+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: nigdyzima online- gra ktos?

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8
    Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia!

Domyślny nigdyzima online- gra ktos?

gra ktos z was w neverwinter? jakies tipy,porady cos ten? jestem newbie, mam 40lvl gram swordmasterem, jest double exp do wtorku, chce naciupciac jak najwiekszy lvl to jasne :D jak zbierac AD? pomuszcie, mowcie wszystko co sie przyda, pozdruwki elo nara

Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

Data rejestracji
    Jun 2011
    Położenie
    Tarnów
    Siła reputacji
    8
    Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia! Slyad to nie nick, to styl życia!

Domyślny

nikt nic ?:<

Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

Data rejestracji
    Jul 2012
    Położenie
    Śląsk
    Siła reputacji
    8
    Hotarti wkroczył na salony Hotarti wkroczył na salony Hotarti wkroczył na salony

Domyślny

Black desert lepszy

Data rejestracji
    Apr 2010
    Siła reputacji
    10
    Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia! Koczek to nie nick, to styl życia!

Domyślny

raty pod sewer thais najlepsze

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania