Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Jak uczyć młodszych? Pytanie do tych którzy coś studiowali

  1. #16
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,704
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pracowalem pol roku jako wykladowca w weekendy
    nie no w to nie uwierzę chyba nigdy, próbuję sobie wyobrazić takie zajęcia i nwm

  2. #17
    Avatar Bardzo fajny druid
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    poziome
    Wiek
    30
    Posty
    490
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ani 1 ani 2 IMHO to haxigi ma rację - zrób coś co ich zainteresuje, bo inaczej cię oleją, chyba że nie chcesz nikogo nauczyć niczego, to możesz zadać zakres materiału i sprawdzać czy przeczytali. Niby miałem tylko jeden semestr jakiejś pseudo pedagogiki ale ~4 lata prowadzenia własnej drużyny harcerskiej here więc jakaś wiedza jest

    I nie pozwól im przejść na "ty" dopóki nie zdobędziesz autorytetu epistemicznego, bo nie będą cię już nigdy szanować
    Ostatnio zmieniony przez Bardzo fajny druid : 19-03-2018, 23:54
    Szagi's

  3. Reklama
  4. #18
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie no w to nie uwierzę chyba nigdy, próbuję sobie wyobrazić takie zajęcia i nwm
    Na co dzień jestem normalnym i spokojnym obywatelem

  5. #19
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Powiem tak nic mnie tak nie wkurwia jak prowadzący którzy mówią: "Na następnych zajęciach wejściówka z tego tematu" i chuja wiadomo z czego konkretnie, rzucili temat i tyle, a wejściówka może być ze wszystkiego. To że dla kogoś dany temat to takie i takie pojęcia czy tam zadania to nie znaczy że reszta uczniów też tak uważa. A potem pytanie typu nie wiem opisz Małopolskę na przykład piszesz sobie byle co bo możesz napisać byle co i ci prowadzący mówi: "No ale mi chodziło o coś innego, to też jest dobrze ale coś tam coś tam". Kurwa. Konkretne precyzyjne pytania konkretna odpowiedź a nie jakieś sranie na papier. No i zawsze fajnie jest mieć materiały jakieś chociaż żeby udostępnić czy coś. A i jak prowadzisz jakiś wykład czy coś tam nie wiem co, to warto nawiązywać jakiś kontakt, bo na takich wykładach się człowiek szybko wyłącza. Może jakieś pytania tylko nie kurwa jakieś kurewsko trudne, bo wtedy każdy się osra i nikt nie odezwie. Czasem można nawet rzucić jakieś proste pytanie tak żeby te głąby znały odpowiedź i żeby se tam ktoś odpowiedział, a ty wtedy mówisz "pięknie bardzo dobrze świetnie :)))" i wszyscy zadowoleni oni słuchają ciebie i się cieszą że ich fajnie chwalisz. Tak pisze jako student.

  6. #20
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Takich prowadzacych co tylko bezmyslnie czytaja slajdy zalane tekstem, zamiast cos opowiadac swoimi slowami to powinni z miejsca utylizowac

  7. #21
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Czlowiek zaciekawia sie przykladami, filmami, zdjeciami. Uczy sie poprzez praktyke. Mozesz olac teorie i zaczac od praktyki, a potem poprosic o stworzenie definicji czy tam teorii tego co robili, to raz ze sie naucza i dwa zrozumieja o wiele lepiej niz puszczajac tekst, ktory ty rozumiesz, a inni nie.

  8. #22
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Tak samo slajdy ze ścianą tekstu to też jest kupa nikt nie będzie tego czytał, bo jakby chciał czytać to by wziął książkę i w domu se poczytał

  9. #23
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na co dzień jestem normalnym i spokojnym obywatelem
    może jakbyś nie zaczepiał co drugiej 2/10 szmaty na ulicy to i przyznałbym racje
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  10. #24
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W najbliższym czasie prawdopodobnie zacznę weekendową pracę w szkole policealnej żeby sobie dorobić hajsu i w związku z tym 2 pytania

    • Jaki jest waszym zdaniem najlepszy sposób sprawdzania wiedzy?
      1 - na zajęciach nr 10 najpierw kartkówka z zajęć nr 9, potem seminarium z bieżącego tematu, za tydzień najpierw kartkówka z zajęć nr 10 itd.
      czy
      2 - przed zajęciami wysyłam na maila starosty zakres materiału z zajęć 10 do nauki, na zajęciach nr 10 najpierw seminarium a potem kartkówka z tego tematu, potem na zajęciach nr 11 to samo itd.
      Wiem, że sposób 1 jest najpopularniejszy, ale pytam dlatego, że wg mojego doświadczenia ze studiów jeśli na zajęcia nr 10 przyjdę nauczony tylko z materiału z poprzednich zajęć, to z seminarium prawie nic nie wyniosę.

    • Jak najlepiej zwracać się do uczniów i oni do mnie? Ja do nich na Ty i na odwrót, czy może wszyscy na na Pan/Pani? Mam 26 lat, a słuchacze to pewnie będą dziewczyny w wieku 19-20 lat, bo to jest szkoła higienistek stomatologicznych
    Ty czasem nie jesteś po stomatologii? Aż tak chujowo płacą, że dorabiasz w takiej szkole?
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  11. #25

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    haxigi dobrze prawi
    oslo to co powiedzial druid, mielismy kiedys typiarke ze stanow ktora przyjechala z jakiejs wymiany jako wykladowca na rok, kazala wszystkim do siebie mowic po imieniu i miala mega luzne relacje ze studentami i wgl
    no i ostatecznie skonczylo sie tak ze kazdy mial totalnie wypierdolony w jej przedmiot xD

    +nie spodziewaj sie ze ludzie ktorzy ida na higienistke stomatologiczna beda palac pasja do tego kierunku xD gdyby mieli jakakolwiek godnosc to siedliby do matury i poszli na normalne studia, do ciebie pojda tylko odpady ktore na jakiekolwiek studia sie nie dostaly albo wgl dopiero co zdaly mature za 3 razem
    Ostatnio zmieniony przez Waarks : 20-03-2018, 18:18

  12. #26
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Shooterq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty czasem nie jesteś po stomatologii? Aż tak chujowo płacą, że dorabiasz w takiej szkole?
    bo na razie to jestem na rocznym obowiązkowym stażu
    a wpisz sobie w google "pensje stażystów" ;P

  13. #27
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może jakbyś nie zaczepiał co drugiej 2/10 szmaty na ulicy to i przyznałbym racje
    w obcym miescie gdzie cie studenci i podopieczni nie mają prawa poznac to mozna

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dla tych, którzy lubią zagadki. :)
    Przez Tygrrysek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 641
    Ostatni post: 18-11-2020, 17:52
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 08-07-2014, 20:11
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-10-2012, 07:28
  4. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 24-02-2011, 23:29
  5. [Poradnik] Jak szybciej i efektowniej się uczyć?
    Przez JeKka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 20-12-2008, 22:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •