+ Nowy post
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 1 2
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Umowa zlecenie, pracodawca nie zaplacił za ostatni miesiac pracy.

Data rejestracji
    Apr 2017
    Siła reputacji
    2
    ochmar odnalazł swoje miejsce na świecie ochmar odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

1. Idź na policję zgłosić zawiadomienie o oszustwie
    2. Napisz do niego wezwanie do spłaty

Nie myśl, że to kwestia umowy o zlecenie, bo to nie ma nic do rzeczy

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    3
    Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony

Domyślny

Dwuosobowa spółka ZOO?? xD

Na pewno to DS Fokus, dawaj z nimi do PIPu @Wyso, mam na nich takie haki że się zesrają, nie dość że problem z płacami to jeszcze na podatki oszukują i zeznania podatkowe, na PIT wszystko gra ale jak tej kurwie, tej firmie przyjrzeć się z oczu pracownika, to już tak pięknie to nie wygląda...

To co lecimy Xenję ujebać? Tego mafiozę i gangusa? Chuj z mafią mokotowską, najwyżej powiedzą że albo cofamy donos do PIP albo nam wpierdolą... xD Bo to tak nie może być że gruby ciapaty gangus tylu ludzi dyma... bo ma koronę i jest nietykalny.

Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Idź na policję zgłosić zawiadomienie o oszustwie
    2. Napisz do niego wezwanie do spłaty

Nie myśl, że to kwestia umowy o zlecenie, bo to nie ma nic do rzeczy
    A może ty z naczelnikiem makowca wpierdalasz, a potem się prujesz pod celą?

To nie wkręcaj chłopaka, jaką policję? Jebać policję... PIP albo NIP jest od takich ciapatych skurwieli co dymają na podatki.
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 12-04-2018, 01:42

Data rejestracji
    Apr 2017
    Siła reputacji
    2
    ochmar odnalazł swoje miejsce na świecie ochmar odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Dobra zapomniałem że tutaj tylko 100% JP i jebać prawo xDdd

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    3
    Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony Pies wkroczył na salony

Domyślny

Jebac policje. Prawo to ściema a media klamią. Tak właśnie zero tolerancji dla tvnu a oni i tak nazwą nas chorymi.

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    10
    Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Nie do nie zadne ds fokus lol.

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Domyślny

Skoro umowa była ważna, wpłaty żadnej nie było to może psy?
    Generalnie sam powinieneś to załatwić, ale widzę, że mało zaradny jesteś.
    Co do pipu to o czym Ty mówisz, oni mają zasrany obowiązek się wybrać do delikwenta, kodeks pracy to fakt, Ciebie nie dotyczy jeśli byłeś na umowie zleceniu, ale wszelakie kontrole już jak najbardziej możesz im zamawiać.

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    10
    Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Skoro umowa była ważna, wpłaty żadnej nie było to może psy?
    Generalnie sam powinieneś to załatwić, ale widzę, że mało zaradny jesteś.
    Co do pipu to o czym Ty mówisz, oni mają zasrany obowiązek się wybrać do delikwenta, kodeks pracy to fakt, Ciebie nie dotyczy jeśli byłeś na umowie zleceniu, ale wszelakie kontrole już jak najbardziej możesz im zamawiać.
    Ale mi nie chodzi o wbijanie szpili ktora mi nic nie da. Przeciez moge mu porysowac lakier w aucie, poprzebijac opony, ale nic mi to nie da bo kasy nie odzyskam w ten sposob. Na takie cos to moge wpasc bez pomocy forumka.

Na razie szukam sposobu w jaki moge zmusic (przesraszyc) pracodawce tak aby jedbak zdecydowal sie zaplacic. Jutro ide do zusu dowiedziec sie czy placil za mnie odpowiedniej wysokosci skladki, mam nadzieje ze okaze sie, ze nie ;)

Data rejestracji
    Dec 2009
    Położenie
    Gdańsk
    Siła reputacji
    12
    qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga qSC tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    a razie szukam sposobu w jaki moge zmusic (przesraszyc)
    To miałem na myśli, że średnio kumający gostek sobie poradzi z tematem. Jak to nie jest jakiś goryl tylko Maciuś w okularkach to jeśli nie wyglądasz jak pizda to powinien Ci dać te pieniądze od razu. Zakładam, że jest inaczej skoro prosisz o pomoc torga xD

Skoro "grzecznie" chcesz załatwić sprawę to wziąłbym umowę, wydruki z wypłaty, pokazał ewentualnie konto bankowe, że w miesiącach xxx były wypłaty, a w tym nie mimo, że umowa była ważna. Co to za rodzaj pracy był? Nie wierzę, że nie masz żadnych pamiątek czy też informacji które mogły go jednak przekonać to załatwienia sprawy polubownie.

Data rejestracji
    May 2005
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    13
    Lacho nie musi się już przedstawiać Lacho nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Na razie szukam sposobu w jaki moge zmusic (przesraszyc) pracodawce tak aby jedbak zdecydowal sie zaplacic. Jutro ide do zusu dowiedziec sie czy placil za mnie odpowiedniej wysokosci skladki, mam nadzieje ze okaze sie, ze nie ;)
    Jak dla mnie za duzo zachodu. Jak mieszkasz w Krakowie to moge 'porozmawiac' z Twoim bylym szefem ale biore stowke plus koszt za bilet.
    .

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    13
    Xioniz tworzy klimat torga Xioniz tworzy klimat torga Xioniz tworzy klimat torga Xioniz tworzy klimat torga Xioniz tworzy klimat torga

Domyślny

Na umowie zlecenia obowiązkowe jest od roku wypisywanie takiej "godzinówki" za każdy dzień pracy - podpisujesz się na niej Ty i pracodawca. Wypełnialiście kiedyś coś takiego?

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania