rzadu czy ze wszystkich co maja bol dupy o zamkniete sklepy

  14. #28
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Powtarzam to za każdym razem, powtórzę jeszcze raz. Niedziela wolna od handlu = Grażyna siedzi w kuchni, zamiast na kasie, więc Janusz opierdoli sobie w ten dzień schabowego, a to oznacza, że Janusz z Grażyną zagłosują na partię rządzącą, a wam narzekającym chuj do dupy, bo i tak na wybory nie chodzicie.

  15. #29
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,036
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zapomnialem zrobicz zakupy przez ostatnie 2 tyg i chcialm wreszcie cos kupic wczoraj i kurwy zamknely

    CHUJE JEBANE JAK TAK MOZNA 2 TYG NIE JADLEM PRACUJE PO 20H DZIENNIE, JADE DO PRACY 6H, KURWA NAWET NIE SPIE TYLKO SIE ZAPETLAM W POCIONGU MIENDZY ROBOTOM A ROBOTOM, ZARABIAM 3ZL / H, ALE SZEF OSZUST NIE WYPLACA MI POLOWY, STAC MNIE TYLKO NA CZERSTWE BULKI Z TESKO JAK DADZA NA PROMOCJE I NIE MOGE ISC DO TESKO. CHLEBARNIE MAM 20M DALEJ I DROZEJ JEST O 0,3GR NA BULCE WIEC TEZ NIE PUJDE

    HUJE ODDAJCE HANDLER NIEDZIELNY
    Czerstwe bułki z tesco? To prawdziwe delicje o których ja mogę tylko pomarzyć. Zwykle musi mi wystarczyć zeschnięta skórka od chleba popita wodą.
    Do tego pracuję przez 22.5 godziny dziennie, nie wracam pociągiem w ogóle tylko dochodząc do dworca muszę już zawracać żeby się nie spóźnić. Szef płaci mi 2.5zł na cały tydzień i goni kijem do roboty.
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  16. #30
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nic mnie tak jeszcze nie wkurwilo w tym kraju odkad tu wrocilem jak ten zakaz handlu srsly

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 57
    Ostatni post: 28-12-2013, 17:32
  2. [Poradnik] Sztuka handlu
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post: 21-06-2009, 22:36

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •