Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 53

Temat: Jak znaleźć dobrą pracę za granicą?

  1. #1

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Jak znaleźć dobrą pracę za granicą?

    Witam, tak sobie patrzę od kilku dni różne ogłoszenia o pracę i jakoś nie mogę nic znaleźć.. Mianowicie zależy mi żeby dostać jakąś dobrze płatną pracę a wszystko jest tak 1500-2200 euro (co po odliczeniu mieszkania+jedzenia itp wyjdzie, że zostaje 4tyś pln max)...
    Mam uprawnienia C+E, ADR, przewóz towarów, prowadzę własną działalność, mam operatora koparko-ładowarki no i to by było tyle XD
    W PL jak się uprę to wyciągnę te 5-6 koła (odłożę 3,5-4,5) jednak to mi nie starcza (zbieram na własną koparko-ładowarkę oraz ciągnik siodłowy).
    Więc szukam jakiejś pracy na budowie jednak wszędzie wymagają doświadczenia 2-3 lata do tego głównie na murarza czy dekarza (a na tym się nie znam) :/
    Jest opcja gdzieś załapać się najpierw na pomocnika budowlanego? Najlepiej dla kilku osób (mam 3 ludzi chętnych do pracy) ale niekoniecznie no i najlepiej żeby minimum 10h dziennie+soboty.
    Ewentualnie jakaś praca (cokolwiek żeby dać radę odłożyć te 2-2.2 tyś euro), jest szansa?

    Języka angielskiego coś tam łykam po trochę, ale przez pracę ciężko mi się uczyć jak wracam po 10h pracy zmęczony.
    Będę wdzięczny za wszelką pomoc lub nawet mogę odpalić z pierwszej wypłaty jakby ktoś miał znajomości gdzieś ;-)


    ps. lepiej jechać za granicę na własnej działalności w delegację czy zawiesić w pl i jechać normalnie? Niby zwrotu podatku nie dostanę na własnej działalności a jak byłem na zbiorach w belgii w 2014 za 4 miesiące pracy dostałem ponad 700 euro zwrotu :)
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  2. #2
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    na jakich stronach szukasz pracy?

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Nie wiem ile tam zarabiają kierowcy ale dla przeciętnego mieszkańca Eu zarobić 2k to już dużo a ty chcesz tyle odkładać

  5. #4

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @bellatrix ;
    No na różnych olx, pracuj.pl, poloniusz.pl...



    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem ile tam zarabiają kierowcy ale dla przeciętnego mieszkańca Eu zarobić 2k to już dużo a ty chcesz tyle odkładać
    Bez przesady, wujek pracuje w BE i ma coś 2200€ i z 1100€ z czarnych (czarne czyli pieniądze wypłacane pod stołem), oczywiście pracuje tam już kilka lat no i perfekt niderlandzki więc nie ma szans mnie tam wkręcić :/ A szkoda bo bym po nogach całował ;P
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  6. #5
    Avatar Kestivo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Berlin
    Posty
    416
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mieszkam w niemczech od 12stu lat, zaden niemiec Cie nie zatrudni bez jezyka i dobrego cv. Najlepsza opcja dla Ciebie jest szukac na grupach typu "Polacy w Niemczech", "Polacy w Holandii" i tam sie oglaszac.

    @edit
    zeby miec 2000€ na reke, bedac w niemczech w klasie podatkowej I(kawaler bez dzieci), musialbys zarobic 3000€ brutto a to juz niemale pieniadze
    Ostatnio zmieniony przez Kestivo : 23-04-2018, 21:28

  7. #6

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i najlepiej żeby minimum 10h dziennie+soboty.
    >10h dziennie
    >i soboty
    POLACY OPAMIETAJCIE SIE BŁAGAM

  8. #7
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,409
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >10h dziennie
    >i soboty
    POLACY OPAMIETAJCIE SIE BŁAGAM
    niektórzy oprócz ciebie nie mają skrupułów i rzucają się na własne życie i zdrowie.

    adry jaka klasa? bo mógłbyś popioły wozić w niemczech to tam już nawet niezły kesz jest
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #8

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >10h dziennie
    >i soboty
    POLACY OPAMIETAJCIE SIE BŁAGAM
    Niektórzy wolą zapierdalać póki młodzi niż na starość narzekać, że ma się 1200 emerytury XDD
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  10. #9
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W PL jak się uprę to wyciągnę te 5-6 koła (odłożę 3,5-4,5) jednak to mi nie starcza
    czlowiek sie kurwa uczy 7 lat, 3 fakultety ja pierdole, rumuński perfekt i dwójke zarabia
    a idz w chuj
    pierdole to forum

  11. #10

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jak robiles na zbiorach to moge ci od czerwca do polowy sierpnia ogarnac robote przy truskawkach jak znasz sie na rzeczy i lubisz zapierdalac to odlozysz 10k na czysto co miesiac, robotaw szwecji.
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 23-04-2018, 21:54

  12. #11
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Zeby odkladac 2-2,2k euro miesiecznie to musisz min te 3-3.2k zarobic netto co juz jest naprawde sporym keszem gdzies za granica, zwlaszcza dla kogos kto nie. UK jest spoko bo sa dobre perspektywy tzn. ludzie nic nie potrafia i za wszystko sporo placa. Wiem, ze u nas w Ikei kierowcy spoko zarabiali bo tam wychodzili z 1400-1600 funtow z jezdzenia + jeszcze z 1k dorabiali na skrecaniu tych mebli. Tyle, ze tez duzo zapierdalania.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #12
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    ciężkie pracowanie, a niezdrowe zapierdalanie to dwie różne rzeczy, nie róbcie sobie tej krzywdy na jakichś truskawkach kolana i plecy dadzą później o sobie znać, a chyba chcecie ze swoim synem w gałę pokopać kiedyś tam

  14. #13

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciężkie pracowanie, a niezdrowe zapierdalanie to dwie różne rzeczy, nie róbcie sobie tej krzywdy na jakichś truskawkach kolana i plecy dadzą później o sobie znać, a chyba chcecie ze swoim synem w gałę pokopać kiedyś tam
    nie zebym pochlebial prace w polu, bo sam to pierdole, ale to praca dla ludzi twardych i z zacieciem ciezka praca hartuje i ksztaltuje napewno nie dla pizdeczek, a od czegos ketanol wymyslili tym bardziej, ze chlopak chce pieniadze na inwestycje, a nie na samochodu dla zabawy czy chuj wie co, niech zapierdala zwroci mu sie to dobrze autorowi zycze zdrowe podejscie ma. widac, ze nie jest jakas placzkom

  15. #14
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    znam człowieka co robi wokół krów w anglii
    zarobi z 10-12k pln max, 7k odłoży, a żyje na miejscu na tej farmie całej, czyli w czymś w stylu baraku czy jakiegoś kontenera, przyczepy i dużo nie wydaje, bo dostaje paczki z pl z konserwami, fajkami, spirytusem, w sumie wszystkim, także z tych odłożonych 7k można odjąć 1k lekko
    mając możliwość odłożenia 4,5k w Polsce, w komforcie i w pewnej robocie nawet nie zastanawiałbym się, żeby spierdalać na jakąś gównianą robotę z nie wiadomo jakimi ludźmi ani w jakich warunkach, gdzie się człowiek zajedzie jak skurwysyn i odłoży parę groszy więcej o ile pan pracodawca nie poleci w chuja
    kredyty, leasingi nie są złe, szczególnie jak się ma je za co spłacać i idą w inwestycję, a nie na rozpierdol

    w holandii nie liczyłbym na odłożone więcej jak 4-5k w takich typowych emigracyjnych robotach, a do ambitniejszych zwykle chcą język, zaświadczenia o zameldowaniu, konta w banku i chuj wie co jeszcze
    w uk trochę lepiej, dość łatwo coś złapać
    skandynawia też istnieje, ale tam już zdobyć robotę ciężej, w norwegii bez języka to już w ogóle rzadkość nawet w byle czym, szwajcaria też spoko ale tak samo jak norwegia

    aha no i przy okazji wiadomo jak to z robotą za granicą jest, tutaj pan pośrednik pracy bardzo często niestety polak upierdoli 30% z tego co powinieneś zarobić i chuj, ciesz się, że masz pracę xD

    jak już się uparłeś na wyjazd za granicę, to szukaj tylko w tym co umiesz, co masz, w sensie te uprawnienia na c+e, adry, koparki, bo tam coś więcej zarobisz i jakiś to sens ma, ale na jakieś zbiory czy inne takie to nawet nie patrz, ten tysiąc czy nawet dwa więcej (o ile coś takiego trafisz, bo przy tych 2k euro więcej jak 4k pln nie odłożysz) nie są tego warte
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 23-04-2018, 22:22

  16. #15
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie zebym pochlebial prace w polu, bo sam to pierdole, ale to praca dla ludzi twardych i z zacieciem ciezka praca hartuje i ksztaltuje napewno nie dla pizdeczek, a od czegos ketanol wymyslili tym bardziej, ze chlopak chce pieniadze na inwestycje, a nie na samochodu dla zabawy czy chuj wie co, niech zapierdala zwroci mu sie to dobrze autorowi zycze zdrowe podejscie ma. widac, ze nie jest jakas placzkom
    nie słuchaj go zdrowie masz tylko jedno, tym bardziej że w polsce masz pewny zarobek

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - 2016
    Przez Urlak w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 13-12-2016, 23:49
  2. Fantastyczne Zwierzęta i Jak Je Znaleźć
    Przez Vienio w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 14-02-2016, 11:44
  3. Jak znalezc najtanszy lot z PL do UK?
    Przez CZARU w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 25-12-2015, 13:29
  4. Jak przyśpieszyć pracę komputera [Najprostrze sposoby] POMOCY!
    Przez Robciany w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 17-01-2012, 06:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •