Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 67

Temat: Klaun z Koszalina

  1. #1
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Klaun z Koszalina

    Otóż na polskim srajtubie od kilku dni przewija sie temat, który bije wszelkie rekordy popularnosci. Wszystkie filmy ze slowem Koszalin albo klaun w tytule mają tak dużo wyswietles, ze filmiki wrecz sie blokują albo psują. Są nawet popularniejsze od żenujących filmików abstrachujów.
    O co właściwie chodzi? Otóż jest sobie jakis typ w jakiejs wiosce pod Koszalinem, który rzekomo biega sobie w stroju klauna i sieje postrach na tym zadupiu. Ma nawet swoja chatke w srodku lasu, a wlasciwie meline. No dobra, ale co z tego powiecie, przeciez takie rzeczy soe zdarzaja codziennie i co najwyzej sa bardxiej medialne, te kiedy jakis ekshibicjonista zgwalci dziecko (lądują maksymalnie na drugą stronę w interi i wiszą tam 1 dzien, po czym kazdy o tym zapomina). Otóż ten klaun to nie jest taki sobie zwykly klaun. ON MA PROFIL NA INSTA I FB. I wrzuca na nim jakies dziwne fotki z tajemniczym dopiskiem "murderer Tommy". To nie koniec. Jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci aktywnosc klauna od samego poczatku podchwycily najwieksze spierdoliny polskiego youtuba, czyli tak zwani KOMENTATORZY - miedzy innymi boxdel, medusaoficial i paru innych. To nie wszystko. Historia klauna ma całą zagadkowa otocze, daje on jakies wskazowki w swoich postach do rozwiazania tajemniczej zagadki, w internecie sa filmiki ktore smierdza tania ustawka na kilometr pokazujace klauna ktory w srodku nocy soedzi sobie nad rzeka, albo chodzi wzdluz jakiejs wiejskiej drogi albo filmik typa ktory pod jego nieobecnosc samotnie wchodzi do jego meliny.
    No i podsumowujac mam 3 hipotezy odnosnie tego "hitu":
    1. Ostatnio popularne sa zagadki i kanaly z odkrywaniem tajemnic. Moze to byc tego typu projekt jak chociazby ostatnio popularny kanal o rzekomo zaginionej dziewczynie, ktora tak na prawde nie istniala.
    2. Ustawka boxdela i paru innych zeby zwiekszyc popularnosc z wynajetym typem ktory przebiera sie za klauna, a moze to nawet sam boxdel (troche dziwne ze tylko sami komentatorzy maja nagle jakies 3 wyrezyserowane filmiki i nikt inny go nie widzial"
    3. Wardega proboje sie wybic po raz kolejny i pobic rekord fejmu po pranku z pajakiem. W porozumieniu z KOMENTATORAMI robia ta szopke.

    A Wy co sadzicie?

  2. #2
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,864
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mam ciężko wyjebane


    Pozdrawiam

    Ps. Wardega wcale się nie musi "wybijac"
    Ostatnio zmieniony przez Snoffie : 20-03-2018, 09:16

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    oczywiscie, ze nr 2 panie psie bo boxdel to kurwa jebana tfu jak ja nienawidze tej szmaciury ponad milion subow za content w kreceniu aferek i nic wiecej
    pluje na ciebie smieciu

  5. #4
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ale bym ci red baga zasunal

  6. #5
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to na chuj to oglądasz i jeszcze zaśmiecasz tym prawilne forum????
    redbag nara
    redbag nara

  7. #6
    Boruciarz

    Domyślny

    za chwile te kurwy ktore nie zostaly zaangazowane w zabawe beda pluć na caly ten załosny event xD

  8. #7
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ja tam wiedzialem ze ten youtub w polsce to spierdolina, miejsce meneli, dziwek, ludzi bez jakichkolwiek zasad grajacych dobrych tworcow ale jak zobaczylem kinge krasuckiego to czlowiek to nizej juz upasc nie moze... ale i tak bandy gimbusow beda ich mieli za bohaterow narodowych ;d
    a ten klaun to pewnie ustawka, wczoraj na lajvie u kogos tam bylo 100k osob...

  9. #8
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Jak ja sie ciesze ze nie wiem o co chodzi i nie mam takich problemow. Youtube i instagram to wszystko jedna wielka szopka. Placi sie gruby hajs za nabijanie followersow, komentarzy i like (wiem bo sie tym zajmuje), a poza tym wszystko u "najwiekszych" jest przemyslane lub robione pod kampanie promocyjne.

    Niby wolnosc i niezaleznosc, a tak w ogole to chuj

  10. #9
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,067
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    redbag i do domu

  11. #10
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Troche ironia, bo internet mial byc z zalozenia inny niz telewizja. Natomiast obecnie polski internet mainstreamowy jest zdecydowanie gorszym sciekiem niz tv

  12. #11
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,401
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Kurwa na chuj ty oglądasz ten zjebany polski Youtube weź miej godności chociaż trochę.

  13. #12
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wlasnie nie ogladam, kolega mi o tym napisal, zreszta ten iwent rozprzestrzenia sie jak epidemia

  14. #13
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Beka spotted Koszalin chciało se najebać fejmu to im się udało xD Pozdro z mojego pieknego miasta

  15. #14
    Avatar rafalos
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    258
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wczoraj jakis dj paradise mial 100k widzow bo jakiegos klauna se wymyslili wogole pierwszy raz typa widze a on ponad milion subow grubo kto wogole takich typow oglada ?

  16. #15
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gimbusy. A kto np. Oglada żenująco niesmieszne filmy abstrachujów, które maja 2-3 mln wyswietlen?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •