Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: [PACC]EK 118lv ZAROBEK/EXP GDZIE?

  1. #1

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny [PACC]EK 118lv ZAROBEK/EXP GDZIE?

    siema, gdzie mogę expić zarabiać knightem na 118lv na paccu
    skile 83,79 (szybko wejdą na offline )


    przegladam neta ale straszny syf mi wychodzi i nie ogarniam może ktoś mi tutaj powiedzieć gdzie expić zarabiać?

    jeżeli na jakieś expowisko które podacie potrzeba quest czy cos to napiszcie odrazu zebym wiedział

  2. #2

    Notoryczny Miotacz Postów Rhakio jest teraz offline
    Avatar Rhakio
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Nisko
    Wiek
    35
    Posty
    1,009
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Exp sea serpenty, nightmare ruiny do 130, później możesz sie bawić w mini rosha na feyrist dla kasy, team hunty jak masz z kim expic. Na serpentach też zarobisz jak będziesz zabijał kraby i exp w granicach 600k/h

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    124
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    old fortress

  5. #4
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Na nieco niższym lvlu expiłem sobie na drillwormach i tam fajna kasa była z tego co pamiętam.

  6. #5

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Rhakio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Exp sea serpenty, nightmare ruiny do 130, później możesz sie bawić w mini rosha na feyrist dla kasy, team hunty jak masz z kim expic. Na serpentach też zarobisz jak będziesz zabijał kraby i exp w granicach 600k/h
    mógłbyś mi pokazać gdzie te serpenty lub nightmare? patrzac po necie to chyba jest wymagany quest na sea serpenty

  7. #6
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    na Sea Serpenty jest wymagany quest, który nie jest trudny. Ale ogolnie to jest jedno z najlepszych expowisk dla eka, tam można siedzieć długo. Od 130 lvl dopiero tam się zaczyna exp, a nie kończy, tylko trzeba ogarnąć respa itp. Jeśli chodzi o Mary to pewnie chodziło mu o te nowe w Krailos, płyniesz tam z Thais o ile dobrze pamiętam. Wpisz sobie w google Nightmare Scion Ruins jest dużo filmików na necie z tej miejscówki. Od siebie dodam jeszcze np:
    -Mino Culty na mintwalin/Barklesy w AB, ale trzeba mieć kawałek questa podajże "Cult of Tibia". Tylko na spokojnie, trzeba uważać bardzo.
    -Feyrist, takie mini roshamuul, trzeba uważać ale exp i profit całkiem spoko.
    -Hero Fortress w Edron
    -War Zone 6 na Diremawach. Jeśli chodzi tylko o exp to klepiesz Renevous Lava Lurkers - tam jest exp niesamowity dla kina ponad 2mln/h. Ale full waste, bo nic nie leci. Poza tym trzeba leciec na Imbulingach, inaczej ciężko. Choć tutaj to chyba potrzeba trochę wyższy lvl, myślę, że tak 130-140~.
    - Po za tym mozesz przecież klasycznie bić jakieś Hydry. Czy jakieś Bog raidery + mutanted Tigery typowo pod hajs, najlepiej to bić z softami + life ringi.
    Ja ogólnie na twoim lvlu zawsze robiłem taski klasycznie, wszystkie możliwe dla eka czyli: Gsy, Werewolfy, Mary, Brimstone bugi aż do 130 lvla i potem zaczynałem coś bić w stylu wlasnie Sea serpentów czy czegoś. Uwierz, że EK ma do siebie to, że nie ma dla niego zbyt wiele "super" ciekawych miejscówek do expa solo i takie Sea Serpenty się klepie w cholere lvli przez co może być nudno. Dlatego moim zdaniem czym później tym lepiej. Polecam też szukać jakiegoś druida i też co jakiś czas jakiś TH, zawsze to spoko i ciekawiej.
    Ostatnio zmieniony przez Zaro hades : 28-03-2018, 23:07

  8. #7
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    3x task na gsy zrob. Exp spoko i hajs zajebisty. Potem z nowymi potami to baby rosha kozak miejsce pod hajs

  9. #8

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    A Imbuence powinnem juz robic jakies? Bo do tego tez trza questa zrobic, i jakie powinnem zrobic imbuence? A jak nie to na jakim lvl zeby to sie zwracalo

    Gsy 150/200k
    Bilem z 2h, lekki profit mozna wyciagnac z spider silkow tak to bez wychodzi czesto waste

    Musze uzbierac na coruption shield,draken boots,shiny blade
    Postaram sie dzis wrzucic screen z eq
    Ostatnio zmieniony przez [GOD]Raven : 29-03-2018, 07:29

  10. #9
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gdzie je biles? Gsy tylko na port hope i tam jest nawet msem nawet profit i duzo lepszy exp.
    Co do inbu to jak Ci zalezy na kasie to nie rob jeszcze, a jak juz to 1 stopien mana/life licza i cryt
    Ostatnio zmieniony przez Vailandur : 29-03-2018, 07:36

  11. #10

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdzie je biles? Gsy tylko na port hope i tam jest nawet msem nawet profit i duzo lepszy exp.
    Co do inbu to jak Ci zalezy na kasie to nie rob jeszcze, a jak juz to 1 stopien mana/life licza i cryt
    w prot hope w jaskini

  12. #11

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    biłem okolo 30minut:
    Session data: From 2018-03-29, 10:03:23 to 2018-03-29, 10:32:27
    Session: 00:29h
    XP Gain: 86,248
    XP/h: 178,432
    Loot: 12,808
    Supplies: 25,850
    Balance: -13,042
    Damage: 128,880
    Damage/h: 128,880
    Healing: 50,562
    Healing/h: 50,562
    Killed Monsters:
    88x giant spider
    4x poison spider
    58x tarantula
    Looted items:
    3x a strong health potion
    8084x a gold coin
    2x a time ring
    2x a two handed sword
    7x a steel helmet
    3x a plate armor
    5x spider silk
    5x a tarantula egg
    [/COLOR]

    moje eq: [PACC]EK 118lv ZAROBEK/EXP GDZIE?-screen-shot-03-29-18-10.36-am.png
    Ostatnio zmieniony przez [GOD]Raven : 29-03-2018, 10:41

  13. #12

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    5
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    biegasz w eq za 5złotych
    beetle necklace > werewolf amulet/foxtail amulet
    mpa>prismatic armor(120)/royal draken mail
    golden legs > zao/dwarveny
    bohy > guardian boots
    tarcza od 130 ornate

    no i wypadalo by wykombinowac jakiegos magic sworda, zrob sobie chociaz nasycenie typu 1/2lvl hp leech

  14. #13
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Co do eq sie zgodze, inbu na gsy to raczej nie warte robienia
    Co do expa:
    1. Byly jakies typy z Toba? Ja tam ekiem z podobnymi skilami i smieciowym eq bez inbu mialem po 300k/h na zielonej, chyba ze grasz na jakims ded servie z rana, to moze taki resp koszmarny ze wiecej sie nie respi.
    2.zmien sobie ustawienia lota, bo znam juz przyczyne tego "waste". Te 5 silkow policzylo Ci po 100 gp npc price. Na markecie to chodzi po 8-12k zalezy od dnia i servera. Takze miales 30k profitu jakos

  15. #14

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ok dzięki postaram się zmienić eq jak najszybciej, nie expie na green, exp siega czasem do 250k
    a z tymi silkami to rzadko bo np teraz bilem rundkę -15k balance 0 silkow :(

    dam rade bossowi z taska gs?
    czy lepiej nie próbować bo jak mi sie zdaje to: THE OLD WIDOW który sumonuje 2gsy + wali do 600 zgadza sie?

  16. #15
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No to ogolnie loteria tam z lotem ale finalnie jest zawsze profit z samych gsow, a z old widow masz szanse na yarna (100k~) albo item do mounta (100-200k) na 3 bosy conajmniej raz Ci cos zwykle spadnie.
    Old widow dasz rade, jak sie pojawisz w tym niewielkim roomie z bossem to na dole masz 1 sqm wneke, zobacz sobie na youtube. Dla pewnosci mozesz ze 3 might ringi wziac w razie w

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Itemy na PACC / szybki zarobek - Olympa -
    Przez solp w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 05-10-2015, 22:35
  2. zarobek zarobek i jeszcze raz zarobek
    Przez hajer w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 23-03-2013, 18:22
  3. Exp 40 ek Gdzide?Zarobek/exp !!!Wejdz!!!
    Przez kck w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 30-10-2010, 22:39
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 29-10-2010, 15:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •