+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Program do fiszek

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    10
    Within odnalazł swoje miejsce na świecie Within odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny Program do fiszek

Znacie jakiś dobry program do fiszek (językowych) gdzie mogę dodać własne fiszki i który będzie ustalał częstotliwość pojawiania się danej fiszki na podstawie wyników (planowanie powtórek?) Mam taki w supermemo, ale tam jest limit 50mb, a chciałbym minimum 100mb ;d Spoko byłoby, gdyby dało się dodawać pliki dźwiękowe, ale obejdę się bez tego.
    Ostatnio zmieniony przez Within : 26-03-2018, 18:02

Data rejestracji
    Nov 2009
    Siła reputacji
    9
    Waarks poleca ten styl życia Waarks poleca ten styl życia Waarks poleca ten styl życia Waarks poleca ten styl życia

Domyślny

memrise/anki
    memrise jest fajny do nauki bo lepiej sie zapamietuje jak musisz wpisywac
    anki lepsze do powtarzania jak masz juz kilkaset slowek, leci w chuj szybciej xd
    ogolnie mozna importowac z memrisa do anki wiec taki patent polecam

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    10
    Within odnalazł swoje miejsce na świecie Within odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

To anki wydaje się być spoko. Znalazłem na necie, że raczej nie ma limitu żadnego ;d dziena

Data rejestracji
    Sep 2006
    Siła reputacji
    12
    Danieloss nie musi się już przedstawiać Danieloss nie musi się już przedstawiać

Domyślny

quizlet

Data rejestracji
    Aug 2011
    Położenie
    Leszno
    Siła reputacji
    8
    Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia! Mega Filip to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Zakładałem taki temat dokładnie 2-3 tygodnie temu. Od tamtego czasu wysnułem te same wnioski - te aplikacje są chuj warte

Data rejestracji
    Nov 2009
    Siła reputacji
    9
    Waarks poleca ten styl życia Waarks poleca ten styl życia Waarks poleca ten styl życia Waarks poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zakładałem taki temat dokładnie 2-3 tygodnie temu. Od tamtego czasu wysnułem te same wnioski - te aplikacje są chuj warte
    cale studia na tym przelecialem i nie wyobrazam sobie nauki slowek bez tego xD jak co miesiac wpada ci kilkaset slowek w 2 jezykach to bez memrajsa nie do ogarniecia

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    10

Domyślny

No ja zacząłem się uczyć nowego języka i chciałem na początku przyswoić jakąś bazę słownictwa (zanim wezmę się za gramatykę). Jak zrobiłem już np 1,8k fiszek (jakiś gotowy deck podzielony na a1/2 itd. z empika) to miałem problem z ustaleniem co powtarzać, a co już umiem, żeby nie tracić czasu. Poki co muszę wklepać te fiszki i zobaczę czy taki system się u mnie sprawdzi.

Data rejestracji
    Nov 2009
    Siła reputacji
    9

Domyślny

do tego anki jest spoko, bo napierdalajac spacje jak glupi to setki/tysiace slowek schodza w moment
    no i jest tam spaced repetition czyli jak przez jakis czas caly czas umiesz to potem slowko bedzie za miesiac, za pare miesiecy a potem za rok, wiec nie jestes zajebany milionem slowek ciagle xd

co innego jak od razu sobie wpiszesz te 1800 to bedziesz musial sie troche z nimi przemeczc zanim je przelozy do tych nauczonych z dlugim czasem powtorki xD

Data rejestracji
    Jun 2009
    Siła reputacji
    11
    M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia! M4teu$z to nie nick, to styl życia!

Domyślny

To apka na telefon czy pc, z dotepem do neta, czy bez? i jak to ma wygladac odpala ci sie karta z nazwa i tlumaczeniem + obrazek/ dzwiek i mozesz przewijac do przodu/ tylu, albo ci randomowo losuje biorac pod uwage ustawienia prawdopodobienstwa?
    Ew najpierw masz randomowo i przy kazdym wyswietleniu oceniasz jak bardzo znasz i wzgledem tego nastepnym razem bedzie losowane?

W sumie brzmi jak cos prostego do napisania a widze, ze te dostepne platne(?)/ limitowane pamieciowo, gdzie mozna zrobic skladowanie pilkow na dysku/ pamieci telefonu

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania